kto bedzie kandydatem na wójta Gminy Tomaszów Lubelski

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 23 paź 2014, o 10:06

Wybaczcie ale żeby być wójtem - zarządzać gminą trzeba mieć wykształcenie, i coś sobą reprezentować. Aparycja tej pani pozostawia wiele do życzenia. Już raz mieliśmy prezydenta elektryka...Zostawmy chłopom co chłopskie..
Na górę

Postautor: podatnik » 23 paź 2014, o 10:54

Mało się do tej pory interesowałem naszą gminą ale żeby móc odpowiedzialnie głosować chciałbym wiedzieć trochę szczegółów na temat ważniejszych spraw jakie miały miejsce w ciągu ostatniej kadencji .
Może ktoś bardziej zorientowany mógłby przedstawić kilka ważniejszych spraw które były głosowane w ciągu ostatniej kadencji i jak głosowali w tych sprawach konkretni radni.
Byłbym wdzięczny za możliwość podzielenia się tymi informacjami na forum.
Na górę

Postautor: Gość » 23 paź 2014, o 11:17

Na co wam to wszystko. Wszyscy grają a Antoś wygrywa.
Na górę

Postautor: XXX11 » 23 paź 2014, o 12:39

A JA STAWIAM NA KRZYSZTOFA JAREMKĘ. MŁODY WYKSZTAŁCONY NAUCZYCIEL. NA PEWNO NIE BĘDZIE GORSZY OD WAWRYCY. MYŚLĘ, ŻE NIE MAMY NIC DO STRACENIA WRĘCZ PRZECIWNIE MOŻEMY COŚ ZYSKAĆ. GMINIE POTRZEBA "ŚWIEŻEJ KRWI" A NIE LUDZI Z UKŁADAMI DBAJĄCYCH TYLKO O WŁASNE INTERESY....!!!!
Na górę

Postautor: Gość » 23 paź 2014, o 13:11

XXX11 pisze:A JA STAWIAM NA KRZYSZTOFA JAREMKĘ. MŁODY WYKSZTAŁCONY NAUCZYCIEL. NA PEWNO NIE BĘDZIE GORSZY OD WAWRYCY. MYŚLĘ, ŻE NIE MAMY NIC DO STRACENIA WRĘCZ PRZECIWNIE MOŻEMY COŚ ZYSKAĆ. GMINIE POTRZEBA "ŚWIEŻEJ KRWI" A NIE LUDZI Z UKŁADAMI DBAJĄCYCH TYLKO O WŁASNE INTERESY....!!!!


teraz to dowaliłeś....lol
Na górę

Postautor: Gość » 23 paź 2014, o 14:24

może już wystarczy tych nauczycieli w naszych samorządach!! niech się zajmą dziećmi bo jeszcze trochę a sprzątaczki i woźne będą nam dzieci kształcić
Na górę

Postautor: Gość » 23 paź 2014, o 14:31

co do poprzednich wypowiedzi to się zgodzę, że dotychczas inwestycje skupiały się tylko na Łaszczówce wystarczy na stronie BIP przejrzeć przetargi ogłaszane przez gminę- a tam króluje Łaszczówka
Na górę

Postautor: Dyrektor » 23 paź 2014, o 19:12

Zresztą nikt z nich nie chciał być kandydatem sami ich wybrali tak że wybrali najlepszych czas określi czekamy do wyborów ;)Ale ja jestem za tą Panią Marzeną nie raz słyszałem jak walczy o swoje jak prawdziwy facet a u nas tego brak :D zapraszam na zebranie można to łatwo zobaczyć stary wójt któremu sie nic nie chce już ;)
Na górę

Postautor: jjj » 23 paź 2014, o 19:35

Krzyczeć każdy potrafi a w szczególności taka tam Pani Marzena. Wójtem to ona może być na Łaszczówce w swoim domu .
Na górę

Postautor: Gość » 23 paź 2014, o 19:46

jjj pisze:Krzyczeć każdy potrafi a w szczególności taka tam Pani Marzena. Wójtem to ona może być na Łaszczówce w swoim domu .

i tu ktos trafnie okreslił popieram w 100%,oprócz krzyku nic wiecej :lol: :lol: :lol: :idea:
Na górę

Postautor: andzia » 23 paź 2014, o 20:05

Co do gazu w Łaszczówce, to umowę mógł podpisać jedynie wójt. Bo tak stanowi prawo i wójt reprezentuje gminę, więc proszę nie kłamać bezczelnie. Pani Marzena stanęła tylko z boku przy odbiorze,aby ją ludzie widzieli. Także gaz zawdzięczamy Wójtowi Wawrycy i za to dziękujemy Panie Wójcie. Co do pana Jaremki, chłopak kandyduje z listy platformy, po to,żeby zrobić to co zrobiono w zakładzie energetycznym. Nie ma żadnego doświadczenia w zarządzaniu, a przykłady rządzenia przez nauczycieli mamy w mieście Tomaszowie. Długi, długi i w następnym roku podatki w mieście podniosą. Wójt Wawryca gwarantuje stabilizację i zrównoważony rozwój gminy. Do tej pory gmina się rozwija i z roku na rok przybywa mieszkańców.
Na górę

Postautor: gosc07 » 23 paź 2014, o 20:40

andzia pisze:Co do gazu w Łaszczówce, to umowę mógł podpisać jedynie wójt. Bo tak stanowi prawo i wójt reprezentuje gminę, więc proszę nie kłamać bezczelnie. Pani Marzena stanęła tylko z boku przy odbiorze,aby ją ludzie widzieli. Także gaz zawdzięczamy Wójtowi Wawrycy i za to dziękujemy Panie Wójcie. Co do pana Jaremki, chłopak kandyduje z listy platformy, po to,żeby zrobić to co zrobiono w zakładzie energetycznym. Nie ma żadnego doświadczenia w zarządzaniu, a przykłady rządzenia przez nauczycieli mamy w mieście Tomaszowie. Długi, długi i w następnym roku podatki w mieście podniosą. Wójt Wawryca gwarantuje stabilizację i zrównoważony rozwój gminy. Do tej pory gmina się rozwija i z roku na rok przybywa mieszkańców.

Mieszkańców przybywa bo działki na wsi są tańsze a prze to Tomaszów kurczy się :lol: :lol: :lol:
Na górę

Postautor: falek » 23 paź 2014, o 21:18

Wójt Wawryca gwarantuje stabilizację i zrównoważony rozwój gminy. Do tej pory gmina się rozwija i z roku na rok przybywa mieszkańców.[/quote]


:lol: :lol: :lol: :lol: Rozwój gminy co roku coraz większy dług ma nasz gmina i z roku na rok coraz mniej osób bo nic w Tl nie ma
Na górę

Postautor: hartman » 23 paź 2014, o 21:44

Pisz prawdę. W gminie przybywa mieszkańców, bo są lepsze warunki do zamieszkania, niższe podatki i opłaty za wodę. Co do długu, to z roku na rok jest go mniej, a nie jak w mieście go przybywa. Polityka nauczycieli w mieście doprowadza do tego, że aby spłacić dług, to będą musieli podnieć podatki mieszkańcom miasta. Zresztą firmy już uciekają do gminy np. Woś, NEć, bo są niższe podatki.
Na górę

Postautor: klozet » 23 paź 2014, o 22:05

Racja, w mieście mieszkańców ubywa - teraz jest grubo poniżej 20 tys. i stąd wybory jednomandatowe. Tak rządzą koledzy z PIS pani radnej Marzeny i pana Korzenia (dawniej PZPR i SB), że ludzie uciekają.
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”