O lepsze jutro Lubyczy Królewskiej

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 9 kwie 2019, o 05:41

Wprowadzić nauczycielom 40h tydzień pracy. 18h przyb tablicy jak teraz a reszta w szkole do 15:00 na sprawdzanie prac domowych, przygotowywanie sie do lekcji i konsultacje uczniów.
Zapominasz o kilku sprawach; pracodawca ma zapewnić do tego warunki(czyli biurko, kopmuter, itp.), a na dodatek zebranie z rodzicami również w godzinach pracy czyli rodzice powinni brać urlop albo nauczycielom za nadgodziny trzeba zapłacić.
Na górę

Postautor: Gość » 9 kwie 2019, o 05:49




Dopóki będziesz pisał mgr z kropką nie ma sensu z tobą dyskusja. :P przecież braki widoczne jeszcze z podstawówki :roll: nie znasz w ogóle obowiązujących przepisów a o nich dyskutujesz. idź dziecko spać. czy w realu czy w necie i tak nie zabłyśniesz
Piszę jak chcę raz z kropką raz bez,a przepisy mam gdzieś.Widze że nawet nie wiesz o co mi chodziło i się już nie dowiesz magister
Przecieżstrasznie mnie to martwi nie magister :panzielony:
Na górę

Postautor: Gość » 9 kwie 2019, o 05:56

Wprowadzić nauczycielom 40h tydzień pracy. 18h przyb tablicy jak teraz a reszta w szkole do 15:00 na sprawdzanie prac domowych, przygotowywanie sie do lekcji i konsultacje uczniów.
Zapominasz o kilku sprawach; pracodawca ma zapewnić do tego warunki(czyli biurko, kopmuter, itp.), a na dodatek zebranie z rodzicami również w godzinach pracy czyli rodzice powinni brać urlop albo nauczycielom za nadgodziny trzeba zapłacić.
Jest rozwiązanie dla naszych wiejskich belfrów, NATURA BEŁŻEC czeka. Z magisterką też przyjmą, nie ma nadgodzin, tylu obowiązków i wynagrodzenie na czas. :lol:
Na górę

Postautor: Kop » 9 kwie 2019, o 07:16


Piszę jak chcę raz z kropką raz bez,a przepisy mam gdzieś.Widze że nawet nie wiesz o co mi chodziło i się już nie dowiesz magister
Przecieżstrasznie mnie to martwi nie magister :panzielony:
Ruszaj strajkować,ale najpierw schowaj słomę bo ci z butów wystaje
Ten wasz cały protest społeczeństwo ma w d.....w mgr.
Na górę

Postautor: Gość » 9 kwie 2019, o 07:55



Przecieżstrasznie mnie to martwi nie magister :panzielony:
Ruszaj strajkować,ale najpierw schowaj słomę bo ci z butów wystaje
Ten wasz cały protest społeczeństwo ma w d.....w mgr.
Kiedy ty pracujesz? Wczoraj napdalałeś, dziś juz napdlasz. Masz pretensje do nauczycieli, że nie nauczyli, że mgr pisze się bez kropki i przecież to nie przecierz?
Na górę

Postautor: belfer » 9 kwie 2019, o 08:35

Minimalne utrzymanie nauczyciela dyplomowanego z dwudziestoletnim stażem pracy(bez nagród) aktualnie wynosi ok.6700 zł. Większość naszych nauczycieli takimi są. !0 -ciu nauczycieli (przewróconych, którzy są bezrobotni) razy te 6700 zł to daje miesięcznie 67 tys.zł. Burmistrz z niby dyrektorem sami, nieprzymuszeni zobowiązli się do tego niepotrzebnego wydatku za 21 miesięcy. Teraz prokurator musi im dobrać się do dupy za tą niegospodarnośc wynoszącą dziś już ponad 1,4 mln złotych. Same odsetki rocznie gminę kosztują ponad 80 tys. zł. Licznik bije, dziennie 2500 tys. zł kosztuje ta zabawa.
Chyba 2, tys. zł, ale i to słaba pociecha. Ale majątek wojewody (od którego to się zaczęło) nibydyrektora J.G. i faceta z kim to uznanie konslultował burmistrza M.B., sędziego, który do tego dopuścił i prokuratora, który wiedział o prawnych kompetencjach nibydyrektora powinny wystarczyć na zaspokojenie wyżej wyliczonych roszczeń Skarbu Państwa !
Na górę

