O lepsze jutro Lubyczy Królewskiej

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 26 lis 2006, o 21:30

błąd sie wkradł przepraszam, ma być :





Wyniki głosowania :


1.Cisło Stanisław - 983


Głąb Jerzy Wojciech - 1116
Na górę

Postautor: Gość » 26 lis 2006, o 21:34

Człowieku!!!!!! co za brednie piszesz jak mógł wygrać G. - 1116 głosów skoro C miał 9832 głosy zastanów się kto wygrał!!!!
Na górę

Postautor: Gość » 26 lis 2006, o 21:47

napisałem ze bład był!!!!!!!!111 na goraco wpisywane było!!!!111 człowieku
Na górę

Postautor: Ogr » 26 lis 2006, o 21:52

Anonymous pisze:napisałem ze bład był!!!!!!!!111 na goraco wpisywane było!!!!111 człowieku
To ja już nic nie kumam
Na górę

Postautor: memphis » 26 lis 2006, o 21:53

http://www.lubycza.pl


Głąb Jerzy został wybrany Wójtem Gminy Lubycza Królewska

Wyniki głosowania :

1. Cisło Stanisław - 983

2. Głąb Jerzy Wojciech - 1116
Na górę

Postautor: Beny » 26 lis 2006, o 21:55

To ty się zastanów z tymi wynikami bo robisz z ludzi wariata! :twisted: :twisted:
Na górę

Postautor: memphis » 26 lis 2006, o 21:55

to są oficjalne wyniki!!!!
Na górę

Postautor: Gość » 26 lis 2006, o 22:03

ALE WYBÓR??? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Na górę

Postautor: Wako » 26 lis 2006, o 23:16

Jeśli wyniki wyborów w Lubyczy były takie jak sie tu podaje (przewaga J.Głąba wyniosła ok. 130 głosów) to znaczy, że jego rywal St.Cisło dał mu wygrać. Wynika to z rozmiarów dowożenia ludzi do głosowania przez ludzi J.Głąba. Autokar Instalbudu widziany był prawie na terenie całej gminy. Komitet Wyborczy St.Cisło powinien to oprotestować ponieważ wyniki wskazują, że dowożenie to miało istotny wpływ na wynik wyborów.
Na górę

Postautor: ktoś » 26 lis 2006, o 23:19

jasne. a samolot nad tomaszowem jakiśczas temu to też Głąba? ludzi zrzucał na głosowanie? człowieku to że autobus był widziany to jeszcze o niczym nie świadczy i nie pier.. co kto powinien ok?
Na górę

Postautor: jugde » 26 lis 2006, o 23:22

W ten oto sposób dokonała się weryfikacja społeczeństwa gminy Lubycza Królewska. Jako były mieszkaniec bardzo żałuję, że jej porządnych mieszkańców znowu to spotkało. W tym momencie nie z deszczu pod rynne tylko spod rynny na ULEWE! Obawiam się prawdziwej Sodomy i Gomory.

Dyrektorze Cisło,
Wobec wyżej przedstawionych wyników powinien się Pan cieszyć, że nie spotyka Pana wątpliwa przyjemność rządzenia w gminie, w której głos społeczeństwa można kupic tanimi obietnicami zasiłków i obsadzenia stanowisk, kampanią brudną i nieprawdziwą oraz załatwieniem podwozu dla wyborców do lokali.

Tutaj oddaje szacunek lubyckiej inteligencji, które głosy jestem przekonany nie stanowią o sukcesie J.G.

Wybory wygrał tchórz, który bał się czystej walki na argumenty i propozycje rozwoju, bał się publicznej debaty, za to ma za sobą miejscowych pseudobiznesmenów i gangsterów.... a i zapomniałbym Brzeziny, które od nowego roku przechodzą pod jurysdykcję gminy Bełżec.

Z Wyrazami Głębokiego Współczucia
Pozdrawiam wszytkich kumatych mieszkańców gminy.
Na górę

Postautor: mieszkaniec » 26 lis 2006, o 23:36

Jestem dokładnie tego samego zdania

prawdziwym przegranym tych wyborów jest niestety Gmina Lubycza Królewska...
Na górę

Postautor: Wako » 26 lis 2006, o 23:36

Panie Sędzio! Z J.Głąbem przepracowałem kilkanaście lat (w tym wiele będąc w konflikcie) i mogę powiedzieć że można z nim wytrzymać. Mimo wszystko jest inteligentniejszy od swego porzednika i nie popełni jego błędow tzn nie zamieni przyjaciół we wrogów a wręcz odwrotnie, zechce swych oponentów zamienić w sprzymierzeńców.
Na górę

Postautor: Gość » 27 lis 2006, o 08:13

jugde pisze:W ten oto sposób dokonała się weryfikacja społeczeństwa gminy Lubycza Królewska. Jako były mieszkaniec bardzo żałuję, że jej porządnych mieszkańców znowu to spotkało. W tym momencie nie z deszczu pod rynne tylko spod rynny na ULEWE! Obawiam się prawdziwej Sodomy i Gomory.

Dyrektorze Cisło,
Wobec wyżej przedstawionych wyników powinien się Pan cieszyć, że nie spotyka Pana wątpliwa przyjemność rządzenia w gminie, w której głos społeczeństwa można kupic tanimi obietnicami zasiłków i obsadzenia stanowisk, kampanią brudną i nieprawdziwą oraz załatwieniem podwozu dla wyborców do lokali.

Tutaj oddaje szacunek lubyckiej inteligencji, które głosy jestem przekonany nie stanowią o sukcesie J.G.

Wybory wygrał tchórz, który bał się czystej walki na argumenty i propozycje rozwoju, bał się publicznej debaty, za to ma za sobą miejscowych pseudobiznesmenów i gangsterów.... a i zapomniałbym Brzeziny, które od nowego roku przechodzą pod jurysdykcję gminy Bełżec.

Z Wyrazami Głębokiego Współczucia
Pozdrawiam wszytkich kumatych mieszkańców gminy.



To jak to w końcu jest z tymi mieszkańcami LK?? Najpierw piszesz, że są oni porządni, by za moment napisać, że można ich kupić. Coś tutaj jest nie takkk Jedno przeczy drugiemu...
Na górę

Postautor: Gość » 27 lis 2006, o 08:15

Wako pisze:Panie Sędzio! Z J.Głąbem przepracowałem kilkanaście lat (w tym wiele będąc w konflikcie) i mogę powiedzieć że można z nim wytrzymać. Mimo wszystko jest inteligentniejszy od swego porzednika i nie popełni jego błędow tzn nie zamieni przyjaciół we wrogów a wręcz odwrotnie, zechce swych oponentów zamienić w sprzymierzeńców.



Wacek, przed wyboremai najeżdżałeś na Głąba, że szok, a teraz liżesz mu dupcie, że też szok. To może umówcie sie jeszcze na wchodzenie w anala bez wazeliny. Wtedy będzie zgorszenie...
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”