O lepsze jutro Lubyczy Królewskiej

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 28 maja 2018, o 11:03

gumofilce za samą likwidacje szkoły za każdym razem jak ktoś ich widzi w Lubyczy powinni być w d... k.... Po za tym co to za partia rolników i ludzi z prowincji dworce PKS polikwidowane i posprzedawane kasę przej... A taki PKS Biłgoraj może działać mieć nową flotę samochodów itd tylko tam pewnie w powiecie pomagających wsi gumowców nie było tylu. Drogi powiatowe też wołają o pomstę do nieba i nie tylko w naszej gminie.
[/quote]

A zdajesz sobie sprawę pisiotłuku kto był szefem PKSu w czasie likwidacji? Rozjaśnię ci pamięć - Jasio Fila :)i co ma wspólnego firma PKS z partią rolników? PKS podlegał pod miasto. A zdajesz sobie sprawę ilu jest uczniów chętnych do kształcenia się w szkole rolniczej? Jak znajdziesz 10 osób to będzie cuuuud.
Na górę

Postautor: Dag » 28 maja 2018, o 11:53

gumofilce za samą likwidacje szkoły za każdym razem jak ktoś ich widzi w Lubyczy powinni być w d... k.... Po za tym co to za partia rolników i ludzi z prowincji dworce PKS polikwidowane i posprzedawane kasę przej... A taki PKS Biłgoraj może działać mieć nową flotę samochodów itd tylko tam pewnie w powiecie pomagających wsi gumowców nie było tylu. Drogi powiatowe też wołają o pomstę do nieba i nie tylko w naszej gminie.
A zdajesz sobie sprawę pisiotłuku kto był szefem PKSu w czasie likwidacji? Rozjaśnię ci pamięć - Jasio Fila :)i co ma wspólnego firma PKS z partią rolników? PKS podlegał pod miasto. A zdajesz sobie sprawę ilu jest uczniów chętnych do kształcenia się w szkole rolniczej? Jak znajdziesz 10 osób to będzie cuuuud.
[/quote]

Nie mam nic wspólnego z pis to po pierwsze. Po drugie o sytuacji transportu publicznego mówiłem szerzej nie tylko w kontekście Tomaszowa pisałem też wyraźnie o dworcach a nie tylko PKS (umiejętność czytania się kłania) a dworzec należał do " .. PKS Tomaszów Lubelski. Sprzedającym była, należąca do województwa, spółka Lubelskie Dworce.." więc właścicielem jest Samorząd Województwa Lubelskiego w którym siedzą gumowce wiec tak nie mędrkuj

Co do szkoły jak się ją od 10 lat rozwalało nie zatrudniając jednego na poziomie nauczyciela wiec poziom leciał na twarz, nie dostosowując programu czy profili do rzeczywistości to efekty były takie ze chętnych było właśnie może 10 osób. Szkoła nie upadła w ciągu 2/3 lat ją doprowadzano do upadku od dawna. To jest właśnie wasz problem pseudo urzędników myślicie tylko co za rok dwa będzie do kolejnych wyborów i potem macie głupie tłumaczenie było tylko 10 osób chętnych
Na górę

Postautor: Gość » 28 maja 2018, o 11:58

"pokaż na co Cię stać, ale nie jeden raz, słuchaj słuchaj ajaj " Się będzie działo 😀
Zaginął nauczyciel ze szkoły w Lubyczy Królewskiej przebywający na urlopie. Gostku może by Cię zainteresował ten temat i dałbyś znać o swych ustaleniach na tym forum. :shock: :oops: :roll:
znalazł się już ten zagubiony nauczyciel????????
Na górę

Postautor: Gimba » 28 maja 2018, o 12:52

znalazł się już ten zagubiony nauczyciel????????
[/quote]

Znajdzie się znajdzie jak zaginiona ,, dyr." się znajdzie :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 28 maja 2018, o 18:36

znalazł się już ten zagubiony nauczyciel????????
Znajdzie się znajdzie jak zaginiona ,, dyr." się znajdzie :lol:
[/quote]