Postautor: Gość » 9 kwie 2019, o 12:50

Bedzie dyscyplinarka dla nie protestujacych i nie prowadzacych zajecia?
Na górę

Postautor: Gość » 9 kwie 2019, o 14:59

Wprowadzić nauczycielom 40h tydzień pracy. 18h przyb tablicy jak teraz a reszta w szkole do 15:00 na sprawdzanie prac domowych, przygotowywanie sie do lekcji i konsultacje uczniów.
Bardzo chętnie... tylko wywiadówki, dni otwarte, dyskoteki, wycieczki, szkolenia i posiedzenia tylko do 15. A i dajcie mi jeszcze komputer, drukarkę zapas tuszy i papieru bo swoich do pracy się podobno nie przynosi... Jestem za!!!
Na górę

Postautor: gosciu » 9 kwie 2019, o 15:38

Wprowadzić nauczycielom 40h tydzień pracy. 18h przyb tablicy jak teraz a reszta w szkole do 15:00 na sprawdzanie prac domowych, przygotowywanie sie do lekcji i konsultacje uczniów.
I rodzic zawsze miałby możliwość spotkania nauczyciela w szkole. Szczególnie w szkołach, które nie mają dzienników elektronicznych.
Na górę

Postautor: Kop » 9 kwie 2019, o 21:12



Ruszaj strajkować,ale najpierw schowaj słomę bo ci z butów wystaje
Ten wasz cały protest społeczeństwo ma w d.....w mgr.
Kiedy ty pracujesz? Wczoraj napdalałeś, dziś juz napdlasz. Masz pretensje do nauczycieli, że nie nauczyli, że mgr pisze się bez kropki i przecież to nie przecierz?
Magistry kiedy wy wreszcie zrozumiecie że piszę tak jak mi się podoba.Dzis piszę pierwszy i ostatni raz ale mgr. wiedzą tyle co nic,jedyne co potrafią to jeść. Co po niektórych to widać mgr.
Na górę

Postautor: dok » 9 kwie 2019, o 21:42

Wprowadzić nauczycielom 40h tydzień pracy. 18h przyb tablicy jak teraz a reszta w szkole do 15:00 na sprawdzanie prac domowych, przygotowywanie sie do lekcji i konsultacje uczniów.
Bardzo chętnie... tylko wywiadówki, dni otwarte, dyskoteki, wycieczki, szkolenia i posiedzenia tylko do 15. A i dajcie mi jeszcze komputer, drukarkę zapas tuszy i papieru bo swoich do pracy się podobno nie przynosi... Jestem za!!!
to tylko kwestia ustalenia grafiku... jak jest wywiadówka która trwa 3 godziny (choć tak długiej nie pamiętam!!) to w tygodniu wywiadówki nauczyciele pracują 3 dni do 14.00 i mają 3 godziny na wywiadówkę!!!!! proste!! a tak są dostępni codziennie od 7- 15!!!! UCZCIWIE i prosto!! komputerów jest masa w pracowni komputerowej- można korzystać do woli... i zasada jak się ktoś nie wyrabia to zostaje dłużej!!!! tak jak w innych firmach!!!
Na górę

Postautor: Gość » 9 kwie 2019, o 22:16



Bardzo chętnie... tylko wywiadówki, dni otwarte, dyskoteki, wycieczki, szkolenia i posiedzenia tylko do 15. A i dajcie mi jeszcze komputer, drukarkę zapas tuszy i papieru bo swoich do pracy się podobno nie przynosi... Jestem za!!!
to tylko kwestia ustalenia grafiku... jak jest wywiadówka która trwa 3 godziny (choć tak długiej nie pamiętam!!) to w tygodniu wywiadówki nauczyciele pracują 3 dni do 14.00 i mają 3 godziny na wywiadówkę!!!!! proste!! a tak są dostępni codziennie od 7- 15!!!! UCZCIWIE i prosto!! komputerów jest masa w pracowni komputerowej- można korzystać do woli... i zasada jak się ktoś nie wyrabia to zostaje dłużej!!!! tak jak w innych firmach!!!
Widać, że nic nie wiesz o pracy nauczyciela... Świetny pomysł trzeba ukarać tych, którzy chcą więcej, lepiej, ciekawiej itp. karząc im zostawać po godzinach. No no no... winszuję pomysłu. To nam poziom w szkolnictwie wzrośnie... A i jeszcze jedno jak jadę z uczniami na 2-dniową wycieczkę i spędzam w pracy 48 godzin to w tym tygodniu już do pracy nie przychodzę bo norma szarego Kowalskiego już zrobiona...? Jeżeli nauczyciele potrącali by sobie te godziny kiedy są w pracy dłużej(wywiadówki, dni otwarte, dyskoteki, wycieczki, szkolenia i posiedzenia), to w żadnym dniu nie pracowali by nawet do 14... a w niektórych tygodniach to nawet czasu na prowadzenie lekcji by zabrakło... Tak zróbmy! Świetny pomysł! Wreszcie sobie nauczyciele odsapnął...
Na górę

