O lepsze jutro Lubyczy Królewskiej

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gosc345 » 17 sie 2020, o 20:35

cha, wreszcie "nasza władza" coś wymyśliła. ludziska w naszej mieścinie wkrótce odbędzie się koncert!!!!! czyli, znaczy zagości u nas cała orkiestra smyczkowa, itd. CO O TYM MYŚLICIE?????? pokłóćmy się na ten temat
koncert już się odbył w piątek
Na górę

Postautor: Gość » 17 sie 2020, o 21:02

Urok wiejskiego obszaru, przyjedź na Stary Machnów, Nowy Machnów. Dowiesz się jak śmierdzi chlewnia. A za poprzednika nie śmierdziało?
Stary Machnów to niech sobie barszcz wytnie Wiem że to zadanie gminy ale jakbym tam mieszkał to sam zacząłbym coś działać w kierunku niszczenia tej rośliny Cmentarz też wam porządkowali Trochę trzeba się samemu ruszyć
Na górę

Postautor: Haker » 17 sie 2020, o 21:10

Trochę kultury nie zaszkodzi nikomu
Na górę

Postautor: Gość » 17 sie 2020, o 21:13

cha, wreszcie "nasza władza" coś wymyśliła. ludziska w naszej mieścinie wkrótce odbędzie się koncert!!!!! czyli, znaczy zagości u nas cała orkiestra smyczkowa, itd. CO O TYM MYŚLICIE?????? pokłóćmy się na ten temat
Nie ma się o co kłucić, każdy myślący normalnie widzi same plusy takiego wydarzenia.
Na górę

Postautor: Joola » 18 sie 2020, o 00:42

Urok wiejskiego obszaru, przyjedź na Stary Machnów, Nowy Machnów. Dowiesz się jak śmierdzi chlewnia. A za poprzednika nie śmierdziało?
Zawsze sie jakis prymityw znajdzie pewnie z gminy tam smierdzi to i tu moze zaj .. argument .... to nie jest zaden urok obszaru wiejskiego tylko nie przestrzeganie przepisow przez cwaniaczkow zlodzieji co pegry poprywatyzowaly w 90 tych maja kase i maja w d.. przepisy gnjowka ma byc odstana itd jest mase przepisow nie przestrzeganych ale urzedasy maja w d..
Na górę

Postautor: Duda » 18 sie 2020, o 07:24

cha, wreszcie "nasza władza" coś wymyśliła. ludziska w naszej mieścinie wkrótce odbędzie się koncert!!!!! czyli, znaczy zagości u nas cała orkiestra smyczkowa, itd. CO O TYM MYŚLICIE?????? pokłóćmy się na ten temat
Koncert już był
Na górę

Postautor: Gość » 18 sie 2020, o 07:59

Czy "przywróconym" nauczycielom wypłacvono utracone zarobki ?
Na górę

Postautor: Gość » 18 sie 2020, o 16:43

Zawsze sie jakis prymityw znajdzie pewnie z gminy tam smierdzi to i tu moze zaj .. argument .... to nie jest zaden urok obszaru wiejskiego tylko nie przestrzeganie przepisow przez cwaniaczkow zlodzieji co pegry poprywatyzowaly w 90 tych maja kase i maja w d.. przepisy gnjowka ma byc odstana itd jest mase przepisow nie przestrzeganych ale urzedasy maja w d..
Prymitywny to musi być autor tego posta. Postaw kobieto choć jeden przecinek choć jedną kropkę. A co do przepisów to nie wiem czy wiesz że do października mogą sobie wylewać na pola śmiało. Trzeba tylko pilnować aby nie przekroczyć norm ilośiowych. Tak więc.. najpierw poczytaj potem siej propagande.
Na górę

Postautor: Maja88 » 18 sie 2020, o 20:02

Ekspert od oświaty jesteś?😂😂😂
Na górę

Postautor: Gość » 19 sie 2020, o 09:26

koncert już się odbył w piątek
[/quote]
to, że sie odbył oczywiście wiadomo, tak zostało napisane aby sprawa bezprecedensowa zaistniała na tym forum, i aby może ktoś napisał, że się podobało, albo było do bani, albo że to nie był koncert, albo że np. szkoda pieniędzy. I rzeczywiście kilka osób raczyło się "wymądrzyć, że już był" ... i tyle, a przecież w parku wszystkie ławki były zajęte - i nikt nie dzieli się wrażeniami, że np. komary "kąsały", ktoś puścił bąka, nie grali nic konkretnego, a to co "sie działo obok" było nieciekawe. A przecież "to co sie działo obok" było sednem sprawy i cała ta IMPREZA NIE BYŁA ŻADNYM KONCERTEM tylko pokazem filmu niemego z "muzyczną asystą". Ale może nie mam racji, może melomani sprostują i uświadomia mnie jakiego kompozytora muzyka była grana?
Na górę

Postautor: Gość » 19 sie 2020, o 22:44

Stary Machnów to niech sobie barszcz wytnie Wiem że to zadanie gminy ale jakbym tam mieszkał to sam zacząłbym coś działać w kierunku niszczenia tej rośliny Cmentarz też wam porządkowali Trochę trzeba się samemu ruszyć
Stary Machnów "sobie" barszcz zlikwidował. Niech ci wszyscy "najezdni" zlikwidują i będzie ok.
A co do cmentarza, to myśmy go nie niszczyli. Poza tym nikt nie miał obowiązku tam być. Chciał, to pomógł.
Nikt tego za darmo nie robił.
Na górę

Postautor: Robin » 20 sie 2020, o 11:12

Nie ma się o co kłucić, każdy myślący normalnie widzi same plusy takiego wydarzenia.
Dokładnie tak. Ale ciekawe ile na to kaski poszło? Bo że dofinansowane to 20 razy słyszałem. Ale konkretnie ile zapłacili za tę ucztę dla dusz to cisza.
Na górę

Postautor: Kozica » 21 sie 2020, o 09:23

Czy "przywróconym" nauczycielom wypłacvono utracone zarobki ?
Tak,ale o tym cisza jakby makiem zasiał.
Na górę

Postautor: Gość » 21 sie 2020, o 10:04

Czy "przywróconym" nauczycielom wypłacvono utracone zarobki ?
Dlaczego nikt nie chce się pochwalić ?
Na górę

Postautor: hood » 22 sie 2020, o 20:58

Dokładnie tak. Ale ciekawe ile na to kaski poszło? Bo że dofinansowane to 20 razy słyszałem. Ale konkretnie ile zapłacili za tę ucztę dla dusz to cisza.
A czy to ważne skoro prawie cały koszt to dofinansowanie? Dostali kase za darmo i dalej źle. Poza tym była informacja o kasie, trzeba tylko dobrze poszukać, a nie narzekać.
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”