O lepsze jutro Lubyczy Królewskiej

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Dziki » 24 sty 2019, o 13:06



Wiesz co będzie dalej....Wasza kolej na odpoczynek :lol: :lol: :lol: i wilczy bilet,
zbijaliście się z ludzi którzy rozchorowali się z powodu zwolnień!!! Mówiliście że udają,symulują sceny robią przed telewizją.....Kur...tego samego wam życzę z całego serca.
Czytam i nie wierzę.
To przeczytaj jeszcze raz!!! Bo nie byłaś blisko ludzi to nie wiesz przez co przeszli!!! Mi bardzo zależało na tym by wrócili do pracy,dołożyłem wszelkich starań by się tak stało.Tu mój udział się kończy, temat szkoły zamykam.Są inne sprawy do realizacji.
Na górę

Postautor: Gość » 24 sty 2019, o 13:59

A to coś jest jeszcze w Lubyczy poza szkołą?
Na górę

Postautor: gosc1983 » 24 sty 2019, o 14:20

Jakieś centrum rehabilitacyjne ale z tego co wiem właściciel też chyba na bakier z prawem. No i kościół jest. I plebania. I klub A-klasowy. I park i dworzec kolejowy. i mnóstwo mniej lub obecnie jeszcze mniej przydatnych urzędników. A pośrodku lubyczy jest atrakcja - ZAKRĘT. A przy zakręcie stoi budynek cyrku, w którym nikt nic nie wie. Ale jak trzeba im płacić to chętnie nawet bez łaski wezmą.
Na górę

Postautor: Gość » 24 sty 2019, o 15:58

A to coś jest jeszcze w Lubyczy poza szkołą?
A jest coś poza Lubyczą? :panzielony:
Na górę

Postautor: Gość » 24 sty 2019, o 16:13

A to coś jest jeszcze w Lubyczy poza szkołą?
A jest coś poza Lubyczą? :panzielony:
Jest. Trójka tomaszowiaków wspieranych przez dwoje radnych z lubyckiej rady
Na górę

Postautor: Gość » 24 sty 2019, o 16:41

Lubycki Titanic tonie a orkiestra baranów nadal gra ! :lol: :lol: :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 24 sty 2019, o 17:10

Tonie . najpierw stadion a teraz szkoła. i już nieważne kto tam zawinił. trudno się dziwić ludziom że walczyli o swoje. ale to też pociągnie gminę na dół
Na górę

Postautor: kat » 24 sty 2019, o 17:15

A przecież do spraw z roku 2016 nie było prawa wracać? A dlaczego taką aktywność w Lubyczy Król. wykazuje mecenas z Lublina. Czyżby wyczuwał, że wpadł we własne sidła i też mu prorok zajrzy do tyłka?
Na górę

Postautor: Gość » 24 sty 2019, o 18:19



Fajnie się z kogoś anonimowo ponabijać prawda? Ciekawe czy w realu jesteś taki/a odważny/a.
Wiesz co będzie dalej....Wasza kolej na odpoczynek :lol: :lol: :lol: i wilczy bilet,
zbijaliście się z ludzi którzy rozchorowali się z powodu zwolnień!!! Mówiliście że udają,symulują sceny robią przed telewizją.....Kur...tego samego wam życzę z całego serca.
Katolicy ...
Na górę

Postautor: Gość » 24 sty 2019, o 18:41



Wiesz co będzie dalej....Wasza kolej na odpoczynek :lol: :lol: :lol: i wilczy bilet,
zbijaliście się z ludzi którzy rozchorowali się z powodu zwolnień!!! Mówiliście że udają,symulują sceny robią przed telewizją.....Kur...tego samego wam życzę z całego serca.
Katolicy ...
Noo.. jedna i druga strona sporu to katolicy, a pani która była zaczątkiem tego to nawet była bardzo blisko kościoła :lol: :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 24 sty 2019, o 18:50