Postautor: belfer » 10 kwie 2019, o 10:05

Utworzenie parafialnej szkoły podstawowej jest konieczne. Moment na otwarcie szkoły wojewódzkiej minął bezpowrotnie, sprzedano już obiekt byłej szkoły rolniczej. Potrzebę takiej szkoły uzasadnia pleniący się analfabetyzm nawet w Kuratorium.
Na górę

Postautor: Gość » 10 kwie 2019, o 14:55


to tylko kwestia ustalenia grafiku... jak jest wywiadówka która trwa 3 godziny (choć tak długiej nie pamiętam!!) to w tygodniu wywiadówki nauczyciele pracują 3 dni do 14.00 i mają 3 godziny na wywiadówkę!!!!! proste!! a tak są dostępni codziennie od 7- 15!!!! UCZCIWIE i prosto!! komputerów jest masa w pracowni komputerowej- można korzystać do woli... i zasada jak się ktoś nie wyrabia to zostaje dłużej!!!! tak jak w innych firmach!!!
Widać, że nic nie wiesz o pracy nauczyciela... Świetny pomysł trzeba ukarać tych, którzy chcą więcej, lepiej, ciekawiej itp. karząc im zostawać po godzinach. No no no... winszuję pomysłu. To nam poziom w szkolnictwie wzrośnie... A i jeszcze jedno jak jadę z uczniami na 2-dniową wycieczkę i spędzam w pracy 48 godzin to w tym tygodniu już do pracy nie przychodzę bo norma szarego Kowalskiego już zrobiona...? Jeżeli nauczyciele potrącali by sobie te godziny kiedy są w pracy dłużej(wywiadówki, dni otwarte, dyskoteki, wycieczki, szkolenia i posiedzenia), to w żadnym dniu nie pracowali by nawet do 14... a w niektórych tygodniach to nawet czasu na prowadzenie lekcji by zabrakło... Tak zróbmy! Świetny pomysł! Wreszcie sobie nauczyciele odsapnął...
Nauczyciele ...
Mam w rodzinie dwóch nauczycieli. Jeden prawie emeryt, drugiemu jeszcze trochę brakuje. Kiedy porównujemy jak było, a jak jest, to wychodzi nam, że w tej chwili nauczyciele naprawdę nie mają źle. I nit mi nie powie, że po 3 czy 4 godzinach przy tablicy nauczyciel codziennie pracuje w domu 4 godziny. Poza tym nie każdy nauczyciel sprawdza kartkówki. Sprawdzianów też nie ma codziennie. A wycieczki? Nie wierzę, że to taka udręka dla nauczycieli. Oczywiście nauczycieli z powołania, a nie tych, którzy swoją pracę traktują jak "za karę".
Na górę

Postautor: gosciu » 10 kwie 2019, o 16:26



Widać, że nic nie wiesz o pracy nauczyciela... Świetny pomysł trzeba ukarać tych, którzy chcą więcej, lepiej, ciekawiej itp. karząc im zostawać po godzinach. No no no... winszuję pomysłu. To nam poziom w szkolnictwie wzrośnie... A i jeszcze jedno jak jadę z uczniami na 2-dniową wycieczkę i spędzam w pracy 48 godzin to w tym tygodniu już do pracy nie przychodzę bo norma szarego Kowalskiego już zrobiona...? Jeżeli nauczyciele potrącali by sobie te godziny kiedy są w pracy dłużej(wywiadówki, dni otwarte, dyskoteki, wycieczki, szkolenia i posiedzenia), to w żadnym dniu nie pracowali by nawet do 14... a w niektórych tygodniach to nawet czasu na prowadzenie lekcji by zabrakło... Tak zróbmy! Świetny pomysł! Wreszcie sobie nauczyciele odsapnął...
Nauczyciele ...
Mam w rodzinie dwóch nauczycieli. Jeden prawie emeryt, drugiemu jeszcze trochę brakuje. Kiedy porównujemy jak było, a jak jest, to wychodzi nam, że w tej chwili nauczyciele naprawdę nie mają źle. I nit mi nie powie, że po 3 czy 4 godzinach przy tablicy nauczyciel codziennie pracuje w domu 4 godziny. Poza tym nie każdy nauczyciel sprawdza kartkówki. Sprawdzianów też nie ma codziennie. A wycieczki? Nie wierzę, że to taka udręka dla nauczycieli. Oczywiście nauczycieli z powołania, a nie tych, którzy swoją pracę traktują jak "za karę".
Nikt nikomu nie każe tkwić w błędnym wyborze zawodowym .Jest tyle zawodów gdzie można się rozwijać w godzinach i po godzinach pracy za mniejsze lub większe pieniądze ,ale bez ferii i wakacji .Droga wolna ,jak nie satysfakcjonuje obecna praca i płaca. Mamy wolność sumienia i wyboru ,nieprawdaż.
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”