Ocena pracy UM w Tomaszowie Lub.

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Kapitan » 3 mar 2007, o 14:00

Tam na tych szkoleniach podobno jest KABARET.Ale jak ktoś pisze,Burmisztrz powinien np. za rok rozliczyć uczestników szkolenia ile napisali projektów itp.
Na górę

Postautor: Gość » 3 mar 2007, o 14:12

no tysia zł to chyba pani co sprzata zarabia bez przesady
Na górę

Postautor: 1 z dwudziestu » 3 mar 2007, o 23:39

tak, tak w dzikim pędzie najłatwiej liczy sie pieniądze innym nie pamiętając o drobnych informacjach dotyczących: średniej i tej zwykle niewypowiedzianej; BRUTTO!!! Wtedy zawsze jest dużo - tak jak o podwyżkach dla nauczycieli kiedyś tam - na "rękę" kilkanascie lub kilkadziesiąt złotych - można sprawdzić bo mam "paski". pozdro
Na górę

Postautor: bogaty urzędnik » 11 mar 2007, o 22:59

Nie żałuj kolego, że tak późno jesteś na forum, ale się ciesz, tu rozgrywa karty kilku kolesiów, bez jakiejkolwiek odpowiedzialności plują ludziom w twarz. Nie mają wyobraźni jak czuje się człowiek, gdy ma brutto 900 a na rękę dostaje 700 i to nie dlatego, że przypisuje mu się wynagrodzenie 2500, ale dlatego że to są prawdziwe grosze na utrzymanie. A tu taki jeden z drugim dla zabawy i przekory, dla zasady, wypisuje to co mu pasuje do koncepcji własnej. Telewizora się to to naoglądało, a tu nie telewizja, tu jest prawdziwe zwykłe życie, które domaga się choć odrobiny szacunku. A myślą o sobie, że są uprawnieni, by zmienić świat, no może Tomaszów. :oops: i wypowiadać takie opinie.
Na górę

Postautor: Rumok » 12 mar 2007, o 09:26

bogaty urzędnik pisze:Nie żałuj kolego, że tak późno jesteś na forum, ale się ciesz, tu rozgrywa karty kilku kolesiów, bez jakiejkolwiek odpowiedzialności plują ludziom w twarz. Nie mają wyobraźni jak czuje się człowiek, gdy ma brutto 900 a na rękę dostaje 700 i to nie dlatego, że przypisuje mu się wynagrodzenie 2500, ale dlatego że to są prawdziwe grosze na utrzymanie. A tu taki jeden z drugim dla zabawy i przekory, dla zasady, wypisuje to co mu pasuje do koncepcji własnej. Telewizora się to to naoglądało, a tu nie telewizja, tu jest prawdziwe zwykłe życie, które domaga się choć odrobiny szacunku. A myślą o sobie, że są uprawnieni, by zmienić świat, no może Tomaszów. :oops: i wypowiadać takie opinie.
chociaż czesto wypowiadam sie na forum ,to raczej jak byłeś uprzejmy powiedzieć
Raczej nie pluję nikomu w twarz!
STARAM SIĘ ZAWSZE wywarzać swoje wypowiedzi i słowa.Nikomu nie licze kasy.Ale z tymi 700 zł to przesadzasz chyba ze jestes początkujacy.
Tu padaja czasami zarzuty co do zachowania i kompetencji urzedników.
Macie mozliwosć odpowiedzi!
czy nie czujecie się odpowiedzialni za swoją pracę? czy tylko Burmistrz za wszystko odpowiada?
Jezeli nie bedziecie rozmawiać z publika co to wiecznie czegoś chce ? stracicie poczucie rzeczywistości.
Ja rozumiem ze lepiej jest jak nikt nic nie wie i bron Boze do czegos się nie wtraca.
Ale URZĄD I URZEDNICY są dla ludzi a nie dla Urzedu I PROSZE ŁASKAWIE WZIĄĆ TO POD UWAGĘ.
POZDRAWIAM WSZYSTKICH URZEDNIKÓW!!!