A przecież do spraw z roku 2016 nie było prawa wracać? A dlaczego taką aktywność w Lubyczy Król. wykazuje mecenas z Lublina. Czyżby wyczuwał, że wpadł we własne sidła i też mu prorok zajrzy do tyłka?
Ciekawie zagadał ten mecenas (chyba będzie musiał zamieszkać w Lubyczy by być pod ręką zwolnionych nauczycieli), że nauczyciele jeszcze nie pracują bo się nie uprawomocnił wyrok. Aby się nie uprawomocnił musi ktoś odwołać się od tego wyroku. Pytanie kto: nauczyciele, którzy zapłacili grube tysiące za usługę z góry, uznając swe pozwy za nieuzasadnione, szkoła (dyrektor J.G.) uzasadniając swą niepoczytalnością podczas uznawania pozwów (musiałby podjąć działania dla uzyskania "żółtych papierów"). Uznając pozew dyrektor zobowiązał się do jego natychmiastowego wykonania i wypłacenia zaległych wynagrodzeń. Trudno uznać, że nauczyciele się odwołają uznając swoje pozwy za nieuzasadnione, bo tylko to może zmienić wyrok. Z przykrością będę patrzył jak ci prawidłowo zwolnieni nauczyciele (którym burmistrz T.L. przedłużył o kilka lat zawodowy byt, zadłużając gminę) zniszczą swego naiwnego (ciemnego) kolegę J.G. trwając przy swych z gruntu prawa nieuzasadnionych pozwów, roszczeń. Które i tak Prokurator Generalny w końcu skazuje.
Na górę

Postautor: Gość » 24 sty 2019, o 19:48



Może i używam słów obraźliwych, ale nie karalnych. Słowa "dureń", "głupek" "matoł" - to są opinie,oceny, przekonania i nie podlegają karze, każdy ma prawo do przekonań,opinii i ocen. Co innego gdybym kogoś nazwał "idiotą", "kretynem", "imbecylem" - to są jednostki chorobowe. I tak nazwany mógłby mnie podać do sądu i ja musiałbym mu to udowodnić w postaci świadectwa lekarza-psychiatry. A udowodnienie tego bez zgody skarżącego na poddanie się badaniom psychiatrycznych jest niemożliwe i skazanie jest b. prawdopodobne. Jeśli mnie ktoś nazwie durniem, głupkiem nic mu prawnie nie mogę zrobić, jedynie dać w mordę ale to już jest karalne.Taka jest różnica w kwalifikacji używanych przeze mnie. Szkolenia cd.
Sprostowanie bardzo ważne. Słowo "matoł" nie jest opinią, oceną i nazwanie kogoś "matołem" i może być karalne. Zatelefonował do mnie kolega, który sprawdza moją książkę pod kątem stylu sugerując bym zmienił słowo użyte we wstępie swej książki : "Przejście na emeryturę zawodową chciałem połączyć z przejściem na emeryturę obywatelską. Jednak udało się to niezupełnie, ponieważ życie dostarczyło materiału na epilog pod tytułem "Lubelskie matoły". Muszę to zmienić wybierając między durniami a głupkami. Sprawdziłem to w encyklopedii i sprawdziłem pojęcie "matołectwo", często używane w tak lubianym przeze mnie "Dobrym wojaku Szwejku". Wynika to z faktu, że w psychiatrii dawniej używano pojęcia "matołectwo" zamiennie z używanym dziś pojęciem "kretynizm wrodzony". Bardzo przepraszam za interesowanych za swoje niedbalstwo.
Wako czy nakład będzie 29 egzemplarzy?
Kto wydawcą? Czyżby dalej szkolne ksero?
Na górę

Postautor: chlopina » 24 sty 2019, o 21:00

Przeciwnicy wako gdyby złożyli razem swe dokonania to i tak będzie to zaledwie promil jego dokonań. Pozostają im inwektywy i pozbawione jakiejkolwiek logiki popierdywanie w stylu " a u was biją murzynów". Niestety :lol: :lol: :lol:
Na górę

Postautor: Dag » 24 sty 2019, o 21:11

Całą ta sytuacja jest żenująca i pokazuje jak urzędnikom w tym nauczycielom zależy na dobru ogółu aby własny kabzon napchać po trupach do celu. Miastem zostaliśmy tylko realia coraz bardziej wiejskie ktoś napisał że tutaj jest dworzec kolejowy otóż nie ma krzakami zarósł szkoły już nie ma też z firm została jedna spora tylko paru cwaniaków jak żerowało tak dalej siedzi na posadkach w gminie i żeruje na uczciwie pracujących ludziach byli wójtowie to chyba mają dożywotnie stanowiska w gminie "za zasługi" masakra
Na górę

Postautor: Gość » 24 sty 2019, o 21:41

Przeciwnicy wako gdyby złożyli razem swe dokonania to i tak będzie to zaledwie promil jego dokonań. Pozostają im inwektywy i pozbawione jakiejkolwiek logiki popierdywanie w stylu " a u was biją murzynów". Niestety :lol: :lol: :lol:
No tak! Glupoty tego durnia nikt nie pprzebije.
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”