Spotkanie kobiet - Ewa Piwko-Witkowska

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: NIWA » 7 lis 2010, o 13:07

Szanowne Panie - mieszkanki Tomaszowa Lubelskiego

Nazywam się Ewa Piwko-Witkowska. Kandyduję na urząd burmistrza miasta Tomaszów Lubelski. Pragnę spotkać się z Wami i porozmawiać o problemach związanych z funkcjonowaniem naszego miasta i spostrzeżeniach dotyczących roli kobiet w życiu Tomaszowa Lubelskiego.

Zapraszam na pierwsze w historii naszego miasta spotkanie kobiet, które odbędzie się 10 listopada (środa) 2010 roku o godzinie 18:00 w Restauracji Europejska, ul. Kościuszki 14.

Ewa Piwko-Witkowska

Obrazek
http://ewapiwkowitkowska.blog.pl/
Na górę

Postautor: Gość » 7 lis 2010, o 13:17

y idzcie na to spotkanie , niezaleznie od tego czy chcecie ja na urzad czy nie . Wiele od was zalezy . a czy ktorys inny kandydat zaproponowal podobne spotkanie . czy tylko dla wybranych albo prywatnie dla kumpli
Na górę

Postautor: Oliwia » 7 lis 2010, o 14:01

Aż żaluję, że nie będzie mnie wtedy w Tomaszowie ponieważ na pewno bym przyszła. Obejrzałam fragmenty debat, które p. Ewa ma na swojej stronie. Nie wiem jakim będzie prezydentem, ale prezentuje się na tych filmach jako osoba błyskotliwa. Jeśli z taką błyskotliwością będzie myślała o Tomaszowie to miasto, wydaje się, że będzie prowadzone z głową, ale jeśli ta błyskotliwość posłuży tylko do myślenia o swojej rodzinie, to właśnie tak błyskotliwie nasze miasto będzie okradzione.
Na górę

Postautor: Gość » 7 lis 2010, o 14:02

Gość pisze:y idzcie na to spotkanie , niezaleznie od tego czy chcecie ja na urzad czy nie . Wiele od was zalezy . a czy ktorys inny kandydat zaproponowal podobne spotkanie . czy tylko dla wybranych albo prywatnie dla kumpli


tak i koniecznie zapytajcie o tych tajemniczych przedsiębiorców co chcą budować basen w Tomaszowie z którymi pani Piwko rozmawiała????????
Na górę

Postautor: Gość » 7 lis 2010, o 14:05

Oczywiście jak zostanie burmistrzem to zbudują basen !!!

Jak NIE to NIE!
Na górę

Postautor: Gość » 7 lis 2010, o 14:24

Oliwia pisze:Aż żaluję, że nie będzie mnie wtedy w Tomaszowie ponieważ na pewno bym przyszła. Obejrzałam fragmenty debat, które p. Ewa ma na swojej stronie. Nie wiem jakim będzie prezydentem, ale prezentuje się na tych filmach jako osoba błyskotliwa. Jeśli z taką błyskotliwością będzie myślała o Tomaszowie to miasto, wydaje się, że będzie prowadzone z głową, ale jeśli ta błyskotliwość posłuży tylko do myślenia o swojej rodzinie, to właśnie tak błyskotliwie nasze miasto będzie okradzione.


A ja byłem na debacie.
Widać że pani Piwko była była bardzo dobrze przygotowana do pytań zadawanych przez jej kolegę z Niwy, po prostu znała je wcześniej, a mimo to nie udało się pogrążyć p. Koprowskiego.
Debata prowadzona była tak samo jak 4 lata temu z p. Rechuliczem gdy zapytano o liczbę psów w Tomaszowie i tylko on znał poprawną odpowiedź, po prostu żenada.
Nie wiem czy zwrócił ktoś uwagę na fakt że prowadzący miał przygotowane kilka zestawów pytań w zależności kto z kandydatów przyjdzie na debatę.
Dlaczego kilka osób z publiczności przed zadaniem pytania uczyła się je z kartek ??
Zbieg okoliczności ???
Czy robienie nas w ......
Jeśli chce Pani zostać burmistrzem to niech Pani będzie sobą,
a nie osobą wykonującą polecenia.
Ma pani szansę, ale takimi metodami szybko ją straci.
Na górę

Postautor: Gość » 7 lis 2010, o 19:00

Oj, jeżeli to prawda, to bardzo nieładnie. A ja już zastanawiałam się nad oddaniem głosu. To kto będzie Panią sterował po ewentualnie wygranych wyborach?
Pozostali kandydaci tez nie są godni mojego głosu, więc znowu będzie wybór mniejszego zła. Tylko którego?
Na górę

Postautor: Gość » 7 lis 2010, o 19:37

Gość pisze:Oj, jeżeli to prawda, to bardzo nieładnie. A ja już zastanawiałam się nad oddaniem głosu. To kto będzie Panią sterował po ewentualnie wygranych wyborach?
Pozostali kandydaci tez nie są godni mojego głosu, więc znowu będzie wybór mniejszego zła. Tylko którego?



mówi się że Pan Kapka rozdaje karty w NIviE

A po drugie może facetów pani zaprosi na indywidualne spotaknie ??
Na górę

Postautor: cichy » 7 lis 2010, o 20:33

Gość pisze:
Oliwia pisze:Aż żaluję, że nie będzie mnie wtedy w Tomaszowie ponieważ na pewno bym przyszła. Obejrzałam fragmenty debat, które p. Ewa ma na swojej stronie. Nie wiem jakim będzie prezydentem, ale prezentuje się na tych filmach jako osoba błyskotliwa. Jeśli z taką błyskotliwością będzie myślała o Tomaszowie to miasto, wydaje się, że będzie prowadzone z głową, ale jeśli ta błyskotliwość posłuży tylko do myślenia o swojej rodzinie, to właśnie tak błyskotliwie nasze miasto będzie okradzione.


