O lepsze jutro Lubyczy Królewskiej

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Aniaa » 11 lip 2019, o 07:50

"byłam ostatnio na spacerku i zauważyłam wielki krzak barszczu przy skręcie do jednego z naszych lokali gastronomicznych- pięknie stoi i się prezentuje!! kwitnie!! i tak sobie pomyślałam.........." to jest właśnie wasza troska o lepsze jutro :) byłam na spacerku ... zobaczyłam .. pomyślałam ...nic nie zrobiłam .. nie powiedziałam nikomu.... nie bo mnie to g... obchodzi .. tylko udaję że dbam o coś .. pomyślę ... i w internecie odreaguje moje kompleksy...śmieszni jesteście w tej lubyczy... mentalne dziadostwo
tak bardzo Was przepraszam!!!!!!!!!!!!!!! zachowałam się strasznie!!!! to moja wielka wina że na niedzielny spacer wybrałam się ubrana niestosownie do wycinania BARSZCZU... przepraszam że pomyślałam o mieszkańcach tej części miejscowości i dlaczego nikt nic z tym BARSZCZEM tu nie zrobił!!! przepraszam że wiem że urzędnicy siedzą na forum i z pewnością to czytają!! obiecuję że do końca tygodnia pojadę tam odpowiednio ubrana i zrobię porządek z tym nieprzeszkadzającym nikomu BARSZCZEM i w ramach odpracowania mojej śmieszności i mentalnego dziadostwa pojadę jeszcze do Machnowa i tam też będę wycinać BARSZCZ!!!!! i obiecuję nie siadać na internet i nie wchodzić na to forum do końca miesiąca aby nie odreagowywać moich kompleksów!!!! przepraszam prawdziwych zatroskanych mieszkańców co to BARSZCZU 2 metrowego nie widzą.... przepraszam!
Na górę

Postautor: Matka » 11 lip 2019, o 08:58

Dajcie już spokój z tymi Dniami Lubyczy, było minęło. To prawda, że trochę kicha wyszła z wyjazdem władz w sobotę, ale rzeczywiście już na dyskotece być nie musieli. Gdyby coś się stało, to od tego są organizatorzy (przypominam, że sobotę organizowało Stowarzyszenie, nie Gmina). A co do niedzieli, to moim zdaniem wszystko było zorganizowane bardzo dobrze. Myslovitz to jednak (mimo braku Rojka) nadal stara dobra marka - kto tego nie widzi, jest zwykłym ignorantem. Kto chciał, ten przyszedł, proste. W Narolu główny koncert odbył się w sobotę, kiedy śpiewał Brzozowski, ale w niedzielę nic tam ciekawego nie było. Może rzeczywiście termin nie był najlepszy, ale z drugiej strony pokażcie mi weekend w wakacje, kiedy nigdzie w okolicy nic się nie dzieje. Kiedyś trzeba było to zrobić. Według mnie było ok, a przyczepić można się tylko do drobiazgów.
Na górę

Postautor: jaaaaa » 11 lip 2019, o 09:04

kobieto daj sobie luz.. po co się tłumaczysz? wiesz kto się tłumaczy... wiadomo żę ci nie zależy tylko plujesz na wszystkich wokół:) ciekawe czy taka cwana jesteś kiedy rozmawiasz .... rozmowa to jest takie patrzenie na drugą osobę i wymiana zdań.. i co najważniejsze słuchanie ze zrozumieniem.. ale tobie to nie grozi... nie zrozumiesz.... masz internet::) łał.. wzniosłaś się na wyżyny... mam wrażenie że tylko tu jesteś mocna... żal..
Na górę

Postautor: xxxxyyyy » 11 lip 2019, o 15:19

,,Kto chce, szuka sposobu. Kto nie chce, szuka powodu........"
Tylko narzekacie i szczujecie :)
Na górę

Postautor: vlubycza » 11 lip 2019, o 15:40

Boli co niektórych, że ze stołków pospadali. :lol: Jest WYCIE, znakomicie !!! :lol:
Panie burmistrzu proszę się nie przejmować!!!!! Hejt był i będzie takie czasy mamy. Większość ludzi popiera pana. A ci co plują jadem niech się wezmą do roboty a nie tylko narzekać......
Na górę

Postautor: Gość » 11 lip 2019, o 15:54

Panie burmistrzu, może następne Dni Lubyczy w Horyńcu? Porządna scena i porządna organizacja. Jak zresztą sam pan widział.
Na górę

Postautor: jkm » 11 lip 2019, o 16:17

Kto chce to przychodzi a nie biadoli. Jak dla mnie było super. Tak trzymać. A wam wstyd było przyjść bo słoma z butów wystaje
Na górę

