O lepsze jutro Lubyczy Królewskiej

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Jeremiah » 1 kwie 2020, o 13:51

Przestańcie już się naprdalac bo wszystkieście jednakowe . Od 2006 roku jęczycie tutaj o lepsze jutro
Ważne jest tu i teraz

Policja zapowiedziała surowe kary dla osób łamiących najnowsze obostrzenia, w tym. m. in. mandaty i wnioski do sądów rodzinnych. "To już nie jest czas na informowanie, na pouczanie" - powiedział w Polsacie rzecznik Komendy Głównej Policji Mariusz Ciarka.

https://fakty.interia.pl/raporty/raport ... gn=firefox
Na górę

Postautor: gosciu » 1 kwie 2020, o 14:46

I oba tęczowe. Za co mam na niego głosować ze zabrał mi zasiłek pogrzebowy podwyższył wiek emerytalny wziął moje pieniądze z OFE. Co dobrego zrobił dla takiego szaraka jmbak ja N i c. Dlatego nie jest godny mojego głosu mojej rodziny i znajomych. Nie popieram żadnego kandydata. Wszystkie te osoby są miałkie bez charakteru. Żaden z nich nie będzie bil się o Polskę Kidawa Polskę sprzeda będzie walczyć o 1 egzemplarz konstytucji która będzie w rękach trzymać. Jeden Duda który logicznie mówi i zna języki że byle kto mu nie wmówi czegoś czmego nie chce. Ale mego głosu też nie dostanie za weto w sprawie reformy sądów. Mój głos jes ceenny i godny szacunku aby oddać na osobę niegodna
Dla siebie to ty zrób coś sam, a nie czekasz aż ktoś zrobi coś za ciebie .Jak sobie pościelesz tak się wyśpisz .Już w latach minionej słusznej partii robiono za wszystkim dobrze i ja kto wyszło. A może byłoby i wyszło tylko bez ludzi,gdyż ludzie są masą która idzie w ciemno bez refleksji i zastanowienia , a potem narzeka i biadoli .
Na górę

Postautor: Bart55 » 1 kwie 2020, o 14:54

A który szpital mial niemiecki zarząd?? Czyzbys mial jakieś przecieki??
https://www.tvp.info/44598325/ko-na-kon ... i-szpitali
W woli przypomnienia kto chciał likwidacji szpitali. Gdyby rządziła PO to tak jak pisał przedmówca ludzie umierali by na ulicy. A minister by powiedział "piniędzy nie ma i nie będzie" albo "sory taki mamy klimat"
Na górę

Postautor: Pgrus » 1 kwie 2020, o 20:08

Na górę

Postautor: Yeti » 1 kwie 2020, o 20:38

Każda władza wpycha swoich tak było jest i będzie. Tak samo robiło PO i PSL. Wolę jednak obecną władzę bo dba o wszystkich. Nawet o takich z biednych osiedli wokół Machnowa. Tak jak ktoś napisał jak by rzadzili PO-PSL niebyłoby gdzie leczyć bo zamist szpitali mielibyśmy Lidle. Wszystko by sprzedali. Prawdę kiedyś powiedział Leper. Za grosze sprzedawał Balcerowicz wszystko. Zlikwidował też PGR.
Na górę

Postautor: Gość » 2 kwie 2020, o 07:17

A propo PGeRów. Ludzie kiedy dotrze do was że to nie jest czas na picie wińska i piwa w wesołej kompani pod sklepem, w pod świetlicą!!! Może i wam nie zależy na życiu ale pozostałym mieszkańcom owszem tak, szczególnie apeluje do wszechmocnej młodzieży szukających wrażeń alkoholowych po wsi!!! Ciemnogrodzie obudź się, to nie PRL nikt za was tego nie zrobi!!
Na górę

Postautor: Gość » 2 kwie 2020, o 07:39

Jak oceniacie zdalne nauczanie swoich dzieci w LK
Na górę

Postautor: Pgrus » 2 kwie 2020, o 08:08

Jak oceniacie zdalne nauczanie swoich dzieci w LK
A co już masz dość swojej pociechy w domu?
Na górę

Postautor: belfer » 2 kwie 2020, o 08:51

A propo PGeRów. Ludzie kiedy dotrze do was że to nie jest czas na picie wińska i piwa w wesołej kompani pod sklepem, w pod świetlicą!!! Może i wam nie zależy na życiu ale pozostałym mieszkańcom owszem tak, szczególnie apeluje do wszechmocnej młodzieży szukających wrażeń alkoholowych po wsi!!! Ciemnogrodzie obudź się, to nie PRL nikt za was tego nie zrobi!!
Czytam powyższy tekst i czytam, że "pandemia"(od greckiego pan-wszyscy i demos-ludzie) traktowana jest przez WHO wg aktualnych potrzeb (pytanie czyich). Kiedyś ogłaszano stan pandemii jak zarażone zostało 12 % populacji, dziś byłoby to 980 milionów ludzi. Dziś mamy niecały milion. Dlaczego teraz ogłasza się stan pandemii ? W Europie zapada rocznie na grypę spowodowaną też jakimś wirusem ok. 20% populacji a umiera ponad pół miliona i nikt z tego nie robi żadnych problemów. Czytam również, że w Danii,liczącą 5,8 mln mieszkańców która od razu wprowadziła totalną kwarantannę w skali kraju zarażonych jest 2860 a zmarło 90-ciu a w Szwecji liczącej 10,3 mln mieszkańców odpowiednio 4450 i 180-ciu. Czyli statystycznie jest podobnie, a nawet zarażonych w Szwecji jest mniej. Mimo, że granice są otwarte i życie w kraj toczy się normalnym trybem. Kto czyta i pyta nie błądzi !!!
Na górę

Postautor: Gość » 2 kwie 2020, o 09:00

Nie błądź. Zyj normalnie. Zgłoś się jako wolontariusz do robienia zakupów dla osób w kwarantannie. Może coś też dostarczać na oddział zakaźny.

