ŁASZCZÓW NEWS !!!

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 11 lut 2015, o 19:36

Tak z SKR to prawda. Umarzane podatki przez burmistrza a Wawryca za to beknie.
Na górę

Postautor: Gość » 11 lut 2015, o 20:33

wszystko na razie się zbiera do kupy, jak już machina ruszy to nasza władza się zafajda zanim się wyplącze z zarzutów! to normalne że do tego musi dojść, panoszenie się, buta, arogancja, i co najważniejsze nienawiść do tej części mieszkańców, która obstawała za zmianą burmistrza! Panie Czarku zgoda buduje, nie zgoda rujnuje! Stracisz pan to wszystko coś przez te parę latek naszabrował, oj stracisz...i oby nie trzeba było jeszcze posiedzieć za pewne sprawy!
Na górę

Postautor: Gość » 11 lut 2015, o 20:37

Blokada chłopów w Krynicach a ten nasz pierwszy pslowiec pije, rusz chłopie tyłek i wesprzyj swoich.
Na górę

Postautor: Gość » 12 lut 2015, o 07:13

Co do wyborów sołtysów , czy ktoś wie jak odbywał się akt wyborczy w już odbytych wyborach ?
Czy były głosowania tajne ? Wymóg ustawowy.
Czy udzielono absolutorium ustępującym sołtysom?
Czy były urny ? Karty wyborcze ? Czy może zbierano głosy do czapki ?

Jeżeli nie spełniono powyższych kryteriów każdy sąd unieważni takie wybory.
Polecam stronę : Krajowe Stowarzyszenie Sołtysów
Na górę

Postautor: Gość » 12 lut 2015, o 14:40

No czarne chmury ciagna, oj ciagna Czarus - jak Ty bidaku sie z tego wykaraskasz :?: :?: Mam nadzieje, ze tym razem Ci sie jednak nie uda, bo to juz wola o pomste do nieba, co robisz w tej gminie :evil:
Na górę

Postautor: vito » 12 lut 2015, o 16:19

a dlaczego czarne chmury? cos sie dzieje? czy jest zle?
Na górę

Postautor: Gość » 12 lut 2015, o 16:38

vito pisze:a dlaczego czarne chmury? cos sie dzieje? czy jest zle?


no rewelacji chyba nie ma, a drogi Burmistrz ma chyba co nieco za uszkami.... :?: :?:
Na górę

Postautor: Gość » 12 lut 2015, o 17:29

Gość pisze:Co do wyborów sołtysów , czy ktoś wie jak odbywał się akt wyborczy w już odbytych wyborach ?
Czy były głosowania tajne ? Wymóg ustawowy.
Czy udzielono absolutorium ustępującym sołtysom?
Czy były urny ? Karty wyborcze ? Czy może zbierano głosy do czapki ?

Jeżeli nie spełniono powyższych kryteriów każdy sąd unieważni takie wybory.
Polecam stronę : Krajowe Stowarzyszenie Sołtysów


Ja byłem.
Głosowalimy tajnie, nie było żadnego absolutorium, nie zdawał sołtys ani rada sołecka żadnych relacji czy sprawozdań czy jak to sie nazywa z tego co robili w swojej kadencji. Urny chyba nie było ale jakies no może nie czapki ale pudełka po czymś tam. Taka chała te wybory i cyrk. Z góry ustalone przez burmistrza kto ma być. No chyba że kandydat zwiezie sobie znajomych i całą rodzinę to ma szansę wygrać. Mnie na pewno już na takim cyrku nie bedzie.
Powodzenia. czas na zmiany :lol: :lol: :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 12 lut 2015, o 18:11

Gość pisze:
Gość pisze:Co do wyborów sołtysów , czy ktoś wie jak odbywał się akt wyborczy w już odbytych wyborach ?
Czy były głosowania tajne ? Wymóg ustawowy.
Czy udzielono absolutorium ustępującym sołtysom?
Czy były urny ? Karty wyborcze ? Czy może zbierano głosy do czapki ?

Jeżeli nie spełniono powyższych kryteriów każdy sąd unieważni takie wybory.
Polecam stronę : Krajowe Stowarzyszenie Sołtysów


Ja byłem.
Głosowalimy tajnie, nie było żadnego absolutorium, nie zdawał sołtys ani rada sołecka żadnych relacji czy sprawozdań czy jak to sie nazywa z tego co robili w swojej kadencji. Urny chyba nie było ale jakies no może nie czapki ale pudełka po czymś tam. Taka chała te wybory i cyrk. Z góry ustalone przez burmistrza kto ma być. No chyba że kandydat zwiezie sobie znajomych i całą rodzinę to ma szansę wygrać. Mnie na pewno już na takim cyrku nie bedzie.
Powodzenia. czas na zmiany :lol: :lol: :lol:

Ludzie?! Gdzie wy zyjecie i na co pozwalacie?
Na górę

Postautor: Gość » 12 lut 2015, o 19:08

A ja jutro idę i będę startował na sołtysa Łaszczowa. A co wystarczy już z Mietka cztery kadencje i nic się nie dzieje. Na Domaniżu mają chociaż siłownie po wioskach tez coś się robi w świetlicach a u nas nic tylko gok zostaje ale nowy dyrektor taki jakiś dziwny młodzieży nielubi. Na nic nie pozwala. To co mamy w zimie w parku siedzieć?
Na górę

Postautor: Gość » 12 lut 2015, o 20:58

i będziesz siedział, w parku albo na skwerku, dyrektor GOKU w ciepełku pić będzie flaszeczkę z burmistrzem i dyrektorami szkół, z gościem z kawiarenki co mu baner na czas agitu wywiesił... i tak jest i będzie pzrez zimę jeszcze :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 12 lut 2015, o 22:45

idź sprawdź program, program nocny, dzienny, wieczorowy...., sobotę proponuję, bilard, internet posłuchanie muzyki...
Na górę

Postautor: Gość » 12 lut 2015, o 22:47

To program GOKU?, gram dobrze na strunie, nie szukam zespołu, mam pracę, chcę się podzielić wiedzą....
Na górę

Postautor: Gość » 13 lut 2015, o 06:47

Gość pisze:
Gość pisze:Co do wyborów sołtysów , czy ktoś wie jak odbywał się akt wyborczy w już odbytych wyborach ?
Czy były głosowania tajne ? Wymóg ustawowy.
Czy udzielono absolutorium ustępującym sołtysom?
Czy były urny ? Karty wyborcze ? Czy może zbierano głosy do czapki ?

Jeżeli nie spełniono powyższych kryteriów każdy sąd unieważni takie wybory.
Polecam stronę : Krajowe Stowarzyszenie Sołtysów


Ja byłem.
Głosowalimy tajnie, nie było żadnego absolutorium, nie zdawał sołtys ani rada sołecka żadnych relacji czy sprawozdań czy jak to sie nazywa z tego co robili w swojej kadencji. Urny chyba nie było ale jakies no może nie czapki ale pudełka po czymś tam. Taka chała te wybory i cyrk. Z góry ustalone przez burmistrza kto ma być. No chyba że kandydat zwiezie sobie znajomych i całą rodzinę to ma szansę wygrać. Mnie na pewno już na takim cyrku nie bedzie.
Powodzenia. czas na zmiany :lol: :lol: :lol:


Nieudzielenie absolutorium jest równoczesne z odwołaniem obu organów tj.sołtysa i rady sołeckiej.
Na górę

Postautor: Gość » 13 lut 2015, o 17:20

Jak tam wybory sołtysa w Łaszczowie ? Kogo przywiózł Pan Mietek ? Wygrał ?
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”