( :lol: oprócz jednego)
Na górę

Postautor: Rumok » 13 mar 2007, o 09:38

Ilość" wejść" na ten temat forum swiadczy ,ze urzednicy monitorują oceny zwykłych mieszkanców.
a MOZE I SAM p. Burmistrz i Starosta :shock:
Na górę

Postautor: Gość » 13 mar 2007, o 17:24

Jeśli starosta to przegląda to pewnie spełni moje życzenie :lol: .
Proszę Panie Starosto monitorować także oprócz forum LO na górce. To z pewnością przysporzy Panu Wyborców. Odwagi :D
Na górę

Postautor: monitor » 15 mar 2007, o 22:37

Rumok pisze:Ilość" wejść" na ten temat forum swiadczy ,ze urzednicy monitorują oceny zwykłych mieszkanców.
a MOZE I SAM p. Burmistrz i Starosta :shock:

Chłe,chłe,chłe...... opinie zwykłych mieszkańców, nie mogę, ale j.... :oops:
Jacy niewinni......... , może czarodzieje?
Na górę

Postautor: Gość » 16 mar 2007, o 12:49

monitor pisze:
Rumok pisze:Ilość" wejść" na ten temat forum swiadczy ,ze urzednicy monitorują oceny zwykłych mieszkanców.
a MOZE I SAM p. Burmistrz i Starosta :shock:

Chłe,chłe,chłe...... opinie zwykłych mieszkańców, nie mogę, ale j.... :oops:
Jacy niewinni......... , może czarodzieje?
może ?
Na górę

Postautor: Wyborca » 19 mar 2007, o 19:52

Burmistrz jest chyba w porządku facet. Ale wydaje mi się, że musi uważać na to czyim działniom dodaje wiarygodności swoją obecnością. Starosta zdaje się rozumie to doskonale i trzeba go w tym wesprzeć. To pewnie też porządny człowiek. Dlatego lepiej p. Burmistrzu nie pokazywać się w skompromitowanym "towarzystwie" ( z pewnością próbuje pan tego unikać) chociaż pewnie zapraszają wylewnie. Byle tak dalej do przodu. Pozdrowienia.
Na górę

Postautor: Gość » 19 mar 2007, o 19:58

pięknie
Na górę

Postautor: Gość » 19 mar 2007, o 20:01

Sprzątajmy nasze miasto . Czy chodzi o najładniejszą posesję czy największy syf , bo jakoś nie rozumiem . Jeśli to drugie to zapraszam na ulicę Ściegiennego naprzeciwko MZD . Syf aż miło spojrzeć i to kilkuletni .
Na górę

Postautor: gościu » 19 mar 2007, o 20:54

O Gościu, jesteś niesprawiedliwy, wyróżniasz Ściegiennego, a ja zapewniam Cię, że takich ulic znajdziesz jeszcze z 50. Proponuję wymienić je na tym forum wszystkie. Sądzę, że przecież bardziej chodzi Ci o to, żeby w mieście było czysto, a nie by komuś znowu dowalić, co wszakże jest jak najbardziej przecież w polskim stylu, lecz ufam zupełnie obce Tobie. To co? Nie żałujmy sobie i piszmy te ulice, może służby miejskie i powiatowe to przeczytają, a my będziemy mieli satysfakcję, i to prawdziwą, a nie taką z łubu dubu. Pozdro.
Na górę

Postautor: Gość » 19 mar 2007, o 21:14

Ja również nie chciałbym zostać pokrzywdzony . Na ulicy Rolniczej leży słup betonowy , pozostałość po przystanku autobusowym . Niedługo będzie obchodził jubileusz cztero- lecia . Raz nawet Straż Miejska pogroziła mu palcem . Jak dotąd ma się dobrze Straż również pzdr.
Na górę

Postautor: kobieta » 20 mar 2007, o 11:15

Czytając posty o porządkach w mieście, chcę wtrącic swoje zdanie. Uważam że inicjatywa Burmistrza wywożenia darmowego śmieci z posesji z pozszcególnych części miasta jest bardzo dobra. Może to zachęci mieszkańców do "oddania swoich brudow" i wreszcie będzie czysto i przyjemnie. Mam też prośbę do aapana Burmistrza - jeśli czyta posty - aby takie akcje urządzać przynajmniej 1 raz w kwartale. Pozdrawiam.
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”