Kto nowym starostą i wicestarostą?

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 31 sty 2024, o 10:49

On nie rozumie, że niektórzy mają tak dość PIS, że zagłosują na kogokolwiek żeby tylko nie na kandydata pisowskiego.
A , że PIS nie ma zdolności koalicyjnych musi wygrać osiągając większość.
Na górę

Postautor: mieszkam » 31 sty 2024, o 11:35

W związku z mniejszą liczbą mieszkańców w powiecie, rada powiatu będzie liczyła o 2 radnych mniej niż w bieżącej kadencji.
Na górę

Postautor: Zenon » 31 sty 2024, o 11:44

Tak.
Jak rządzą przedstawiciele psl

Zachęcam do przeczytania artykułu odnośnie rządów
przedstawicieli psl. Bardzo ciekawa lektura. Piszesz że sondaże i większość, to przyzwolenie na łupienie zwykłych obywateli. Przeczytajcie.


https://www.kronikatygodnia.pl/artykul/40162,gmina-mircze-
sledztwa-zarzuty-oraz-niejasne-powiazania-i-interesy
Na górę

Postautor: Gość » 31 sty 2024, o 14:25

czwarty raz to wklejasz. I tak na ciebie pisiorze nie zagłosuję:) Sama przynależność do takiej partii ciebie dyskwalifikuje
Na górę

Postautor: Zenon » 31 sty 2024, o 18:13

Ale ja byłem sympatykiem lsp ale wraz wlasnie zaczynam rozumieć swój błąd.
Tak.
Na górę

Postautor: los » 3 lut 2024, o 23:21

Aby wygrała opozycja w powiecie tomaszowskim, na jej listach muszą pojawić się liderzy, którzy znają temat, nie boją się trudnych pytań i występów publicznych. To oni pociągną te listy i ludzi do zwycięstwa. Chodzi głównie o okręgi gdzie jest najwięcej mandatów do obsadzenia. Sama przynależność do partii nie wystarczy. Jest jeden taki gość w Tomaszowie, którego pis się boi jak ognia. Za władzy pisu pokazał na co go stać na facebooku. Pracował kiedyś w starostwie. To powinien być lider w TL do powiatu
Na górę

Postautor: czytam » 4 lut 2024, o 06:46

Jeżeli aktywność na Facebooku jest miarą jego siły i zaangażowania w sprawy powiatu i jego mieszkańców to tylko pogratulować lidera. Co realnie próbował zrobić,to jest ważne. Celowo piszę próbował, bo nie pełniąc żadnego stanowiska wielu rzeczy nie mógł zrobić lub o wielu nie wiedział. Tak przynajmniej rozumiem powód jego aktywności na FB.
Na górę

Postautor: Tommal » 4 lut 2024, o 07:31

Idąc Twoim tokiem rozumowania to daj przykłady tego jakie osiągnięcia dla powiatu miał obecny starosta nim został starostą? A może jego zastępca czymś zasłużył się dla powiatu nim dostał to stanowisko??
Na górę

Postautor: czytam » 4 lut 2024, o 09:08

Nie wiem bo nie jestem stąd. Wiem tyle że nic się nie zmieni jeżeli to dalej będzie stanowisko polityczne a nie z wyboru.
Na górę

Postautor: Gość » 4 lut 2024, o 09:49

Fajny napis na bilbordzie, a mianowicie - rozwijamy się dzięki wam. Prawda, że ciekawy ?
Na górę

Postautor: Gość » 5 lut 2024, o 04:44

Nie wiem bo nie jestem stąd. Wiem tyle że nic się nie zmieni jeżeli to dalej będzie stanowisko polityczne a nie z wyboru.
Burmistrza masz z wyboru. Jest apolityczny? realia sa takie, że burmistrz/starosta z jednej partii a rada z innych to paraliż pracy
Na górę

Postautor: czytam » 5 lut 2024, o 05:23

Świadczy to moim zdaniem źle o burmistrzu że zaproponował start w wyborach złym kandydatom w swoim komitecie wyborzczym, skoro radę stworzą radni ,, opozycyjni". Ale wpis dotyczył powiatu nie miasta czy gminy.
Na górę

Postautor: Gość » 5 lut 2024, o 05:33

Świadczy to moim zdaniem źle o burmistrzu że zaproponował start w wyborach złym kandydatom w swoim komitecie wyborzczym, skoro radę stworzą radni ,, opozycyjni". Ale wpis dotyczył powiatu nie miasta czy gminy.
chyba faktycznie nie jesteś stąd. burmistrz jest z PIS i 13 na 15 radnych jest z PIS. w powiecie jest 11 radnych z PIS na 21. oczywiście starosta z PIS wybrany większością radnych. co niby daje starosta z wyboru? jak będzie np. z PSL mając 11 radnych z PIS nie zrobi nic bo go zablokują.
Na górę

Postautor: Gość » 7 lut 2024, o 17:38

Czy wybory mają sens. Wybrani zasiądą na stołkach i będą trzepać kasę ,niewiele z siebie dając . A lud po wyborach na pusto będzie się łudził nadzieją. Pieniędzy na inwestycje raczej nie będzie, jak wybrana lokalna władza będzie z innej opcji niż Rząd. No i masz babo placek.
Na górę

Postautor: Gość » 7 lut 2024, o 18:36

Czy wybory mają sens. Wybrani zasiądą na stołkach i będą trzepać kasę ,niewiele z siebie dając . A lud po wyborach na pusto będzie się łudził nadzieją. Pieniędzy na inwestycje raczej nie będzie, jak wybrana lokalna władza będzie z innej opcji niż Rząd. No i masz babo placek.
głosować na tych którzy rzadza także na górze. innego wyboru nie ma. taka smutna rzeczywistość
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”