Takie mądre jak ty to byli już premier Wielkiej Brytanii i prezydent USA. Teraz w Anglii szykują chłodnię na 12 tys. ciał a w Stanach mamy samochody-chłodnie

Oczywiście pewnie to wszystko ściema . Jeśli tak to walnij setkę jak Łukaszenka i przestań pisać durnoty w czasie gdy od wszystkich wymagane jest poczucie odpowiedzialności za innych. Na raka płuc umiera w Polsce 23 tys. ludzi. Ale nie wszyscy w jednym czasie i nie paraliżuje to służby zdrowia.
Na górę

Postautor: Pegerus » 2 kwie 2020, o 09:34

Czytam powyższy tekst i czytam, że "pandemia"(od greckiego pan-wszyscy i demos-ludzie) traktowana jest przez WHO wg aktualnych potrzeb (pytanie czyich). Kiedyś ogłaszano stan pandemii jak zarażone zostało 12 % populacji, dziś byłoby to 980 milionów ludzi. Dziś mamy niecały milion. Dlaczego teraz ogłasza się stan pandemii ? W Europie zapada rocznie na grypę spowodowaną też jakimś wirusem ok. 20% populacji a umiera ponad pół miliona i nikt z tego nie robi żadnych problemów. Czytam również, że w Danii,liczącą 5,8 mln mieszkańców która od razu wprowadziła totalną kwarantannę w skali kraju zarażonych jest 2860 a zmarło 90-ciu a w Szwecji liczącej 10,3 mln mieszkańców odpowiednio 4450 i 180-ciu. Czyli statystycznie jest podobnie, a nawet zarażonych w Szwecji jest mniej. Mimo, że granice są otwarte i życie w kraj toczy się normalnym trybem. Kto czyta i pyta nie błądzi !!!
[/quote]

Szczęście takich pajaców jak ty jest niewielu. Zawsze powtarzałem sposób twojego myślenia jest skutkiem kontaktów z pewnym geriatykiem z tego forum.
Na górę

Postautor: Gość » 2 kwie 2020, o 09:45

A co już masz dość swojej pociechy w domu?
Źle trafiłeś. Nie mam problemów z obecnością mojej pociechy w domu. Przyglądam się sposobowi w jaki realizowane jest zdalne nauczanie w LK i porównuję z metodami stosowanymi w innych gminach w okolicy. Zależy mi na moim dziecku, chcę dla niego jak najlepiej.
Na górę

Postautor: Rodzicc » 2 kwie 2020, o 10:18

Jest to nowość dla nauczycieli, rodziców, dzieci. Każdy radzi sobie jak może, jeden lepiej inny gorzej. Jak Ci nie pasuje szkoła w Lubyczy to daj dziecko do Belzca lub Tomaszowa.
Na górę

Postautor: Serce+ » 2 kwie 2020, o 11:25

Jest to nowość dla nauczycieli, rodziców, dzieci. Każdy radzi sobie jak może, jeden lepiej inny gorzej. Jak Ci nie pasuje szkoła w Lubyczy to daj dziecko do Belzca lub Tomaszowa.
Brawo . Mądre słowa. Jak mu się nie podoba to niech odda swoje dziecko do Bełżca. Dureń już nie wie czego ma się czepiać. Durniu daj nauczycielom uczyć. A ty się weź za wolontariat . To się nie będziesz czepiał.
Na górę

Postautor: belfer » 2 kwie 2020, o 11:53

Nie błądź. Zyj normalnie. Zgłoś się jako wolontariusz do robienia zakupów dla osób w kwarantannie. Może coś też dostarczać na oddział zakaźny.

Takie mądre jak ty to byli już premier Wielkiej Brytanii i prezydent USA. Teraz w Anglii szykują chłodnię na 12 tys. ciał a w Stanach mamy samochody-chłodnie

Oczywiście pewnie to wszystko ściema . Jeśli tak to walnij setkę jak Łukaszenka i przestań pisać durnoty w czasie gdy od wszystkich wymagane jest poczucie odpowiedzialności za innych. Na raka płuc umiera w Polsce 23 tys. ludzi. Ale nie wszyscy w jednym czasie i nie paraliżuje to służby zdrowia.
W jakim normalnym państwie podaje się do publicznej wiadomości o tych chłodniach na zwłoki ? Premier UK zapadł na normalną grypę, wywołaną zmutowanym wirusem ( wirus grypy corocznie się mutuje, inaczej by zginął). Czuje się dobrze. Został nawrócony przez tzw. międzynarodową społeczność na koronawirusa. Szwedzi się nie dają się zwariować. Jest problem, może trzeba będzie u nich zaprowadzić demokrację jak w Iraku, Syrii, Libii...Trzeba znaleźć jakieś alibi by zacisnąć pasa pospólstwu przyzwyczajonemu do życia na kredyt. Doczytaj czy we Włoszech w tym roku zmarło więcej osób niż w ubiegłym w analogicznym czasie. Jakiś profesor w tv mówił, że tam ofiarę wypadku drogowego z wirusem korona traktuje się jak zmarłego na wirusa.
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”