Kto na burmistrza Tyszowiec

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Dorota k » 22 sty 2024, o 10:31

bylam tam i widziałam
trochę nie bardzo bo był drugie kandydat
I on ma wiksze szanse tak wszyscy mowia
na miejscu roberta bym wstala I wyszla bym
Na górę

Postautor: Gość » 22 sty 2024, o 13:12

Nie bijcie piany i tak wiadomo kto wygra. I to będzie najlepszy wybór dla Tyszowiec. Dziękuję za uwagę.
Na górę

Postautor: Gość » 22 sty 2024, o 17:18

bylam tam i widziałam
trochę nie bardzo bo był drugie kandydat
I on ma wiksze szanse tak wszyscy mowia
na miejscu roberta bym wstala I wyszla bym
Masz rację Monika :D
Na górę

Postautor: Gość » 22 sty 2024, o 17:22

Kto wygra? Obecny czy będzie nowy z większą charyzmą w działaniu? Pamiętacie Zająca?
Na górę

Postautor: Gość » 22 sty 2024, o 18:10

No wlasnie ludzie wszystko widzą po co on tak zawsze z nią . Dobry mądry kandydat ale nie ch się tak nie afiszuje
Na górę

Postautor: Czlow » 23 sty 2024, o 09:21

Robi się teraz robi,wiadomosc goni wiadomosc na internecie czyli na fesbuku,czy w ciągu 2 miesięcy da sie rade nadgonić 5 lat???? 2 miesiące kompani i beda same inwestycje na fesbuku i ludzie też widza
Na górę

Postautor: Gość » 31 sty 2024, o 11:39

I się zrobilo 3 kandydata Witamy pani Kasiu
Na górę

Postautor: Gość » 26 lut 2024, o 11:43

Zamęczy nas tymi postami a co
Po 3 posty dziennie
A gdzieś pan byl do tej pory
Trochę pokory
Na górę

Postautor: Jjjadz » 29 lut 2024, o 13:19

Jeden atakuje kontr kandydata poprzez podrabiane konta na fejsie a drugi ma opakowana strategie i firma mu pisze te posty które są bardzo dobre , jak również Panu polecam wynająć firmę do prowadzenia kampani na fejsie bo narazie to wyglada źle
Na górę

Postautor: Gość » 4 mar 2024, o 06:31

a mowila ciocia że je synowa dobrze wie ze jeden z tych 3 kamdydatow na sluzbuwkach daje czadu na imprezach, a czy to przystoji na taki urzad?
Na górę

Postautor: Lekoman » 5 mar 2024, o 22:21

Pięć lat kadencji w dwa miesiące można załatwić. (ciemny naród nie zrozumie). Zdjęcia posty pochwały obietnice... Gdzie byłeś wcześniej? Ja nie atakuję tylko pytam
Na górę

Postautor: Gość » 6 mar 2024, o 15:00

a mowila ciocia że je synowa dobrze wie ze jeden z tych 3 kamdydatow na sluzbuwkach daje czadu na imprezach, a czy to przystoji na taki urzad?
Kto to taki imprezowy? A twoje synowa razem z nim daje czadu??
Na górę

Postautor: Gość » 7 mar 2024, o 23:34

Potrzebuję na juz namiar na firmę co. Robi kampanie temu waszemu kandydatowi R. ma ktoś namiar?
Na górę

Postautor: Gość » 8 mar 2024, o 06:15

Potrzebuję na juz namiar na firmę co. Robi kampanie temu waszemu kandydatowi R. ma ktoś namiar?
Tez jestem w szoku,do tej pory,jnie ujawniał,takiego talentu aż się ujawil, konkretnie i pisze aż miło się czyta,ale wydaje mi się że sam pisze
Na górę

Postautor: Gość » 8 mar 2024, o 08:42

Kto to taki imprezowy? A twoje synowa razem z nim daje czadu??
pilnujcie swoich kobiet hihihi
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”