O lepsze jutro Lubyczy Królewskiej

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Wako » 27 lis 2006, o 11:22

Gościu myślisz płytko.Uczynki J.Głąba spisane w mojej ulotce, która się nie ukazała, są prawdą. Funkcjonuje w życiu społecznym bo takie jest społeczeństwo, nie tylko w Lubyczy. Wybieraja do władz znacznie większych grzeszników, z wyrokami. Jednak pewnych granic Głąb nie przekracza i jeszcze żyje i to jak się okazuje nieżle. I musi balansować, bo ktoś może w tym kraju bezprawia nie wytrzymać i może zastosować środki pozakonstytucyjne, a te zazwyczaj są nadproporcjonalne.
Na górę

Postautor: obserwatorka » 27 lis 2006, o 12:26

Jeżeli p.Głąb jest aż tak zły jak opisuje pan W.K. to dlaczego społeczeństwo w Lubyczy obdarzyło go zaufaniem i wybrało Go na wójta tej małej miejscowości?

Niech kazdy sie zastanowi i odpowie sobie w duszy na to pytanie.

Panie Wacku niech każdy odpowiada za siebie i swoje własne błedy popełnione i popełniane w życiu!!!
Na górę

Postautor: biegły » 27 lis 2006, o 12:28

To jak to w końcu jest z tymi mieszkańcami LK?? Najpierw piszesz, że są oni porządni, by za moment napisać, że można ich kupić. Coś tutaj jest nie takkk Jedno przeczy drugiemu...[/quote]

należy rozróżniać mieszkańców Lubyczy od mieszkańców Gminy Lubycza.
Na górę

Postautor: obserwatorka » 27 lis 2006, o 12:42

Jeżeli p.Głąb jest aż tak zły jak opisuje pan W.K. to dlaczego społeczeństwo w Lubyczy obdarzyło go zaufaniem i wybrało Go na wójta tej małej miejscowości?

Niech kazdy sie zastanowi i odpowie sobie w duszy na to pytanie.

Panie Wacku niech każdy odpowiada za siebie i swoje własne błedy popełnione i popełniane w życiu!!!
Na górę

Postautor: Lubyczanin » 27 lis 2006, o 12:56

De facto JG wybrali nie mieszkancy Lubyczy a Gminy Lubycza czyli mieszkańcy okolicznych wiosek i PGRów. W Lubyczy wynik był dla niego niekorzystny
Na górę

Postautor: Gość » 27 lis 2006, o 14:46

Najłatwiej kogoś opluć i zeszmacić. Nie zauważyłem, aby ktoś tutaj wypowiadał się na temat kompletnego zastoju w gminie z takim potencjałem. Przecież to skandal, aby nie było tu kanalizacji i wodociągów. Mało tego, aby nie było normalnej knajpy i hotelu. Ludzie organizują imprezy u Antka czy gdziekolwiek, bo w LK nic nie ma. Może zamiast się wzajemnie opluwać skierujcie swoje wysiłki na myslenie. W co gmina powinna inweswtować i jak. Tutaj mozna i trzeba naprawdę duzo zrobić i to szybko. Tutejsze skłócone środowisko jednak nie będzie w tym pomagac, a przeszkadzać jak najbardziej. Po czym tłumnie uda się na mszę.
Zobaczymy jak nowy wójt weźmie się do pracy i co będzie chciał zrobić dla gminy. Wówczas mozna go będzie oceniac. Patrząc na upadająca szkołę zarządzaną przez kontrkandydata można wnioskowac, że w gminie rzadziłby podobnie. Z pomoca pewnego pana, który musiał wpłacić kaucję. A do pana WaKo - przypomnij pan sobie wyrok jaki dostałeś za pobicie pewnego ucznia. Wówczas dyrektor szkoły JG mogł pana wyrzucic dyscyplinarnie z pracy tuż przed emeryturą. Nie zrobił tego. I nie mów o zasadach konstytucyjnych kiedy się pan na nich nie znasz. Bo osmieszasz pan siebie i Lubyczę w oczach innych.
Pozdrawiam
Na górę

Postautor: nie-typowy » 27 lis 2006, o 15:17

przez ostatni miesiące trwała kampania w celu nie dopuszczenia do takiej sytuacji. Niestety jak się okazuje po wczorajszych wynikach bezskuteczna.
Sam podupadasz na główkę chyba - Szkoła ma się nieźle a wszystko wydaje się dzięki gospodarzowi ale co ja będę tłumaczyć...

