Kto nowym starostą i wicestarostą?

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 8 mar 2024, o 18:53

Tyle że nie widać jeszcze wcale kandydatów z psl, więc ciężko cokolwiek powiedzieć.
Na górę

Postautor: Gość » 8 mar 2024, o 18:57

Teraz to każdy politolog i wróżbita polityczny
Na górę

Postautor: Gość » 8 mar 2024, o 19:19

Przypuszczam wprost przeciwnie. Układ nie ulegnie zmianie. Młodzi po świętach wyjadą a ci którzy zostaną raczej drugi raz nie nabiorą się na różne obiecanki. Tym bardziej że jedynie ludowcy obok pis są jakąś siłą w powiecie. Jednak ich udział w rządzie może się odbić czkawką w powiecie czy sejmiku, a i w gminach może nyć różnie. Kiedyś patrzono na człowieka, a teraz i tam przynależność partyjna przesłania racjonalny wybór.
Zauważyłeś , że w okręgu nr 1 nawet nie wystawili kandydatów? A kilka osób kojarzonych z PSL startuje z list Samorządowców?

Ps. Musimy zaraz z siebie kpić? To nie do ciebie:) Nie możemy sobie normalnie podyskutować? Zawsze ktoś się durny wprdoli i wyzywa od wróżbitów
Na górę

Postautor: czytam » 8 mar 2024, o 21:08

Fakt, nie znam wszystkich list i mój osąd może być zły. Może to kolejna próba wprowadzenia tylnymi drzwiami tych samych ludzi tylko pod innym szyldem? Może ludzie dadzą się nabrać? Najgorsze jest to, że każdy prosi o głos ale nie przedstawia programu. Samo hasło odsunąć obecną ekipę to chyba za mało.
Na górę

Postautor: Gość » 8 mar 2024, o 21:24

Zauważyłeś , że w okręgu nr 1 nawet nie wystawili kandydatów? A kilka osób kojarzonych z PSL startuje z list Samorządowców?

Ps. Musimy zaraz z siebie kpić? To nie do ciebie:) Nie możemy sobie normalnie podyskutować? Zawsze ktoś się durny wprdoli i wyzywa od wróżbitów
Niezla draka. Słyszę na Tomaszowie że biorą z łapanki, aby sztuka. W okręgu nr 1 nie wystawili nikogo. Ja już tego nie rozumiem. Teraz po całym Tomaszowie są plotki ze w Telatynie nie ma kontrkandydata. Podobno startuje ta blondynka z PSL od skupu fasoli I dyni. Ale ja ją widuję z ludźmi pis. O co chodzi??Czy to już na wymieszanie idzie?
Na górę

Postautor: Gość » 9 mar 2024, o 03:22

Fakt, nie znam wszystkich list i mój osąd może być zły. Może to kolejna próba wprowadzenia tylnymi drzwiami tych samych ludzi tylko pod innym szyldem? Może ludzie dadzą się nabrać? Najgorsze jest to, że każdy prosi o głos ale nie przedstawia programu. Samo hasło odsunąć obecną ekipę to chyba za mało.
A właśnie ze jest dobrze
Na górę

Postautor: Gość » 9 mar 2024, o 05:37

Znacie kogoś z przedstawicieli władzy lokalnej i pretendentów do tej władzy, kto ma olej w głowie? Ja nie kojarzę.
Na górę

Postautor: czytam » 9 mar 2024, o 07:18

A właśnie ze jest dobrze
Proszę jednak zauważyć że o ile przekazywane informacje są prawdziwe to do powrotu szykują się ci, którzy u władzy albo blisko władzy byli. Promowania młodych nie ma.
Na górę

Postautor: Gość » 9 mar 2024, o 07:46

Znacie kogoś z przedstawicieli władzy lokalnej i pretendentów do tej władzy, kto ma olej w głowie? Ja nie kojarzę.
Tak, z Lubyczy
Na górę

Postautor: Gość » 9 mar 2024, o 09:13

Proszę jednak zauważyć że o ile przekazywane informacje są prawdziwe to do powrotu szykują się ci, którzy u władzy albo blisko władzy byli. Promowania młodych nie ma.
jakich młodych masz na myśli? w każdym zawodzie musi być jakieś doświadczenie. nawet życiowe.
Na górę

Postautor: czytam » 9 mar 2024, o 10:08

Nawet takich dwudziestokiluletnich. Wielu ma własne firmy bądź spory staż zawodowy i nie są z zawodu politykami.
Na górę

Postautor: Gość » 9 mar 2024, o 11:05

Nie, nikogo nie ma z PiSu
nie musi być pis, większość z tej listy jest zatrudniona lub zależna od burmistrza który chce sterować też starostwem.
Na górę

Postautor: Gość » 9 mar 2024, o 12:31

nie musi być pis, większość z tej listy jest zatrudniona lub zależna od burmistrza który chce sterować też starostwem.
Skończy się 9 radnymi dla PIS i egzotyczną koalicją która PIS odsunie od władzy w starostwie
Na górę

Postautor: Gość » 9 mar 2024, o 12:50

I Pan Darek starostą
Na górę

Postautor: Gość » 9 mar 2024, o 13:50

A jak tam kampania wyborcza świty ze starostwa za publiczne pieniądze? Nikomu to nie przeszkadza że bilbordy za nasze pieniądze promują twarze powiatu?
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”