O lepsze jutro Lubyczy Królewskiej

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 10 cze 2019, o 21:27

http://www.tygodnikzamojski.pl/artykul/ ... rHuDEXQTIo
A my dalej na rowerkach łot Korni do Machnowa. Taka gmina :panzielony:
Na górę

Postautor: Dag » 10 cze 2019, o 22:45

W takim razie powiedz mi proszę jakie kroki zostały podjęte, od czasu wyboru na stanowisko burmistrza, mające na celu zmniejszenie długu? Wszak już parę miesięcy minęło. Na koncert Myslovitz nas stać a na utrzymanie chodników pieniędzy nie ma. Titanic tonie...
Ja nie twierdzę że jest dobrze, tylko po co czepiać sie gościa który rządzi pól roku o stan gminy z problemami 20-30 lat. Wiadomo było ze ani on ani żaden inny kandydat nic by nie zrobił. Tak jak piszę od kilku miesięcy, zmiana ludzi blisko koryta a przede wszystkim ukraińców o zmienionych nazwiskach może dopiero nam coś pomoże. Zastanówcie się kto tak naprawdę rządzi gminą!!?
To po co te chałturskie dni a właściwie dzień Lubyczy z takimi długami nie można sobie odpuścić tego przez parę lat ale ja wiem po co po to żeby usprawiedliwić zatrudnianie 14 osób w "goku". Tak jak ktoś powiedział na dogadanie się z powiatem i chodnik do ha ha "Lubyczy Południe" to nie ma swoją droga chodnika do "Lubyczy Północ" też jakoś nie ma, chodnik przy gminie dziurawy aż oczy bolą wstyd za gminą tylko nasrać przy pomniku nie lepiej wizytówka gminy i jak wy się tam ćwoki nie wstydzicie kwiaty składać ...ale chałturę raz do roku za 60/80 tyś ta pewnie a co tam nie stać nas
Na górę

Postautor: Gość » 11 cze 2019, o 05:07



Ja nie twierdzę że jest dobrze, tylko po co czepiać sie gościa który rządzi pól roku o stan gminy z problemami 20-30 lat. Wiadomo było ze ani on ani żaden inny kandydat nic by nie zrobił. Tak jak piszę od kilku miesięcy, zmiana ludzi blisko koryta a przede wszystkim ukraińców o zmienionych nazwiskach może dopiero nam coś pomoże. Zastanówcie się kto tak naprawdę rządzi gminą!!?
To po co te chałturskie dni a właściwie dzień Lubyczy z takimi długami nie można sobie odpuścić tego przez parę lat ale ja wiem po co po to żeby usprawiedliwić zatrudnianie 14 osób w "goku". Tak jak ktoś powiedział na dogadanie się z powiatem i chodnik do ha ha "Lubyczy Południe" to nie ma swoją droga chodnika do "Lubyczy Północ" też jakoś nie ma, chodnik przy gminie dziurawy aż oczy bolą wstyd za gminą tylko nasrać przy pomniku nie lepiej wizytówka gminy i jak wy się tam ćwoki nie wstydzicie kwiaty składać ...ale chałturę raz do roku za 60/80 tyś ta pewnie a co tam nie stać nas
Pomyśl sobie co by się działo, gdyby w tym roku zrezygnowano z tego dnia? Ile lamentu wylało by się np. na tym forum? Każdemu nie dogodzi.
Na górę

Postautor: Heniek66 » 11 cze 2019, o 06:30

W takim razie powiedz mi proszę jakie kroki zostały podjęte, od czasu wyboru na stanowisko burmistrza, mające na celu zmniejszenie długu? Wszak już parę miesięcy minęło. Na koncert Myslovitz nas stać a na utrzymanie chodników pieniędzy nie ma. Titanic tonie...
jeden wielki krok milowy. BRAK inwestycji 😉👍😀
Na górę

Postautor: Gość » 11 cze 2019, o 08:31

Witam,

jaki sklep rolniczy polecacie oprócz tych na lwowskiej w Tomaszowie?
na łaszczowieckiej, zawsze doradzą i miła obsługa. Mają tam spory asortyment.
moje ostatnie odkrycie to sklep rolnik w narolu. Najlepiej zaopatrzony sklep jaki widziałem.
Na górę

