O lepsze jutro Lubyczy Królewskiej

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: andy_krk » 25 paź 2018, o 11:27

Wako trzymaj się, podziwiam Twoją wiarę w młodych ludzi, mnie nauczyłeś grać w szachy i dzięki temu zdobyłem obecną wspaniałą żonę - wygrałem w szachy z aktualnym teściem. Aby każdy zrobiłby tyle dla przyszłości co Wacław K., byłoby wspaniale. Zdrowia i pomyślności życzę z daleka dla tego człowieka.
Na górę

Postautor: Matka » 25 paź 2018, o 11:40

Czy ty k.. debilu musisz odpowiadać z "cytatem", jak i większość debili na tej stronie? Mnożycie wątek, zwiększacie ilość stron w tej gównoburzy.
Ludzie - opamiętajcie się - można odpowiedzieć normalnie, ilość stron nic nie zmieni kiedy temat gówniany. Odwiedzam to forum aby czegoś dowiedzieć się o moich dawnych rodzinnych okolicach, przeglądanie forum to głównie przewijanie cytatów z poprzednich wpisów - nie macie
nic ciekawego do powiedzenia to nie mówcie albo powiedzcie krótko i dosadnie. Jak teraz z daleka widzę to nie macie problemów. Droga do Machnowa nic mnie nie obchodzi, poza tym wszystko OK?
Skończcie debile z cytatami poprzednich postów, bo to potwierdza upośledzenie umysłowe tzw. Polski "B" - nic nie umiecie porządnie.
Musisz się, Gościu, odpowietrzyć, bo Ci tyłem wyjdzie. O co Ci, kurde, chodzi, wszędzie tak piszą. Jak chcę komuś konkretnemu odpowiedzieć, to jak mam to zrobić, skąd wiadomo, o czyj wpis wchodzi, jak nieraz "gości" jest kilku na jednej stronie? Albo jak widzę interesującą odpowiedź, to nie będę przecież szukać po całym forum, którego wpisu ona dotyczy, to chyba jasne. Nie masz co robić, tylko jakieś głupie pretensje wysuwasz? Jak się nudzisz, to idź na grzyby, ponoć wyjątkowo wysypały.
Na górę

Postautor: andy_krk » 25 paź 2018, o 11:49

Nie ma aż takiego ruchu na tym forum, odpowiedzi są najczęściej pod wpisem do którego się odnoszą, nie udawaj głupa że średnio rozwinięty człowiek nie zorientuje się komu odpowiadasz, zwłaszcza po odniesieniu się do tej wypowiedzi. Obejrzyj klika - kilkanaście stron tego tematu, gdzie 3/4 objętości zajmują "cytaty" poprzednika i wtedy wypowiedz się, najlepiej w jakimś konkretnym temacie, anie " w sprawie formalnej".
Na górę

Postautor: Gość » 25 paź 2018, o 12:15

A jak tam dzisiaj w sądzie w TL
Na górę

Postautor: Gość » 25 paź 2018, o 13:40

Czy ty k.. debilu musisz odpowiadać z "cytatem", jak i większość debili na tej stronie? Mnożycie wątek, zwiększacie ilość stron w tej gównoburzy.
Ludzie - opamiętajcie się - można odpowiedzieć normalnie, ilość stron nic nie zmieni kiedy temat gówniany. Odwiedzam to forum aby czegoś dowiedzieć się o moich dawnych rodzinnych okolicach, przeglądanie forum to głównie przewijanie cytatów z poprzednich wpisów - nie macie
nic ciekawego do powiedzenia to nie mówcie albo powiedzcie krótko i dosadnie. Jak teraz z daleka widzę to nie macie problemów. Droga do Machnowa nic mnie nie obchodzi, poza tym wszystko OK?
Skończcie debile z cytatami poprzednich postów, bo to potwierdza upośledzenie umysłowe tzw. Polski "B" - nic nie umiecie porządnie.
ty sobie idź na naszą klasę :P to nie forum towarzyskie. :lol:
Na górę

