wypadek

Z notatnika strażaka, policjanta.

Postautor: gosc » 11 kwie 2008, o 17:44

ciekawe czy wszyscy chcecie stanac przed sadem za wypisywanie takich glupot przeczytaliscie dolny naglowek chyba raczej nie!!!!!! fakt nie bylo to madre alle to nie jest wasza sprawa tylko policji i sadu.
Na górę

Postautor: Gość » 11 kwie 2008, o 20:27

Musiał zdrowo zapier*** audi a8 mocna fura, i żeby doprowadzić ją do takiego stanu trzeba było mieć ponad 100... swoją drogą mam fotki z wypadku bo akurat wtedy przechodziłem....
Na górę

Postautor: mag » 12 kwie 2008, o 08:28

a ty w tej chwili jaki jestes?? bo mozgu to ty chyba nie masz... trzyma cie jeszcze po tej imprezie??? Jestes CWELEM[/quote]
sam jestes cwelem skoro bronisz człowieka ktory naraził nie tylko swoje zycie a przede wszystkim innych przez swoją głupote. widze ze jedziecie na tym samym wózku, ciekawe ile dropsów zażył do tej wódki. bo alkohol to nie wszystkie uzywki pod jakich wpływem był wsiadajac do samochodu. wcale nie ukrywał tego ze pije. stał przy barze i chlał, a laska jeszcze wieksza idiotka bo nie dosc ze pozwoliła mu wsiac za kierownice to na dodatek wsiadła z nim. widac do szczescie jej wystarczy stare A8 i zaćpany facet ktoremu nawet nie staje, wyzywaj mnie od cweli itp - zdania nie zmienie i napewno wiele osob mnie poprze. nie jestem swiety ale nie narazam swojego zycia i zycia innych!![/quote]
wymiekam z tego idioty[/quote]


nie mówcie mi tylko, że pochwalacie takich ludzi, co wsiadają za kierownicę po wypiciu!!
Ludzie, ile wam jeszcze trzeba oświecenia....
ani nie jesteście przez to modni, ani mądrzy...
czy wsiadanie za kierownicę po wypiciu będziecie potępiać dopiero jak ucierpi na tym ktoś wam bliski, niewinny? Nie życzę
Na górę

Postautor: dori » 12 kwie 2008, o 20:38

Ten gość to czubek jeśli wsiada za kierownice po pijaku. Do psychiatryka go... :|
Na górę

Postautor: Gość » 13 kwie 2008, o 11:33

gosc pisze:ciekawe czy wszyscy chcecie stanac przed sadem za wypisywanie takich glupot przeczytaliscie dolny naglowek chyba raczej nie!!!!!! fakt nie bylo to madre alle to nie jest wasza sprawa tylko policji i sadu.

jak to nie nasza sprawa-podczas tego wydarzeni każdy z nas mógł ucierpieć.
jak się idiocie po pijanemu zachciewa jeździć to niech kupi od chłopa kiilka hektarów i na nich zabawi się w Kubicę. popapraniec całkowity
Na górę


Wróć do „Zdarzenia”