O lepsze jutro Lubyczy Królewskiej

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 21 cze 2019, o 11:16

Wy tu o "d..pie maryny", a 400 uczniów jest nieprawnie promowanych. Tego w Polsce nie było. Nie wiadomo jak to wyprostować. Kuratorium pisze, że dyrektora szkoły można ocenić po 0 (zero) dniach urzędowania !
Chyba trzeba ogłosić nowy program walki z analfabetyzmem w organach władzy publicznej i szkolnej !
Ale ten program już istnieje i to od dawna. Przecież wykształcenie i umiejętności są nie ważne. Liczy się przynależność partyjna i kolesiostwo partyjne oczywiści
Na górę

Postautor: Lubicz » 21 cze 2019, o 11:28

Trzeba tylko należeć do PIS i ma się wszystko cały etat stanowisko kierownicze jednoosobowe i jest git po co było studia kończyć aby teraz być pomiatanym przez nasze władze
Na górę

Postautor: Gość » 21 cze 2019, o 12:09

Wy tu o "d..pie maryny", a 400 uczniów jest nieprawnie promowanych. Tego w Polsce nie było. Nie wiadomo jak to wyprostować. Kuratorium pisze, że dyrektora szkoły można ocenić po 0 (zero) dniach urzędowania !
Chyba trzeba ogłosić nowy program walki z analfabetyzmem w organach władzy publicznej i szkolnej !

A ten dalej swoje!
Dajże chłopie już spokój z tym promowany / nie promowany. Jakoś uczniowie pokończyli szkoły średnie (I, II klasa) i nikt się nie czepiał świadectw. Więc może już wystarczy tego mącenia.
Na górę

Postautor: belfer » 21 cze 2019, o 13:01

Tam MEN, pytany o promocję naszych uczniów, wytrzasnął wyrok SN, który w anlogicznej sytuacji uznał, że wszystkie decyzje bezprawnie mianowanej dyrektorki w miejsce odwołanego są ważne i wiążące. Tu mamy sytuację. że mianowano dyrektora bez uprzedniego odwołania poprzedniego ( rozstrzygnięcie wojewody nie odwołuje a jedynie wskazuje, że należałoby go odwołać). W jednym czasie funkcjonuje dwu dyrektorów szkoły, i decyzje tego późniejszego są nieważne., Od biedy można było powierzyć obowiązki dyrektora któremuś z jego zastępców, którzy de facto też nie zostali odwołani i czekać na wyrok Sądu Pracy. W przypadku niedopuszczenia ( nie mylić z odwołaniem) nie można podejmować żadnych czynności w kierunku obsadzenia funkcji niedopuszczonego dyrektora,m.in. organizowania konkursu na jego miejsce. Instytucja "niedopuszczenia do pracy na stanowisku" jest stosowana przez pracodawcę, kiedy nie ma się pewności, czy pełnienie funkcji jest zgodne z prawem, w oczekiwaniu na rozstrzygnięcie sprawy w sądzie.
Na górę

Postautor: Heniek66 » 21 cze 2019, o 13:35

Skończcie już z tą szkołą. Są wakacje i wszyscy mają sie dobrze oprócz sygnalistów..
Na górę

Postautor: Gość » 21 cze 2019, o 16:31

Skończcie już z tą szkołą. Są wakacje i wszyscy mają sie dobrze oprócz sygnalistów..
oni i tak płatne mają, to i piszą.
Na górę

Postautor: Janosik » 21 cze 2019, o 21:12



Dawno mnie tu nie było, chyba od czasu wyborów.Jestem członkiem PiS a wcześniej PC.Przygladajac się postępowaniu wójta nie wróżę mu kariery politycznej.Jego kariera skończy się po pierwszym referendum w sprawie odwołania burmistrza.Chociaz sam nie jestem mieszkańcem tej gminy lecz moi przodkowie byli ocalał tylko tata.Juz za dwa lata będę z powrotem tej gminny. i sam z organizuje referendum.Jeszcze jedno do nowej pani sekretarz, szkoda pani pieniędzy na stypendia dla uczniów,za te słowa.gdybym ja był burmistrzem wyleciała by pani z pracy z dyscyplinarna.Boi się pani że nie starczy na pani premie. Przyjęcie było u Antka, wialo straszną nuda.Troche weselej zrobiło się gdy pań burmistrz próbował tańczyć z pewną panią.Panie burmistrzu ciągnie Pana w stronę komuny i nie dba pań o swoich wyborców tylko o wyborców poprzedniej władzy.Gdy ostatnio z panem rozmawiałem to podziękował mi Pan że na Pana głosowałem,Ja nie mogłem na Pana głosować gdyż mieszkam w innym mieście i tam oddałem swój głos.Bledy w nie specjalnie inteligencji z nadania Moskwy CHWP
Tak patrzę na pisownię, to dziadek gieroj..? Wracasz do swoich?
Umieć ty czytać. Przecież ja pisać że błędy robić specjalnie, żeby inteligencja z nadania Moskwy mieć co pisać.Teraz ty rozumieć,inteligento z nadania Moskwy.
Na górę

Postautor: Gość » 22 cze 2019, o 05:42


Tak patrzę na pisownię, to dziadek gieroj..? Wracasz do swoich?
Umieć ty czytać. Przecież ja pisać że błędy robić specjalnie, żeby inteligencja z nadania Moskwy mieć co pisać.Teraz ty rozumieć,inteligento z nadania Moskwy.
aaaaa.... to ty z tych sygnalistów!!! :lol:
Na górę

Postautor: Lubicz » 23 cze 2019, o 20:47

Gwiazda na stadionie w białej spódnicy musiała być a nóż ktoś by poderwal strażaka 😃😄
Na górę

Postautor: Lubyg » 23 cze 2019, o 20:53

Super zawody. Bardzo dobra organizacja. Gratulacje dla Burmistrza, Prezesa i Komendanta.
Na górę

Postautor: Bryku » 23 cze 2019, o 21:15

Tak przysłuchiwałem się Pani sekretarz i doszedłem do wniosku że zna się ona na swojej pracy jak krowa na znoszeniu jajek, popłynie z panem burmistrzem bo więcej leserów nam nie potrzeba a widać że burmistrz zamiast wziąć kogoś kto się zna to wziął to co bylo. No szkoda że więcej osób na to stanowisko nie było
Na górę

Postautor: Lubicz » 23 cze 2019, o 21:28

Kazali to wziął przecież to wszystko jedna ręka on nie ma swojego zdania jest manipulowaniy z każdej strony to jest marionetka
Na górę

Postautor: Gość » 24 cze 2019, o 11:12

Gwiazda na stadionie w białej spódnicy musiała być a nóż ktoś by poderwal strażaka 😃😄
Jaka gmina taka First Lady.
Na górę

Postautor: Lubicz » 24 cze 2019, o 11:23

Zgadza się na każdej imprezie ogon musi być za burmistrzem i na krok nie odstepowac go to jakaś paranoja
Na górę

Postautor: Heniek66 » 24 cze 2019, o 11:53

Ale marudy same tutaj . To juz żałosne. Tyle zostało dlugòw z poprzednich ale lamentòw wtedy nie było...
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”