Postautor: andy_krk » 25 paź 2018, o 13:48

[quote=ty sobie idź na naszą klasę :P to nie forum towarzyskie. :lol:
[/quote]
właśnie - nie forum towarzyskie, głupie komentarze tylko tam. Tutaj przydałloby się coś z sensem.
Na górę

Postautor: Gruby82 » 25 paź 2018, o 15:01

Każdy może wypić pod warunkiem że nie jest to w godzinach pracy lub przychodzić na haju z dnia poprzedniego. Tak samo przy różnych obchodach jest część oficjalna i ta nieoficjalna później i każdy moze robić co chce czy to Borowiec, czy Łuszczyński czy inny kandydat.
Na górę

Postautor: Gość » 25 paź 2018, o 15:11

Czy ty k.. debilu musisz odpowiadać z "cytatem", jak i większość debili na tej stronie? Mnożycie wątek, zwiększacie ilość stron w tej gównoburzy.
Ludzie - opamiętajcie się - można odpowiedzieć normalnie, ilość stron nic nie zmieni kiedy temat gówniany. Odwiedzam to forum aby czegoś dowiedzieć się o moich dawnych rodzinnych okolicach, przeglądanie forum to głównie przewijanie cytatów z poprzednich wpisów - nie macie
nic ciekawego do powiedzenia to nie mówcie albo powiedzcie krótko i dosadnie. Jak teraz z daleka widzę to nie macie problemów. Droga do Machnowa nic mnie nie obchodzi, poza tym wszystko OK?
Skończcie debile z cytatami poprzednich postów, bo to potwierdza upośledzenie umysłowe tzw. Polski "B" - nic nie umiecie porządnie.
Zejdź na ziemię - sam mądry nie jesteś. Może zajmij się sobą i swoim miejscem zamieszkania.

PS. Jesteś z tej samej "upośledzonej Polski B". Przeprowadzka nie wpływa na umysł, a co najwyżej na ego.
Na górę

Postautor: Gość » 25 paź 2018, o 16:41

Wszelkie opinie w sprawie kompetencji p.Marka Ł. są przedwczesne. Jedno jest pewne, że nie będzie krępowany w swych działaniach. Rada pod względem kompetencji wydaje się kompromitująca, świadczą o tym zapytania na sesjach najbardziej z nich doświadczonego p.Leszka Ż. Wydaje się, że PiS podrzuci do gminy doświadczonego samorządowca na stanowisko sekretarza gminy, który de facto będzie komisarzem do czasu nabrania wiedzy i doświadczenia przez p.Marka i radnych.
Powiedział co wiedział... Na szczęście tylko 29 osób wierzy w durnoty wypisywane przez tego pajaca
Na górę

Postautor: Tuja » 25 paź 2018, o 19:40

To znaczy ,że burmistrz ma być marionetką?
Na górę

Postautor: Gruby82 » 25 paź 2018, o 20:32

Marek jest Najlepszy i widzę jak się kolesie obecnego układu go boją. Czas robić coś dla wszystkich i przestać traktować stanowiska jak dojne krowy.
Na górę

Postautor: Gość » 25 paź 2018, o 20:51

Ciekawe, że Marek jest idolem zwykłych durni. To źle wróży. Myślę,że będzie działał z rozwagą.
Na górę

Postautor: Gość » 25 paź 2018, o 21:15

Ciekawe, że Marek jest idolem zwykłych durni. To źle wróży. Myślę,że będzie działał z rozwagą.
[/quote
:) juz? Ulżylo ci?
Na górę

Postautor: Dziki » 25 paź 2018, o 21:19

Ciekawe, że Marek jest idolem zwykłych durni. To źle wróży. Myślę,że będzie działał z rozwagą.
Zwykłych durni??? Tak nazywasz dużą większość wyborców czym obrażasz mieszkańców droga Pani :shock: .A działał myślę że będzie znakomicie wraz z nową radą 8) .Dobranoc.
Na górę

Postautor: Gruby82 » 25 paź 2018, o 21:21

Ciekawe, że Marek jest idolem zwykłych durni. To źle wróży. Myślę,że będzie działał z rozwagą.
żałosne to co piszesz
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”