O lepsze jutro Lubyczy Królewskiej

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 30 kwie 2019, o 07:15

Tak narzekaliście na Tomka że na drodze błoto, a teraz dopiero to docenimy bo coś przynajmniej na drogach dziurawych robił mimo wszystko !!!!! Panie Marku weź sie Pan za realizację swoich obowiązków na drogach
Na skrzyżowaniu do Szalenika woda stoi. Czy to zagłębienie będzie wyrównane?
Na górę

Postautor: Gość » 30 kwie 2019, o 07:26

Kogo pytasz? Dzwoń do Rejonu Dróg bohaterze. A może liczysz na to, że ktoś to zrobi za Ciebie.
Na górę

Postautor: Gość » 30 kwie 2019, o 09:06

Kogo pytasz? Dzwoń do Rejonu Dróg bohaterze. A może liczysz na to, że ktoś to zrobi za Ciebie.
I po ta agresja. Może ten "sygalista" nie wie gdzie i jak zadzwonić. Może pracuje i nie ma możliwości sam tego faktu zgłosić. "Przywilejem" władzy są ciągłe żale, pretensje i żądania. Idąc po władzę trzeba się z tym liczyć.
Na górę

Postautor: Gość » 30 kwie 2019, o 10:40

Kogo pytasz? Dzwoń do Rejonu Dróg bohaterze. A może liczysz na to, że ktoś to zrobi za Ciebie.
Oj bardzo nerwowa odpowiedź. I według mnie bardzo niegrzeczna. Można to samo powiedzieć w innym tonie. Bądźmy dla siebie troszkę bardziej życzliwi. To naprawdę nic nie kosztuje, a potrafi zmienić wzajemne relacje.
Na górę

Postautor: Gość » 30 kwie 2019, o 12:13

No dobra Trochę mnie poniosło. Przepraszam jeśli kogoś uraziłem.
Na górę

Postautor: BobBui » 1 maja 2019, o 22:29

Tak tylko spytam bo nie jestem na bieżąco w Lubyczy jak tam nowy Burmistrz reformuje urząd robi porządki i zmiany tak jak obiecał wyciąga te przekręty o których opowiadał podczas kampanii?
Na górę

Postautor: Lubicz » 2 maja 2019, o 09:40

W Lubyczy nic się dzieje burmistrz nic nie realizuje z obietnic przedwyborczych skupił się na Machnowie i Siedliskach bo Lubycza jest bardzo podzielona w Lubyczy PIS na księżyc jeszcze trochę to urząd przeniesie do Siedlisk i będzie fajnie.
Na górę

Postautor: Gość » 2 maja 2019, o 14:07

Raczej przeniesie do obiektu ZK. Parę miesięcy urzędowania wystarczyło by na to zasłużył.
Na górę

Postautor: Lubicz » 2 maja 2019, o 21:53

To tylko kwestia czasu
Na górę

Postautor: Gość » 3 maja 2019, o 01:44

Eh,q ... wasza mać ciemnoto
Na górę

Postautor: cudzy » 3 maja 2019, o 06:52

Eh,q ... wasza mać ciemnoto
Popieram. Chyba nie ma bardziej zjebanych ludzi niż w tej gminie, ale cóż PGeRy zrobiły swoje. Jeszcze raz powtórzę Stalina na was Stalina!!!
Na górę

Postautor: kibic » 3 maja 2019, o 08:59

Eh,q ... wasza mać ciemnoto
Pisz jaśniej, najlepiej w dzień, by było wiadomo o kogo chodzi. Bo wydaje mi się, że kierunek na ZK możesz namierzać razem z dzisiejszą elitą lubycką, :shock: :oops: :lol: już dziś.
Na górę

Postautor: Gość » 3 maja 2019, o 09:23

Eh,q ... wasza mać ciemnoto
Pisz jaśniej, najlepiej w dzień, by było wiadomo o kogo chodzi. Bo wydaje mi się, że kierunek na ZK możesz namierzać razem z dzisiejszą elitą lubycką, :shock: :oops: :lol: już dziś.
Apropo ZK, to jest oczywiste że nie daruję nowemu burmistrzowi że winnych zaniedbań w gminie po wynikach audytu tam nie skieruje. :panzielony: Wtedy w końcu spełnią się wasze przepowiednie, ktoś siedzieć na pewno będzie. A sądząc po wynikach już mogę pomału domyślać kto :P
Na górę

Postautor: yoyo123 » 3 maja 2019, o 15:50

idz na obchody majowe nie pluj jadem ciągle tylko ZK i tak dalej wyluzuj człowieku
Na górę

Postautor: chlopina » 3 maja 2019, o 20:36


Pisz jaśniej, najlepiej w dzień, by było wiadomo o kogo chodzi. Bo wydaje mi się, że kierunek na ZK możesz namierzać razem z dzisiejszą elitą lubycką, :shock: :oops: :lol: już dziś.
Apropo ZK, to jest oczywiste że nie daruję nowemu burmistrzowi że winnych zaniedbań w gminie po wynikach audytu tam nie skieruje. :panzielony: Wtedy w końcu spełnią się wasze przepowiednie, ktoś siedzieć na pewno będzie. A sądząc po wynikach już mogę pomału domyślać kto :P
Na podstawie audytu nikomu jeszcze włos z głowy nie spadł. Nie wiesz co oznacza słowo "audyt". Tylko prokurator a potem sąd i ewentualnie ZK. Tylko taka kolej rzeczy. Dla prokuratora audyt nie jest dowodem na przestępstwo. A tu sprawa jasna, nieważny dyrektor dopuścił do pracy prawidłowo zwolnionych nauczycieli, a to już wydatek społecznych funduszy i to znacznych. Burmistrz z nibydyrektorem zapewne zjedliby opinie renomowanej profesjonalnej kancelarii z Lublina (ciekawie kto im tą kancelarię podsunął). Ale na to już za późno.
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”