Kto nowym Burmistrzem w Tomaszowie?

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 13 mar 2024, o 07:24

Ba oni pomagają. I dlatego ich popierał. TZ działał na szkodę miasta. I to bardzo.
Ty takie bzdury sam wymyślasz, czy ktoś ci podpowiada? Już za takie bzdury nie zagłosuję na obecnego burmistrza.
Na górę

Postautor: Me37 » 13 mar 2024, o 12:54

Bym był wdzięczny gdyby ktoś znalazł wywiad z Żukowskim w Panoramie Lubelskiej kiedy to wypowiadał się przekazaniu PESELi mieszkańców poczcie polskiej. I tam padło coś takiego w stylu,że te Pesele nie są wyłączną własnością mieszkańców.
Może nie dokładnie tak ale w tym sesie. Dlatego poszukuję tego wywiadu. Warto było by go odgrzać przed wyborami.
Osobiście to też zagłosuję na nowego. Ogrom patologii jaki został wstrzyknięty w urząd miasta i organy mu podlegające przelał już czarę goryczy.
Na górę

Postautor: Gość » 13 mar 2024, o 13:10

Bym był wdzięczny gdyby ktoś znalazł wywiad z Żukowskim w Panoramie Lubelskiej kiedy to wypowiadał się przekazaniu PESELi mieszkańców poczcie polskiej. I tam padło coś takiego w stylu,że te Pesele nie są wyłączną własnością mieszkańców.
Może nie dokładnie tak ale w tym sesie. Dlatego poszukuję tego wywiadu. Warto było by go odgrzać przed wyborami.
Osobiście to też zagłosuję na nowego. Ogrom patologii jaki został wstrzyknięty w urząd miasta i organy mu podlegające przelał już czarę goryczy.
A ten niby nowy to skąd jest ? czy to prawda że z PO ?
Na górę

Postautor: Me37 » 13 mar 2024, o 13:31

[quote=Gość post_id=1030501 time=1710331849]
A ten niby nowy to skąd jest ? czy to prawda że z [b]PO ?[/b]
[/quote]

Nie wiem. I szczerze nie obchodzi mnie to. Nawet u nas w robocie od najniższych szczebli obecny burmistrz wciska każdą patologię. Pierwszy lepszy przykład. Zatrudnienie osoby która ma tego samego dnia imieniny i urodziny. Takie to fachowe kryterium zatrudnienia.
Na górę

Postautor: My 57 » 13 mar 2024, o 16:19

BURISTRZ TAK DOBRAŁ SOBIE RADNYCH I PRACOWNIKÓW OD POCZĄTKU ZAJMOWANIA STANOWISKA I NAUCZYŁ ICH CHODZENIA U JEGO NOGI NA KRÓTKIEJ SMYCZY !!! CZAS SPUŚCIĆ JEGO SAMEGO ZE SMYCZY.!!!
Na górę

Postautor: Gość » 14 mar 2024, o 08:35

A co ten nowy proponuje? Co w życiu osiągnął?
Jakie ma doświadczenie? Program?
On jest z Platformy Obywatelskiej!!!
Pomijam, że Żukowski go przebije co najmniej dwukrotnie głosami.
Zieliński niczego nie proponuje z wyjątkiem odwagi. Ale to nie istotne w wyborach samorządowych.
Proszę się cofnąć lata wstecz i przypomnieć sobie na jakim etapie w życiu był obecnie urzędujące burmistrz.Kazdy startujący pierwszy raz na urząd burmistrza to na początek musi być odważny.A że z Platformy to co?
Ja wiem że dla nie których PIS to całe życie a nawet chory fanatyzm i klapki na oczach.
Na górę

Postautor: Gość » 14 mar 2024, o 09:36

Proszę się cofnąć lata wstecz i przypomnieć sobie na jakim etapie w życiu był obecnie urzędujące burmistrz.Kazdy startujący pierwszy raz na urząd burmistrza to na początek musi być odważny.A że z Platformy to co?
Ja wiem że dla nie których PIS to całe życie a nawet chory fanatyzm i klapki na oczach.