Postautor: Gość » 11 cze 2019, o 12:36

W takim razie powiedz mi proszę jakie kroki zostały podjęte, od czasu wyboru na stanowisko burmistrza, mające na celu zmniejszenie długu? Wszak już parę miesięcy minęło. Na koncert Myslovitz nas stać a na utrzymanie chodników pieniędzy nie ma. Titanic tonie...
jeden wielki krok milowy. BRAK inwestycji 😉👍😀
Jak to, już w tym roku zainwestowano ponad 1,5 mln złotych w bezrobotnych nauczycieli naszej szkoły.
Na górę

Postautor: goull » 11 cze 2019, o 12:38

chyba już czas najwyższy, choćby byle jak (grysik i rzadki asfalt), połatać dziury w katastrofalnej drodze na Szalenik.
Na górę

Postautor: Gość » 11 cze 2019, o 13:27

Burmistrz apelował o zwalczanie barszczu na swoich posesjach. I ok. Co niektórzy wzięli sprawy "w swoje kosy".
A przy drodze powiatowej, na łąkach w Machnowie Starym, w rowach itd. barszcz już kwitnie.
I gdzie ta obiecana walka?
Podobno są na to środki. Kiedy Gmina zamierza walczyć z tą rośliną? Jak przekwitnie i wiatr poroznosi nasiona na inne tereny?
Może warto zapytać fachowca z prawdziwego zdarzenia jak z tym walczyć i najważniejsze! kiedy walczyć.
Na górę

Postautor: Gość » 11 cze 2019, o 13:32

Z tym barszczem to będzie problem.
A tyle było obiecywania, ile to pieniędzy, jakie to plany. i wszystko o d..ę rozbić.
Na górę

Postautor: Gość » 11 cze 2019, o 13:52

"obiło mi się o uszy" że planowane jest "spotkanie" absolwentów nieistniejącego zespołu szkół rolniczych w Lubyczy. czy ktoś wie czy i gdzie jest oficjalne ogłoszenie na ten temat?
Na górę

Postautor: absol » 11 cze 2019, o 14:31

Na FB Dorota Skiba, jest to spotkanie nieoficjalne ale już potwierdziło trochę ludzi że przyjedzie.
Na górę

Postautor: modus » 11 cze 2019, o 15:38

Burmistrz apelował o zwalczanie barszczu na swoich posesjach. I ok. Co niektórzy wzięli sprawy "w swoje kosy".
A przy drodze powiatowej, na łąkach w Machnowie Starym, w rowach itd. barszcz już kwitnie.
I gdzie ta obiecana walka?
Podobno są na to środki. Kiedy Gmina zamierza walczyć z tą rośliną? Jak przekwitnie i wiatr poroznosi nasiona na inne tereny?
Może warto zapytać fachowca z prawdziwego zdarzenia jak z tym walczyć i najważniejsze! kiedy walczyć.
Warto zapytać Burmistrza czy złożył wczesną wiosną wniosek do WiOŚ-u w Lublinie o dotacje na ten cel.Przypomnę ,że przez ostatnie dwa lata barszcz był zwalczany w ten sposób przez poprzedniego Burmistrza .Uprzedzam malkontentów ,że sposób i metoda zostały narzucone przez WiOŚ.
Na górę


Postautor: Gość » 11 cze 2019, o 17:21

My se prysku prysku, a reszta w dupie ma. Tereny prywatne, powiatowe, Agencyjne. tam trza interweniować. Burmistrz ma nakazać a nie prosić. Wszak to zagrożenie życia a na to są chyba przepisy!!? Ale ten nasz Mareczek boi się wojen.
Na górę

Postautor: Gość » 11 cze 2019, o 17:49

Może mi ktoś wyjaśnić z jakiego powodu pełniący obowiązki dyr. szkoły J.G.straszy panią W. Sz. dyscyplinarnym zwolnieniem? O ile mi wiadomo to pan J. G. był przez p. Sz. powołany na Jej zastępcę, kiedy pełniła obowiązki dyr. w Lubyczy Królewskiej. Czyżby jakaś zemsta! Ale za co? Za 39 lat nienagannej pracy? Pani Sz. pracowała też w Siedliskach i Rudzie Żurawieckiej i przez wszystkich była oceniana jako bardzo dobry, sumienny, kochający dzieci i swoją pracę nauczyciel. Kto podejmuje takie decyzje? Nie wierzę, że p. J.G. mógł samodzielnie coś tak niepojętego wymyślić. A co na to p.Burmistrz? Co na to Przewodniczący Rady Miasta? Czy Oni tego nie widzą, że tolerują takie działania? Czym nasze miasto i jego mieszkańcy zasłużyli sobie na taki chaos i na tak złą sławę?! Jest mi bardzo przykro!
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”