O lepsze jutro Lubyczy Królewskiej

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 24 sty 2019, o 22:07

Wako jak tam Wigilia w Lubyczy? Miałeś sie pochwalić przecierz...
Na górę

Postautor: Gość » 24 sty 2019, o 22:20

przecież * skórki amarfony...
Na górę

Postautor: Gość » 24 sty 2019, o 22:39

Całą ta sytuacja jest żenująca i pokazuje jak urzędnikom w tym nauczycielom zależy na dobru ogółu aby własny kabzon napchać po trupach do celu. Miastem zostaliśmy tylko realia coraz bardziej wiejskie ktoś napisał że tutaj jest dworzec kolejowy otóż nie ma krzakami zarósł szkoły już nie ma też z firm została jedna spora tylko paru cwaniaków jak żerowało tak dalej siedzi na posadkach w gminie i żeruje na uczciwie pracujących ludziach byli wójtowie to chyba mają dożywotnie stanowiska w gminie "za zasługi" masakra
Dag masz rację. Całą sytuację napędza grupa "trojga" z Tomaszowa. Jak chcesz coś zrobić dla Lubyczy to chętnie Cię wspomogę. Kwestia kontaktu...
Ale to forum jest stworzone przez wako dla wako. Załóż drugie i podzialamy
Na górę

Postautor: Gość » 24 sty 2019, o 23:23


Sprostowanie bardzo ważne. Słowo "matoł" nie jest opinią, oceną i nazwanie kogoś "matołem" i może być karalne. Zatelefonował do mnie kolega, który sprawdza moją książkę pod kątem stylu sugerując bym zmienił słowo użyte we wstępie swej książki : "Przejście na emeryturę zawodową chciałem połączyć z przejściem na emeryturę obywatelską. Jednak udało się to niezupełnie, ponieważ życie dostarczyło materiału na epilog pod tytułem "Lubelskie matoły". Muszę to zmienić wybierając między durniami a głupkami. Sprawdziłem to w encyklopedii i sprawdziłem pojęcie "matołectwo", często używane w tak lubianym przeze mnie "Dobrym wojaku Szwejku". Wynika to z faktu, że w psychiatrii dawniej używano pojęcia "matołectwo" zamiennie z używanym dziś pojęciem "kretynizm wrodzony". Bardzo przepraszam za interesowanych za swoje niedbalstwo.
Wako czy nakład będzie 29 egzemplarzy?
Kto wydawcą? Czyżby dalej szkolne ksero?
Wako wydaleś tą książkę? Czy stwierdzileś, że papier do podcierania du. py jest tańszy i szkoda zachodu?
Na górę

Postautor: Gość » 25 sty 2019, o 07:19

A ja się zastanawiam, co będą robić przywróceni nauczyciele? Chodzi mi o czas obecny. Przecież wszystkie etaty sa obsadzone. Czy będą nowe zwolnienia? Jesli tak, to na jakiej podstawie?
Na górę

Postautor: Gość » 25 sty 2019, o 07:54

Może zostaną zlikwidowane etaty na czas określony a przywróceni wrócą na etaty na czas nieokreslony.
Bo to jakąś taką głupią logiką kieruje się wako i jego współ - pajace
Na górę

Postautor: Gość » 25 sty 2019, o 07:55

Zwolnią nowych i znowu sąd, odprawy itp Stać nas na to Inne gminy robią coś dla ludzi, tj drogi,solary itp.My możemy się pochwalić się za to mnóstwem osób zatrudnionych w gminie. U nas nawet koło szkoły parking jest cały w lodzie i nie posypany piachem Co z tego wynika? Ano to że dzieci niech łamią nogi, my mamy ważniejsze sprawy związane z nauczycielami. A tak na marginesie to powiedzcie mi jakie działania zostały podjęte w kierunku zmniejszenia zadłużenia?
Na górę

Postautor: Gość » 25 sty 2019, o 08:01

Czemu maja zwalniac? Odejdą ci, którzy mają umowy na czas określony. Część się pewnie sama wyautuje po sprawach karnych. Jeszcze będzie brakować nauczycieli.
Na górę

Postautor: Gość » 25 sty 2019, o 08:16

Czemu maja zwalniac? Odejdą ci, którzy mają umowy na czas określony. Część się pewnie sama wyautuje po sprawach karnych. Jeszcze będzie brakować nauczycieli.
Pamiętajcie, że nie będzie od września gimnazjum. Tam również uczą nauczyciele. Co z nimi.
Na górę

Postautor: Gość » 25 sty 2019, o 08:33

Jak dyrektor będzie umiał zarządzać szkołą to sobie z tym poradzi.
Gorzej jak wybiorą takiego co zarządzanie zacznie od kupna nowych mebli zamiast sprawdzić ile szkoła ma długu.
Na górę

Postautor: belfer » 25 sty 2019, o 08:37

To nic, że tak rezolutna dyrektorka jak pani Bożena dała się na wczorajszej komisji zaćmielić przez durnia, to jednak zwolnieni nauczyciele jeszcze zatęsknią za burmistrzem Tomkiem. Ale to już późno, młyny sprawiedliwości już mielą.
Na górę

Postautor: Gość » 25 sty 2019, o 08:41

Ja też się cieszę. Mam nadzieję, że ciebie i innych podobnych tobie palantów też zemlą.
Na górę

Postautor: Lubycza » 25 sty 2019, o 08:59

To nic, że tak rezolutna dyrektorka jak pani Bożena dała się na wczorajszej komisji zaćmielić przez durnia, to jednak zwolnieni nauczyciele jeszcze zatęsknią za burmistrzem Tomkiem. Ale to już późno, młyny sprawiedliwości już miel

Taaa. ,, Rezolutna" :lol:
Chyba w szukaniu dla siebie sponsora :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 25 sty 2019, o 09:26

Z tego co widać to nawet ludzi nie umiała zwolnić
Na górę

Postautor: Gość » 25 sty 2019, o 09:36

To nic, że tak rezolutna dyrektorka jak pani Bożena dała się na wczorajszej komisji zaćmielić przez durnia, to jednak zwolnieni nauczyciele jeszcze zatęsknią za burmistrzem Tomkiem. Ale to już późno, młyny sprawiedliwości już mielą.
To wako też był wczoraj na komisji?
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”