A ja byłem na debacie.
Widać że pani Piwko była była bardzo dobrze przygotowana do pytań zadawanych przez jej kolegę z Niwy, po prostu znała je wcześniej, a mimo to nie udało się pogrążyć p. Koprowskiego.
Debata prowadzona była tak samo jak 4 lata temu z p. Rechuliczem gdy zapytano o liczbę psów w Tomaszowie i tylko on znał poprawną odpowiedź, po prostu żenada.
Nie wiem czy zwrócił ktoś uwagę na fakt że prowadzący miał przygotowane kilka zestawów pytań w zależności kto z kandydatów przyjdzie na debatę.
Dlaczego kilka osób z publiczności przed zadaniem pytania uczyła się je z kartek ??
Zbieg okoliczności ???
Czy robienie nas w ......
Jeśli chce Pani zostać burmistrzem to niech Pani będzie sobą,
a nie osobą wykonującą polecenia.
Ma pani szansę, ale takimi metodami szybko ją straci.



Człowieku!!! o czym Ty piszesz??? Jak byłeś na debacie, to chyba zauważyłeś, że było tam jeszcze parenaście innych osób i oni wszyscy chyba też powinni, to widzieć (ja tez) , a nic takiego nie widziałem. Ale to tylko świadczy o tym, że inni (nieobecni) kandydaci już sie boją, że mogą przegrać z kobietą i wypisuja takie brednie. Jak ktoś ma do zadania jakies pytania, to powinien sam pzyjść osobiście i je zadać. Więcej pytań ze strony mieszkańców było kierowanych do Pana Koprowskiego, ale to chyba normalbe, poniewaz on był burmistrezm dwie kadencje i troche pytań się nazbierało. Tylko zadziwiające, że znowu nie było tych NAJLEPSZYCH i NAJWSPANIALSZYCH kandydatów (Żukowskiego, Sobczuka i Wójtowicza), chyba jasne, że sie bali i nie maja nic do powiedzenia mieszkańcom. Pani Ewa tez nigdy nie jest pewna jakie pytania padną ze strony mieszkańców (a chyba nie było zakazu wejścia na debate dla każdego kto tylko chciał). Byli na debatach i kandydaci na radnych z PiS (sam ich widziałem i moge wymienic z nazwisk) zresztą z PO też, więc wszystko doskonale widzieli i sami mogli zadawać nawet najtrudniejsze pytania. Dlaczego milczeli, albo tylko cos szeptali pod nosem?????
Na górę

Postautor: Mix niezależny » 8 lis 2010, o 18:48

Ludzie!!! Kitu tu wiele. Prawda jest jedna i niezaprzeczalna. Poważnych kandydatów na burmistrza miasta jest dwóch. Są to Żukowski i Wójtowicz. Faceci po normalnych stacjonarnych studiach. Jeden po KUL w Lublinie drugi po Politechnice w Gliwicach. Kończyli studia w czasach gdy w każdym powiecie nie było po Uniwersytecie. Studia kończyli tylko ludzie zdolni i bardzo zdolni. Pozostali magistrowie: pani Piwko, pan Koprowski, pan Sobczuk mieli do szkoły pod górkę no i wiedzy za wiele się nie nachapali.Magisterium robili poza oczami. Debaty pomiędzy Panią Piwko i Koprowskim to mielenie językiem i opowieści dla maluczkich co by oni nie zrobili i jacy są mądrzy. Dla Żukowskiego i Wójtowicza najwyraźniej nie są partnerami do dyskusji więc na nią nie przychodzą. Ciekawym jest, że od 1944 roku Tomaszowem nie kierował nikt kto by miał ukończone studia stacjonarne.
Na górę

Postautor: ciekawe » 8 lis 2010, o 18:57

pytania zadajemy osobom, które wg nas mogą na nie odpowiedzieć i doradzić. Jak zobaczyłem, że na debacie jest kilka osób zrozumiałem, że ten kandydat nie ma nic do powiedzenia. Basen i place zabaw - smiechu warte. Uważam, że NIWA powinna płacić za uczestnicywo w tak marnym spektaklu.
Na górę

Postautor: Gość » 8 lis 2010, o 19:04

Dodam, że obydwaj Wójtowicz i Żukowski są ludźmi, którzy w swoim życiu kierowali zespołami ludzkimi i to z dużym powodzeniem, no i są bywali w świecie. Pozostałym portki i majtki się będą trzęsły gdy trzeba będzie jechać do ministerstwa. To jest także prawda. Następna prawda to że Koprowski i Piwkowa to mieszczanie z Pasiek. Dlatego też tak często się spotykają i debatują.
Na górę

Postautor: Gość » 8 lis 2010, o 19:11

....Kozaczyński był najlepszym Burm.. i po zawodówce..a teraz jest świetnym prezesem ..ZUK...i co?.....z twoją teoria
Na górę

Postautor: Gość » 8 lis 2010, o 19:25

oglądałem debatę i uważam,że tym państwu podziekujemy
Na górę

Postautor: Gość » 8 lis 2010, o 19:30

zdajac sobie sprawę,że ta pani odpowiadała na znane wczesnie pytanie - to marniutko wypadła, mówi niezrozumiale i chyba sama nie wie o czym
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”