Podobno jest tam gdzie ta wredna dyrektorka :oops: :shock: :roll:
Na górę

Postautor: Gość » 28 maja 2018, o 21:34

znalazł się już ten zagubiony nauczyciel????????
Znajdzie się znajdzie jak zaginiona ,, dyr." się znajdzie :lol:
Podobno jest tam gdzie ta wredna dyrektorka :oops: :shock: :roll:
[/quote]
co wszyscy siedzą na plebanii heeee heeee
Na górę

Postautor: Gość » 28 maja 2018, o 22:04

hehehe zepsuł se kapsloka, schował sie gdzieś i uczy sie czytać przepisy oświatowe hehehe...
Na górę

Postautor: Gość » 29 maja 2018, o 05:19

My tu o pierdołach a Ulhówek znowu remontuje drogi. W tym roku 10 odcinków na różnych wsiach o łącznej długości 17 km! Można..?
Na górę

Postautor: Gość » 29 maja 2018, o 08:59

My tu o pierdołach a Ulhówek znowu remontuje drogi. W tym roku 10 odcinków na różnych wsiach o łącznej długości 17 km! Można..?
Widzę,że naprawiłeś już caps locka ale nauka czytania przepisów przychodzi Ci z trudem. Chyba bez korepetycji u Wako się nie obejdzie. :lol: :lol: :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 29 maja 2018, o 10:33

My tu o pierdołach a Ulhówek znowu remontuje drogi. W tym roku 10 odcinków na różnych wsiach o łącznej długości 17 km! Można..?
Widzę,że naprawiłeś już caps locka ale nauka czytania przepisów przychodzi Ci z trudem. Chyba bez korepetycji u Wako się nie obejdzie. :lol: :lol: :lol:
Wszystko wszystkim, ale byłeś w innej gminie niż nasza? Widziałeś drogi w innych gminach? Ktoś zaczyna o drogach (temat bądź co bądź ważny!), a Ty wtrącasz Wako, wtrącasz naukę pisania ...
Co ma Wako do dróg?
Na temat dróg niech wypowiedzą się nasi włodarze. I nie chodzi tylko o drogi powiatowe. Chodzi też o drogi gminne (poza Lubyczą i Machnowem Nowym).
Na górę

Postautor: ciekaw » 29 maja 2018, o 14:45

A ja myśle że piszący o godzinie 5-tej rano to ten zaginiony i zakonspirowany nauczyciel. :shock: :roll:
Na górę

Postautor: Gość » 29 maja 2018, o 16:06

A ja myśle że piszący o godzinie 5-tej rano to ten zaginiony i zakonspirowany nauczyciel. :shock: :roll:
A ja myślę, że trzeba mieć dość niskie IQ, żeby nie rozumieć, iż nie każdy prowadzi standardowy tryb życia. Są różne zawody, ale cały czas te same trolle na forum...
Na górę

Postautor: Gość » 29 maja 2018, o 18:40

A ja myśle że piszący o godzinie 5-tej rano to ten zaginiony i zakonspirowany nauczyciel. :shock: :roll:
Piszę o 5 rano przed pracą, nie jestem Lubyckim zjebem który w godzinach służbowych ze służbowego komputera przy kawie oczernia innych ludzi. Poruszam sprawy drażniące nie tylko mnie ale większość mieszkańców. Nie jestem belfrem żalącym się na swój nieszczęśliwy świat, nie jestem urzędasem broniącym swojej posadki, aby Tomuś się nie dowiedział. Żeby Mnie albo cioci, wójka, córki nie zwolnił z ciepłej posadki. :panzielony:
Na górę

Postautor: Gość » 29 maja 2018, o 22:48

A ja myśle że piszący o godzinie 5-tej rano to ten zaginiony i zakonspirowany nauczyciel. :shock: :roll:
Piszę o 5 rano przed pracą, nie jestem Lubyckim zjebem który w godzinach służbowych ze służbowego komputera przy kawie oczernia innych ludzi. Poruszam sprawy drażniące nie tylko mnie ale większość mieszkańców. Nie jestem belfrem żalącym się na swój nieszczęśliwy świat, nie jestem urzędasem broniącym swojej posadki, aby Tomuś się nie dowiedział. Żeby Mnie albo cioci, wójka, córki nie zwolnił z ciepłej posadki. :panzielony:
:lol: :lol:
Na górę



Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”