pozdrowienia dla nieświadomych
Na górę

Postautor: prosto myslacy » 27 lis 2006, o 15:24

zacznij plodzic dzieci hurtem to bedzie szkola sie rozwijac i rozbudowywac :lol: :lol: :lol:
Na górę

Postautor: Wako » 27 lis 2006, o 18:21

Gościu! J.Głąb chciał mnie usunąć ze szkoły ale okazało się, że sprawa pobicia ucznia była tak zorganizowana, że J.Głąb i inni w nią zamieszani nie mogą spokojnie spać do dziś. Na usunięcie mnie ze szkoły nie pozwalała konstytucyjna zasada prawa międzyczasowego, mandat radnego, a dyscyplinarnie mogła mnie usunąć komisja dyscyplinarna przy wojewodzie a nie dyrektor, który ewentualnie wykonuje jej orzeczenie. J.Głąb wybrał Sąd, który mógł orzec zakaz wykonywania zawodu a tak nie orzekł, tylko niewielką grzywnę by pozbawic mnie mandatu radnego. Jednak nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło - zmuszono mnie do zainteresowania się emeryturą. I tak okazało się, że do pracy musiałem dopłacać (ponieważ emerytura okazała się większa niz zasadnicza płaca nauczyciela, a na godziny nadliczbowe liczyć nie mogłem). Ewentualne zwolnienie zakończyłoby sie tak jak sprawa nagrody jubileuszowej, której nie chciał mi wypłacić. Sądownie wygrałem i musiano mi wypłacić ponad 5 tys. złotych
Na górę

Postautor: Gość » 27 lis 2006, o 22:48

Wako gadasz głupoty, pobiłeś chłopaka i nikt temu nie zaprzeczy. Nie wciągaj go w jakieś gry.
Na górę

Postautor: Gość » 27 lis 2006, o 23:19

Anonymous pisze:Wako gadasz głupoty, pobiłeś chłopaka i nikt temu nie zaprzeczy. Nie wciągaj go w jakieś gry.


Tak miedzy Bogiem a prawdą, skoro mu walnął, to pewnie na to zasłużył. Jestem za tym by nauczyciele mieli prawo wpieprzyć uczniowi gdy przegina. Sam kiedyś jak przewiałem nabrałem od nauczycieli w dupę i mam do nie teraz wielki szacunek i dziękuję, że wyprowadziła mnie na ludzi
Na górę

Postautor: Wako » 28 lis 2006, o 00:05

Pobicie wygladało następująco ( wg zeznania poszkodowanego na policji i powtórzonego w sądzie:"...i podszedł do mnie i nic nie mówiąc chwycił jedną ręką chyba prawą za szyję z tyłu bardzo mocno ścisnął i wepchnął mnie do kąta między szafą a ścianą i tak stałem przez około pół godziny."
W sprawie był trup. Okoliczności tej afery z tym pobiciem wskazują, że z pół tuzina osób powinno siedzieć. Jestem przekonany, że będzie siedzieć! Wydawało się , że już jak PiS doszedł do władzy ale niestety na prawo i sprawiedliwość jeszcze trzeba poczekać. Myślę, że nie długo.
Na górę

Postautor: Stanisław Cisło » 28 lis 2006, o 16:21

Serdecznie dziękuję za głosy oddane na moją osobę w dniu 26 listopada. Mimo porażki, tak licznie oddane na mnie głosy odbieram jako kredyt zaufania. Pamiętając o tym zaufaniu będę się starał nadal wykonywać swoje dotychczasowe obowiązki najlepiej jak potrafię. Myślę, że codzienną, uczciwą pracą na rzecz oświaty i młodzieży dowiodę, że warto było na mnie postawić, a oddane głosy choć nie przesądziły o zwycięstwie świadczą jednak o znacznym poparciu. Jeszcze raz serdecznie dziękuję.


Z poważaniem: Stanisław Cisło
Na górę

Postautor: obiektyw » 29 lis 2006, o 16:12

no tak gosc spoza gminy wojtem naszej gminy.A wszystko przez nienteligentnych i naiwnych Brzeziniaków, przerobionych przez obecnego już wójta, skandal i absurd.
Na górę

Postautor: rozumny » 29 lis 2006, o 16:17

Bez żadnego programu i wygrał.Gdzie tu rozum tych wyborców.Pewnie ze świeczką by go i tak nie znalazł.
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”