O lepsze jutro Lubyczy Królewskiej

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 8 maja 2018, o 21:11

Jaśniej, po ludzku. Nie każdy jest z machnowa.
Na górę

Postautor: Gość » 8 maja 2018, o 21:47

A wy w tel Lubyczy w końcu dokonacie dobrego wyboru bo się męczycie od 2006 roku na forum :roll:
Na górę

Postautor: Gość » 8 maja 2018, o 21:55

jaka gmina takie forum. :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 8 maja 2018, o 22:09

Jacy ludzie taka gmina :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 8 maja 2018, o 22:34

na ile mieszkańcy pozwalają tak mają władza po pijaku fikołkina na 17-tce wywija, ksiądz z ciałem pedagogicznym od wielu lat bez większego zgorszenia za przyzwoleniem wiernych fikołki pod pierzyną wywija i tak to leci, żal który o pomstę do Nieba woła, ale jakoś tolerowany i usprawiedliwiany przez wielu, dokąd zmierzacie ludzie.
Na górę

Postautor: Gość » 8 maja 2018, o 22:46

Gościu a może byś zajrzał pod swoją pierzynę to byś coś ciekawego zobaczył czego nie widzisz to byś nie musiał pod czyjaś zaglądać.
Na górę

Postautor: Gość » 9 maja 2018, o 05:21

Ooo ..wasnie jakie oburzenie bo ksidzu pod pierzyne zagladli :lol: Właśnie cza zaglądać księdzu i każdej osobie publicznej, nawet na takim wiejskim forum.
Na górę

Postautor: Gość » 9 maja 2018, o 14:04

Gościu a może byś zajrzał pod swoją pierzynę to byś coś ciekawego zobaczył czego nie widzisz to byś nie musiał pod czyjaś zaglądać.
Przykro mi, że najwyraźniej nie wiesz co się pod taką pierzyną wyprawia i dlatego nie odczuwasz zgorszenia... Nie martw się! Każda potwora znajdzie swojego amatora... A przynajmniej zawsze są jakieś szanse... Próbuj! :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 9 maja 2018, o 15:55

Gościu a może byś zajrzał pod swoją pierzynę to byś coś ciekawego zobaczył czego nie widzisz to byś nie musiał pod czyjaś zaglądać.
moja pierzyna prywatna i sakramentem małżeństwa uświęcona, nie porównywać do tej która brakiem moralności, brakiem Bogobojności i wstydem okryta !!!!!!
Na górę

Postautor: Gość » 9 maja 2018, o 16:24

a Ja mam jedno pytanie wiadome jest powszechnie, że osoby pozostające w nieformalnych związkach (na tzw kocią łapę) nie powinny albo nawet nie mogą przyjmować Eucharystię Świętą, czy Ksiądz który pozostaje w takim związku może tę Eucharystię Świętą podawać, czy nie jest to wystąpienie przeciwko moralności jasnym zasadom Kościoła, czy nikomu to nie przeszkadza. Osobiście nie wziął bym udziału we Mszy Świętej z przyjęciem Eucharystii, odprawianej przez takiego człowieka toż to jawna profanacja Sakramentu.
Na górę

Postautor: PeGeRus » 9 maja 2018, o 17:33

Prawie cały dzisiejszy koścół to tylko szopka, ksiądz który na mszy liczy pieniądze kto ile dal albo nie dał. Ksiądz który prawi o moralności, po mszy jedzie do swojej kochanicy i dziecka na obiad. Ksiądz który chodząc po kolendzie sprawdza jaki masz majątek w domu i ile samochodów na podwórku. Jak taki człek może być jakim kolwiek wzorem,autorytetem dla wiernych? Co ludzie myślą dając dalej takiemu oszustowi na tace?
Na górę

Postautor: Gość » 9 maja 2018, o 19:55

Brawo
dobrze ktos napisał, włdza lata samochodem, ich szef jakieś bzdury opowiada podczas naprawdę ważnego świteta, a ten mam to gdzies. Mże niech do tomaszowa idzie, będzie miał bliżej. Biskupowi ze 30 tysi i ma chłop posadę
Na górę

Postautor: Gość » 9 maja 2018, o 22:43

Brawo
dobrze ktos napisał, włdza lata samochodem, ich szef jakieś bzdury opowiada podczas naprawdę ważnego świteta, a ten mam to gdzies. Mże niech do tomaszowa idzie, będzie miał bliżej. Biskupowi ze 30 tysi i ma chłop posadę
a to co za bełkot? :P
Na górę

Postautor: Gosc1234 » 10 maja 2018, o 08:30

Nie bełkot tylko sama prawda..... :lol: :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 10 maja 2018, o 18:05

Jak tam sesja?
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”