PEŁO to same zło-szkodniki Polski.Przekonacie się co będzie po wyborach ,co ten rudy fałszywy lis wprowadzi .Pozdrawiam
Na górę

Postautor: Gość » 14 mar 2024, o 09:48

Obrażaniem PO nie zdobędziesz głosów poparcia . A każdorazowa zmiana władzy po każdych wyborach jest zawsze potrzebna .
Na górę

Postautor: Gość » 14 mar 2024, o 11:19

Dla Tomaszowa jest potrzebna młoda krew, tym co na urzędach są po kilkanaście lat trzeba podziękować. Czas na młodych.
Na górę

Postautor: Gość » 14 mar 2024, o 20:27

Proszę się cofnąć lata wstecz i przypomnieć sobie na jakim etapie w życiu był obecnie urzędujące burmistrz.Kazdy startujący pierwszy raz na urząd burmistrza to na początek musi być odważny.A że z Platformy to co?
Ja wiem że dla nie których PIS to całe życie a nawet chory fanatyzm i klapki na oczach.
Burmistrz miał doświadczenie w samorządzie bo był Przewodniczącym Rady Miasta przez trzy lata. Był Wojewodą Lubelskim i Posłem na Sejm. Wcześniej Lubelskim Kuratorem Oświaty. Ty go porównujesz z Zielińskim. No weź...żarty!!!
Na górę

Postautor: Gość » 14 mar 2024, o 23:49

Burmistrz miał doświadczenie w samorządzie bo był Przewodniczącym Rady Miasta przez trzy lata. Był Wojewodą Lubelskim i Posłem na Sejm. Wcześniej Lubelskim Kuratorem Oświaty. Ty go porównujesz z Zielińskim. No weź...żarty!!!
A co masz do Zielińskiego, kandydata na stanowisko burmistrza. Niech wygra wybory i sìe wykaże. Jak będzie źle zarządzał miastem to można w następnych wyborach wybrać kogoś innego. Młodzi wyborcy pójdą za Zielińskim, to jest akurat pewne, tu wygra kampania internetowa. Młodych plakaty na płotach nie interesują.
Na górę

Postautor: Gość » 15 mar 2024, o 09:18

A co masz do Zielińskiego, kandydata na stanowisko burmistrza. Niech wygra wybory i sìe wykaże. Jak będzie źle zarządzał miastem to można w następnych wyborach wybrać kogoś innego. Młodzi wyborcy pójdą za Zielińskim, to jest akurat pewne, tu wygra kampania internetowa. Młodych plakaty na płotach nie interesują.
Racja. Ale ruszenie d...sprzed kompa żeby zagłosować tez nie bardzo interesuje. każdy kto kiedykolwiek siedział w komisji wie, że po mszy jest najwięcej chętnych do głosowania. młodych jak na lekarstwo
Na górę

Postautor: Fred » 15 mar 2024, o 10:02

Za Tuska najjaśniejszego... żeby żył wiecznie...
Teraz PO będzie rządzić...zgodnie z prawem...tak jak je rozumieją...

I paliwo będzie PO 5.19 zll

I bedzie też kultura jakaś

CH...dupa i kamieni kupa....mówię wam to

Tylko hymnu nie siewajcie bo i tak wstawał nie będę.bo po paru głębszych ...tak łatwo się nie wstaje

A teraz chłopy ....
Jak spodnie macie potrzepane

To marsz. Głosować...i to najlepiej na trzecią nogę....
Na górę

Postautor: Gość » 15 mar 2024, o 13:38

Za Tuska najjaśniejszego... żeby żył wiecznie...
Teraz PO będzie rządzić...zgodnie z prawem...tak jak je rozumieją...

I paliwo będzie PO 5.19 zll

I bedzie też kultura jakaś

CH...dupa i kamieni kupa....mówię wam to

Tylko hymnu nie siewajcie bo i tak wstawał nie będę.bo po paru głębszych ...tak łatwo się nie wstaje

A teraz chłopy ....
Jak spodnie macie potrzepane

To marsz. Głosować...i to najlepiej na trzecią nogę....
😂
Ty kaczy odmóżdżku
Na górę

Postautor: Gość » 16 mar 2024, o 10:11

Zdecydowanie za Żukowskim.
I mam 22 lata.
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”