Kto nowym Burmistrzem w Tomaszowie?

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 21 mar 2024, o 07:13

Zgadzam się w 100%. Szkoda że Pan Cymbała nie kandyduje w wyborach na burmistrza.
farbowane lisy?... znamy
Na górę

Postautor: Gość » 22 mar 2024, o 10:04

Ciekawe, że tzw. pisowcy, ciekawe czy oni sami wiedzą co to znaczy i kim są, posługują się metodami działania, technikami propagandy i manipulacją umysłami, wprost przejętymi od komunistów. Chociażby powyższy wpis: "farbowane lisy?... znamy".
Stwierdzenia typu: znamy, my wiemy kim oni są, my wiemy co to znaczy, itp., w sposób oczywisty nie posiadają żadnej treści. Kierowane są do osób z potrzebą przynależności do jakiejś siły, lubiące takie puste słówka, które je niejako upodmiotowiają, a w rzeczywistości trafiają do bezmózgowców łasych na wyróżnienie, nobilitację, jednocześnie uwalniające od samodzielnego myślenia. Genialne. Komuna ciągle żywa (dzięki PiS).
Na górę

Postautor: Gość » 22 mar 2024, o 14:50

Ciekawe, że tzw. pisowcy, ciekawe czy oni sami wiedzą co to znaczy i kim są, posługują się metodami działania, technikami propagandy i manipulacją umysłami, wprost przejętymi od komunistów. Chociażby powyższy wpis: "farbowane lisy?... znamy".
Stwierdzenia typu: znamy, my wiemy kim oni są, my wiemy co to znaczy, itp., w sposób oczywisty nie posiadają żadnej treści. Kierowane są do osób z potrzebą przynależności do jakiejś siły, lubiące takie puste słówka, które je niejako upodmiotowiają, a w rzeczywistości trafiają do bezmózgowców łasych na wyróżnienie, nobilitację, jednocześnie uwalniające od samodzielnego myślenia. Genialne. Komuna ciągle żywa (dzięki PiS).
hoho..temat na doktorat KUL..rzecz jest bardziej prozaiczna wystarczy zajrzeć do pierwszego lepszego słownika frazeolog....
Na górę

Postautor: Me33 » 2 kwie 2024, o 17:54

Temat zmodernizowany jak za komuny. Usunięte wpisy nie wygodne dla władzy. Co dalej ? Kartki na żywność? Pałowanie dla każdego normalnie funkcjonującego obywatela? Bo to że kwitnie w naszym mieście gloryfikacja patologii przez obecną władzę to już było pisane i ... zostało usunięte. Czyżby krasnoludki? Czy wolność słowa dla wybranych?
Na górę

Postautor: Gość » 3 kwie 2024, o 09:13

Temat zmodernizowany jak za komuny. Usunięte wpisy nie wygodne dla władzy. Co dalej ? Kartki na żywność? Pałowanie dla każdego normalnie funkcjonującego obywatela? Bo to że kwitnie w naszym mieście gloryfikacja patologii przez obecną władzę to już było pisane i ... zostało usunięte. Czyżby krasnoludki? Czy wolność słowa dla wybranych?
Polityka człecze, tak wygląda współczesna polityka. Prawda to ostatnia rzecz, która może w niej zaistnieć, o ile w ogóle może. Katolickie PiS ze swoimi klękającymi do komunii świętej ordami, chociażby w niedawne święta, bezideowe watahy z patriotycznymi hasłami na ustach, to chleb powszedni, obłuda i hipokryzja to nowe przykazania. Usunięcie tego wpisu będzie świadczyć, jak prawdziwe są zjawiska.
Na górę

Postautor: Gość » 3 kwie 2024, o 16:37

kim jest ten Zieliński z wykształcenia i z zawodu ? Nigdzie nie ma takich informacji o nim , nie wiem na kogo mam głosować jak nie znam kandydata ?! Gdzie on obecnie pracuje, czym się zajmuje , co robił w przeszłości ? To jakieś niewygodne informacje ? Mam głosować w ciemno , tylko nie na kandydata z PISu ? O Żukowskim trochę wiem , znam go jako Burmistrza ( tylko ) i mniej lub więcej wiem co zrobił a czego nie zrobił dla miasta i mieszkańców Tomaszowa Lubelskiego . Tego drugiego widzę po raz pierwszy i nic o nim nie wiadomo, to jakiś " Filip z Konopi " ?!
Na górę

Postautor: Gość » 3 kwie 2024, o 19:42

https://www.tygodnikprzeglad.pl/x-3/
Na górę

Postautor: Gość » 5 kwie 2024, o 17:15

Jeżeli chcemy aby miasto przez kolejne 5 lat otrzymało trochę kasy, musimy zmienić władzę. Stary burmistrz ,bez kasy od rządu, nic nie obieca. Rząd tak jak PIS, może dawać tylko swoim i nie zdziwi mnie to. Pomyślmy więc o naszym mieście a nie o dobru indywidualnych kandydatów.
Na górę

Postautor: Gość » 5 kwie 2024, o 18:02

Jeżeli chcemy aby miasto przez kolejne 5 lat otrzymało trochę kasy, musimy zmienić władzę. Stary burmistrz ,bez kasy od rządu, nic nie obieca. Rząd tak jak PIS, może dawać tylko swoim i nie zdziwi mnie to. Pomyślmy więc o naszym mieście a nie o dobru indywidualnych kandydatów.
Myślimy forumowy, myślimy o mieście. I właśnie dlatego zagłosujemy za obecnym burmistrzem Wojciechem Żukowskim.
Na górę

Postautor: Gość » 5 kwie 2024, o 18:23

i najlepiej tych samych radnych
Na górę

Postautor: Gość » 5 kwie 2024, o 22:17

i najlepiej tych samych radnych
ja głosowałbym na tę od "zdrowego byka". 🐃️ 😘️
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”