Postautor: Gość » 11 lip 2019, o 16:20

Boli co niektórych, że ze stołków pospadali. :lol: Jest WYCIE, znakomicie !!! :lol:
Panie burmistrzu proszę się nie przejmować!!!!! Hejt był i będzie takie czasy mamy. Większość ludzi popiera pana. A ci co plują jadem niech się wezmą do roboty a nie tylko narzekać......
Wreszcie ktoś musi ten "bardak" uporządkować. Odwołać bezprawnie zajmującego miejsce przewodniczcego Rady Miejskiej pana Mariusza. Szwagier burmistrza nie może być przewodniczącym Rady. Ciekawe co zrobi wojewoda ? A potem CBA zabierze się za prezesa RIO, który toleruje to, mając wiedzę na temat od lutego. Przekręt z "przywróconymi"nauczycielami to już ponad 1,5 mln i przedawni się dopiero za dziesięć lat. A wam w głowie gminne igraszki !
Na górę

Postautor: Gość » 11 lip 2019, o 19:14

Boli co niektórych, że ze stołków pospadali. :lol: Jest WYCIE, znakomicie !!! :lol:
Panie burmistrzu proszę się nie przejmować!!!!! Hejt był i będzie takie czasy mamy. Większość ludzi popiera pana. A ci co plują jadem niech się wezmą do roboty a nie tylko narzekać......
Z tego co z ludźmi rozmawiam to z tą większością już bym nie przesadzał. I żeby nie było ja też byłem za.
Na górę

Postautor: Wera » 11 lip 2019, o 21:07

Boli co niektórych, że ze stołków pospadali. :lol: Jest WYCIE, znakomicie !!! :lol:
Panie burmistrzu proszę się nie przejmować!!!!! Hejt był i będzie takie czasy mamy. Większość ludzi popiera pana. A ci co plują jadem niech się wezmą do roboty a nie tylko narzekać......
W głowę się uderzyłeś? kto spad nikt! a stara mafia siedzi i ma się lepiej niż miała bo ma w.... na nowego włodarza
Na górę

Postautor: Heniek66 » 11 lip 2019, o 21:41

Obecny Burmistrz trzyma poziom do końca. Kultura osobista, wygląd i przynajmniej na " after party" nie chodzi nabrzdryngolony . Przyjdzie czas i na inwestycje, przecież objął stanowisko nie z bilansem 0zł tylko z długami zbliżającymi sie do rocznych dochodów.
Na górę

Postautor: Wera » 11 lip 2019, o 21:47

Obecny Burmistrz trzyma poziom do końca. Kultura osobista, wygląd i przynajmniej na " after party" nie chodzi nabrzdryngolony . Przyjdzie czas i na inwestycje, przecież objął stanowisko nie z bilansem 0zł tylko z długami zbliżającymi sie do rocznych dochodów.
Żeby były inwestycje trzeba zacząć od oszczędności bo bez środków własnych żadnych dotacji nie będzie. Żeby były oszczędności trzeba zacząć robić porządki w tym b... a tutaj nawet chęci do zmiany czegokolwiek nie widać.
Na górę

Postautor: Gość » 12 lip 2019, o 05:53

Boli co niektórych, że ze stołków pospadali. :lol: Jest WYCIE, znakomicie !!! :lol:
Panie burmistrzu proszę się nie przejmować!!!!! Hejt był i będzie takie czasy mamy. Większość ludzi popiera pana. A ci co plują jadem niech się wezmą do roboty a nie tylko narzekać......
W głowę się uderzyłeś? kto spad nikt! a stara mafia siedzi i ma się lepiej niż miała bo ma w.... na nowego włodarza
Ot, mądre słowa. Miały być czystki, redukcje, rozliczenia a mamy co? Rajdy, spotkania i bale. Gumofilce i PO -wiaki siędzą przy korytach i dalej się smieją. jak i w gminie tak i powiecie. Takie rozliczenie mamy!
Na górę

Postautor: Gość » 12 lip 2019, o 08:55

Wskaż mi dla przykładu choć jednego jak to określiłeś "gumofilca" w Gminie.
Na górę

Postautor: Angel29 » 12 lip 2019, o 16:00

Czytam i czytam i oczom nie wierzę Ludzie mają tyle jadu.Leszczynski był super dla kogo?? Zadufany w sobie ignorant..Panie Marku Lubycza jest przeciw panu ale są wsie które wchodzą w skład naszej gminy.Pan będzie dla nas my dla Pana😀Już jeden wójt pokazał jaka jest moc wsi.Ma poparcie na wioskach w centralnej miejscowości gminy nie i co ???nadal rządzi .Także Lubyczanie za dużo wymagacie Wam nigdy nie dogodzi...
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”