O lepsze jutro Lubyczy Królewskiej

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 10 lis 2018, o 13:22

Czy guru (wasz, skoro wybraliście PiS) JarosławPolskęZbaw przy pomocy posła Z. i burmistrza Ż. - szefa PiSolandu w powiecie już dorzucił nowemu wójtowi komisarza partyjnego na sekretarza gminy? Bo ponoć zastepcy miał nie będzie. Ktoś rządzić z ramienia partii musi i nie bedzie to wójt czy jak go tam zwał. Myślę, że teraz w waszym grajdole zamiast wody w kranach popłynie whisky / i zapanuje ogólny dobrobyt. Czekam pierwszych postów, kiedy zaczniecie pluć na nowego zarządcę gminy bankruta.
Na górę

Postautor: Gość » 10 lis 2018, o 19:50

Czy guru (wasz, skoro wybraliście PiS) JarosławPolskęZbaw przy pomocy posła Z. i burmistrza Ż. - szefa PiSolandu w powiecie już dorzucił nowemu wójtowi komisarza partyjnego na sekretarza gminy? Bo ponoć zastepcy miał nie będzie. Ktoś rządzić z ramienia partii musi i nie bedzie to wójt czy jak go tam zwał. Myślę, że teraz w waszym grajdole zamiast wody w kranach popłynie whisky / i zapanuje ogólny dobrobyt. Czekam pierwszych postów, kiedy zaczniecie pluć na nowego zarządcę gminy bankruta.
Poczekaj z rok. Budżet uchwali stary burmistrz i rada więc będzie zwalanka na poprzedników
Na górę

Postautor: Kikimiki » 10 lis 2018, o 19:52

Zawsze inaczej jest zaczynać jak porzednik z 5 mln na minusie a inaczej z prawie -20 mln. Mimo wszystko Pan Marek ma plan i trzeba być dobrej myśli.
Na górę

Postautor: Gość » 10 lis 2018, o 21:18

Czy guru (wasz, skoro wybraliście PiS) JarosławPolskęZbaw przy pomocy posła Z. i burmistrza Ż. - szefa PiSolandu w powiecie już dorzucił nowemu wójtowi komisarza partyjnego na sekretarza gminy? Bo ponoć zastepcy miał nie będzie. Ktoś rządzić z ramienia partii musi i nie bedzie to wójt czy jak go tam zwał. Myślę, że teraz w waszym grajdole zamiast wody w kranach popłynie whisky / i zapanuje ogólny dobrobyt. Czekam pierwszych postów, kiedy zaczniecie pluć na nowego zarządcę gminy bankruta.
Poczekaj z rok. Budżet uchwali stary burmistrz i rada więc będzie zwalanka na poprzedników
Co za ludzie... Jeszcze nawet nie objął funkcji a wy już jęczycie...
Na górę

Postautor: Gość » 11 lis 2018, o 12:50

Kaczan będzie komisarzem ? Nie jęczymy, znamy realia.
Na górę

Postautor: Gość » 11 lis 2018, o 13:21

A kto będzie nowym przewodniczącym rady? Czyżby ten, który nim był dobrych kilka lat temu, a zatem wtedy wszystko po staremu i na wschodzie bez zmian? :P Jeśli tak, to totalna porażka nowej władzy już na samym wstępie.
To prawda. Potencjalny wybór tego pana to będzie jedno wielki nieporozumienie.
Na górę

Postautor: mimo » 11 lis 2018, o 15:15

A kto będzie nowym przewodniczącym rady? Czyżby ten, który nim był dobrych kilka lat temu, a zatem wtedy wszystko po staremu i na wschodzie bez zmian? :P Jeśli tak, to totalna porażka nowej władzy już na samym wstępie.
To prawda. Potencjalny wybór tego pana to będzie jedno wielki nieporozumienie.
Może Ty jesteś dobra na przewodniczącą Rady chcesz zamienić swoje stanowisko??? Bo widzę sama sobie piszesz posty odpisujesz siejesz zamęt....Nowa władza wie co ma robić.Czas na zmiany.W tak wielkie święto dla Polski lepiej się przejdź zanieś kwiaty pod Orła zapal znicz.Wstyd by nikt z obecnej władzy w takim dniu nic nie zorganizował w Lubyczy!!!Z resztą co można było się spodziewać!?!?!
Na górę

Postautor: Gość » 11 lis 2018, o 15:33

Z nauczycielami jeszcze nikt nie wygrał. Aniu weź wyluzuj
Na górę

Postautor: Gość » 11 lis 2018, o 16:04



To prawda. Potencjalny wybór tego pana to będzie jedno wielki nieporozumienie.
Może Ty jesteś dobra na przewodniczącą Rady chcesz zamienić swoje stanowisko??? Bo widzę sama sobie piszesz posty odpisujesz siejesz zamęt....Nowa władza wie co ma robić.Czas na zmiany.W tak wielkie święto dla Polski lepiej się przejdź zanieś kwiaty pod Orła zapal znicz.Wstyd by nikt z obecnej władzy w takim dniu nic nie zorganizował w Lubyczy!!!Z resztą co można było się spodziewać!?!?!
Do szkoły po naukę ortografii i interpunkcji :P
Na górę

Postautor: 210 » 11 lis 2018, o 22:28

Ja po naukę ortografii? Czerederecki on mnie uczył. Klawiaturę mam z innego kraju. Stąd błóedy, ale nauczycielstwo w LK nie słyszało pewnie o RJP i stostownych ustawach dotyczących języka. To był 1996 rok. na kursach tego mogą nie uczyć
Na górę

Postautor: Gość » 11 lis 2018, o 23:14

Ja po naukę ortografii? Czerederecki on mnie uczył. Klawiaturę mam z innego kraju. Stąd błóedy, ale nauczycielstwo w LK nie słyszało pewnie o RJP i stostownych ustawach dotyczących języka. To był 1996 rok. na kursach tego mogą nie uczyć
Z jednej strony powoływanie się na Radę Języka Polskiego, z drugiej zaś błędy ortograficzne oraz interpunkcyjne na poziomie szkoły podstawowej :lol:
Na górę

Postautor: Fifi » 11 lis 2018, o 23:24

Ale ze zrozumieniem przeczytałaś Pani Magister za kurze jajka :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 12 lis 2018, o 07:18

Ja po naukę ortografii? Czerederecki on mnie uczył. Klawiaturę mam z innego kraju. Stąd błóedy, ale nauczycielstwo w LK nie słyszało pewnie o RJP i stostownych ustawach dotyczących języka. To był 1996 rok. na kursach tego mogą nie uczyć
Chlopie nie pij tak pużno Potem masz jakiej koszmary :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 12 lis 2018, o 08:31

Ja po naukę ortografii? Czerederecki on mnie uczył. Klawiaturę mam z innego kraju. Stąd błóedy, ale nauczycielstwo w LK nie słyszało pewnie o RJP i stostownych ustawach dotyczących języka. To był 1996 rok. na kursach tego mogą nie uczyć
Chlopie nie pij tak pużno Potem masz jakiej koszmary :lol:
A ty tak puźno nie odpowiadaj :P
Na górę

Postautor: Gość » 12 lis 2018, o 09:34

Teraz bitwa o stołki w gminie. W szkole już spokój.Nareszcie jest odpowiednia osoba na stołku dyrektora. W szkole zapanował porządek , ład i dobra atmosfera do pracy i nauki dla nauczycieli jak i dla uczniów. Pani dyrektor Teresa T. jest elokwentna, kulturalna, sprawiedliwa nie sieje zamętu w środowisku. Tak powinno być, tak trzymać, jest okej.
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”