Gmina Rachanie

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 9 mar 2019, o 12:31

Zdumiewające jak zło trumfuje . A autor pierwszego posta nie ma na myśli ani dobra szkoły ani naszych dzieci. Nie dajmy sobą manipulować, nie dajmy się wciągnąć w to wariactwo. Nikt nie będzie wygranym., tylko wszyscy zostaniemy przegrani nawet w oczach naszych dzieci. Prawda się obroni. Zakończmy ten temat. Nie ranmy się nawzajem. Dobro naszych dzieci jest najważniejsze a nie bawienie się drugim człowiekiem. Proszę pamietajmy o dzieciach i wzajemnym szacunku wtedy zyskają dzieci i my wszycy.
Proszę zakończmy to. Dziękuję i proszę dla wspólnego dobra.
Na górę

Postautor: huragan » 9 mar 2019, o 17:04

słuszne - właśnie dzieci są najważniejsze. Poczekamy zobaczymy



Zdumiewające jak zło trumfuje . A autor pierwszego posta nie ma na myśli ani dobra szkoły ani naszych dzieci. Nie dajmy sobą manipulować, nie dajmy się wciągnąć w to wariactwo. Nikt nie będzie wygranym., tylko wszyscy zostaniemy przegrani nawet w oczach naszych dzieci. Prawda się obroni. Zakończmy ten temat. Nie ranmy się nawzajem. Dobro naszych dzieci jest najważniejsze a nie bawienie się drugim człowiekiem. Proszę pamietajmy o dzieciach i wzajemnym szacunku wtedy zyskają dzieci i my wszycy.
Proszę zakończmy to. Dziękuję i proszę dla wspólnego dobra.
Na górę

Postautor: Jadzia » 9 mar 2019, o 19:23

a ja chciałam pochwalić pana wójta że tak teraz ładnie na wszystkich imprezach powiatowych bierze udział , nawet na dniu kobiet byl , jak to ładnie popatrzeć , nie było innych wójtów tylko nasz nasz , zrobił kobietom miła niespodzianka
Na górę

Postautor: Toni » 9 mar 2019, o 19:29

Oj, dupę lizesz,nie ładnie
Na górę

Postautor: Gość » 9 mar 2019, o 19:46

No wlasnie. Jadziu sama sobie odpowiedz na pytanie.Dlaczego żadnego wójta nie było.Niedlugo otworzysz lodówkę i niespodzianka.
Na górę

Postautor: huragan » 9 mar 2019, o 22:01

:lol: :lol: :lol: :lol: ale jaja






:lol: quote=Jadzia post_id=794557 time=1552155802]
a ja chciałam pochwalić pana wójta że tak teraz ładnie na wszystkich imprezach powiatowych bierze udział , nawet na dniu kobiet byl , jak to ładnie popatrzeć , nie było innych wójtów tylko nasz nasz , zrobił kobietom miła niespodzianka
[/quote]
Na górę

Postautor: riko » 9 mar 2019, o 22:44

oj kłamiesz bo była i Pani wójt
Na górę

Postautor: Gość » 10 mar 2019, o 05:36

Zauważyłeś że pani wójt to kobieta?
Na górę

Postautor: huragan » 10 mar 2019, o 06:24

ha ha no musi być tak, że jeden wójt podejmuje decyzje, a drugi jest wykonawca tych decyzji, dlatego i stąd - ha ha ha



quote=Gość post_id=794596 time=1552192563]
Zauważyłeś że pani wójt to kobieta?
[/quote]
Na górę

Postautor: Gość » 10 mar 2019, o 07:29

Obejrzyjalem zdjęcia z dnia Kobiet z powiatu, takie ładne te nasze panie, brunetki blondynki wolne mężatki szkoda że mnie tam nie było :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 10 mar 2019, o 18:09

Był ktoś w wozuczynie na spotkaniu?? Co tam było?
Na górę

Postautor: riko » 10 mar 2019, o 19:31

W Pawłówce po wyborach sołtysa. Emocje nie opadają....
Na górę

Postautor: huragan » 11 mar 2019, o 21:10

to jak to właściwie u nas w tej gminie jest skarbnik, sekretarz, dwoje w jednym bo to teraz można sie pogubić :lol: :lol: co nie daj boszszesze


W Pawłówce po wyborach sołtysa. Emocje nie opadają....
Na górę

Postautor: darek2 » 11 mar 2019, o 21:32

to tylko w naszej gminie tak moze byc
Na górę

Postautor: huragan » 11 mar 2019, o 22:26

Oj gdzies nie ma ta nasza gminy szczęścia oj nie ma - po dzisiejszym dniu ot doświadczenie ,



quote=darek2 post_id=795020 time=1552336379]
to tylko w naszej gminie tak moze byc
[/quote]
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”