UWAGA - OSZUŚCI!!!!

Z notatnika strażaka, policjanta.

Postautor: uczciwa-naiwna » 11 sty 2008, o 11:50

Dlaczego na każdym kroku człowiek musi być oszukiwany?Trzymaj się za portfel,miej oczy dookoła głowy,nie ufaj nikomu,sprawdzaj,kontroluj,bo inaczej cię obkradną! Człowiek odkłada,oszczędza,żałuje sobie luksusów,robi coś w dobrej wierze, żeby zaraz dostać w łeb!!! Chcę przestrzec wszystkich, aby na składach węglowych stali przy wadze i dokładnie patrzyli ile wskazuje.Nie dać sobie wmówić, że przywiozą później bo samochód jest w mieście! Wykorzystuą naiwność i przywożą potem mniej. Mnie oszukali, bo myśleli, że jestem kobietą i nie ma orientacji.Od 10 lat palę węglem i widzę na oko ile może być węgla usypanego.Tutaj odrazu widziałam, że jest dużo mniej.Tona wystarcza mi na miesiąc, a gdy wzięłam od nich-na fakturze tona, a palenia przez 2 tygodnie.Ich zapijaczone gęby mówiły, że nie są uczciwi! PS.Przepraszam uczciwe składy!
Na górę

Postautor: Gość » 11 sty 2008, o 12:15

to świnki
Na górę

Postautor: Gość » 11 sty 2008, o 12:15

tak,wszędzie cię oskubią
Na górę

Postautor: Gość » 11 sty 2008, o 12:55

Napisz jaki to skład taki uczciwy !!! Inni tam nie bedą kupować .
Na górę

Postautor: helLO » 11 sty 2008, o 13:34

hyhy przywiozą za mało, co zostanie to sprzedadzą na lewo i mają na winko
ten skład nazywa się FIRMA KRYZYS :lol:
Na górę

Postautor: Gosc » 11 sty 2008, o 16:08

Na sznurach nie jest lepiej wage mają w oku ,chcesz tone to masz nigdy nie nasypią za mało ani za duzo : Wszędzie gdzie kupowałem to było pare kilo zaduzo lub zamało to dosypywali a tu zawsze im sie udało na ich korzysc !!!
Na górę

Postautor: Gość » 13 sty 2008, o 10:54

niestety
Na górę

Postautor: Gość » 13 sty 2008, o 18:59

Nieuczciwe firmy trzeba wymieniać z nazwy.Musimy wszyscy o tym wiedzieć.
Na górę

Postautor: alek » 3 maja 2008, o 12:17

temat nadal aktualny, kupiłem 2 tony węgla, po przeważeniu brakowało 240 kg., najlepiej stać podczas ważenia I wytarować wagę,
Na górę

Postautor: Gość » 4 maja 2008, o 21:30

Kazdy chce zarobic..tylko dlaczego moim kosztem ???
Na górę

Postautor: Gość » 2 wrz 2008, o 11:21

znów się zaczyna sezon!
Na górę

Postautor: Gość » 4 wrz 2008, o 09:54

nie ma co! trzeba pilnować, bo oni w ten sposób dodatkowo zarabiają - tu 50kilo, tu 100kilo i pare ton sie uzbiera......tzn sie ukradnie
Na górę

Postautor: Gość » 16 wrz 2008, o 17:30

teraz sezon!!!
Na górę


Wróć do „Zdarzenia”