Biała Góra

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 10 wrz 2023, o 07:30

Ten obiekt w tym miejscu i w tej scenerii to najlepsza inwestycja w całej gminie od wielu lat. To, że ten budynek jest u podnóża góry i to że część góry to kręty wąwóz to niesamowite połączenie różnego rodzaju terenu do wykorzystania. Gdyby nawet ten obiekt nie został stokiem narciarskim to i tak jest do zagospodarowania w 100 % . Nigdy nie widziałem tak przepięknego miejsca. Do sportu, terapii i wielu wielu innych fajnych form komercyjnych czy ustawowych.
Może to trwać i trwać, ważne że mamy coś co jest przyszłością dla naszych dzieci i pokoleń!
A ktoś, kto cały czas podgryza, szuka sensacji, umniejsza to przedsięwzięcie to zwykły oponent który ma w tym jakiś cel.
Na górę

Postautor: Gość » 10 wrz 2023, o 20:13

Ten obiekt w tym miejscu i w tej scenerii to najlepsza inwestycja w całej gminie od wielu lat.
Przypomina się dowcip o najlepszym widoku na Warszawę z Pałacu Kultury i Nauki.
Dlaczego jest najlepszy? Bo nie widać samego Pałacu.
Tak samo z tą inwestycją; wydać 7 mln z okładem by popsuć widoki z Białej Góry, to jest ogromna nonszalancja.
To, że ten budynek jest u podnóża góry i to że część góry to kręty wąwóz to niesamowite połączenie różnego rodzaju terenu do wykorzystania. Gdyby nawet ten obiekt nie został stokiem narciarskim to i tak jest do zagospodarowania w 100 % . Nigdy nie widziałem tak przepięknego miejsca. Do sportu, terapii i wielu wielu innych fajnych form komercyjnych czy ustawowych.
Może to trwać i trwać, ważne że mamy coś co jest przyszłością dla naszych dzieci i pokoleń!
A ktoś, kto cały czas podgryza, szuka sensacji, umniejsza to przedsięwzięcie to zwykły oponent który ma w tym jakiś cel.
Poza stokiem wszystkie tereny są prywatne i w razie czego zadziała znany z gór mechanizm: pojawia się perspektywa zarabiania dutków- więc grodzimy. Nie ma co robić fałszywych nadziei.
Na górę

Postautor: Gość » 10 wrz 2023, o 20:43

Ten obiekt w tym miejscu i w tej scenerii to najlepsza inwestycja w całej gminie od wielu lat. To, że ten budynek jest u podnóża góry i to że część góry to kręty wąwóz to niesamowite połączenie różnego rodzaju terenu do wykorzystania. Gdyby nawet ten obiekt nie został stokiem narciarskim to i tak jest do zagospodarowania w 100 % . Nigdy nie widziałem tak przepięknego miejsca. Do sportu, terapii i wielu wielu innych fajnych form komercyjnych czy ustawowych.
Może to trwać i trwać, ważne że mamy coś co jest przyszłością dla naszych dzieci i pokoleń!
A ktoś, kto cały czas podgryza, szuka sensacji, umniejsza to przedsięwzięcie to zwykły oponent który ma w tym jakiś cel.
Czyżby władza się odezwała 🤣🤣
Na górę

Postautor: Gość » 17 wrz 2023, o 14:53

Ta góra to majątek przyszłości!
Na górę

Postautor: Gość » 18 wrz 2023, o 07:16

Ta góra to majątek przyszłości!
Dla kogo?
Na górę

Postautor: Gość » 18 wrz 2023, o 10:21

W dobie globalnego ocieplenia ;)
Na górę

Postautor: Gość » 18 wrz 2023, o 13:35

Poczekaj jakiś czas to zobaczysz jak to się rozwinie!! Ty ujadasz bo paliwa potrzebujesz! A taka inwestycja to boli, oj boli i ciężko będzie podważyć tę inwestycję to i ujadasz.
Na górę

Postautor: Gość » 18 wrz 2023, o 17:15

Poczekaj jakiś czas to zobaczysz jak to się rozwinie!! Ty ujadasz bo paliwa potrzebujesz! A taka inwestycja to boli, oj boli i ciężko będzie podważyć tę inwestycję to i ujadasz.
Rozwija się i się rozwija 😂🤣😂i się rozwinąć nie może. Jak długo jeszcze się będzie rozwijać? 🤣😂🤣😂Czekam i czekam i się nie mogę doczekać bo nie wiem czy te narty inartorolki mam sprzedać czy nie😉 a może poczekam 😉
Na górę

Postautor: Frajer67 » 2 paź 2023, o 22:47

Ten obiekt w tym miejscu i w tej scenerii to najlepsza inwestycja w całej gminie od wielu lat. To, że ten budynek jest u podnóża góry i to że część góry to kręty wąwóz to niesamowite połączenie różnego rodzaju terenu do wykorzystania. Gdyby nawet ten obiekt nie został stokiem narciarskim to i tak jest do zagospodarowania w 100 % . Nigdy nie widziałem tak przepięknego miejsca. Do sportu, terapii i wielu wielu innych fajnych form komercyjnych czy ustawowych.
Może to trwać i trwać, ważne że mamy coś co jest przyszłością dla naszych dzieci i pokoleń!
A ktoś, kto cały czas podgryza, szuka sensacji, umniejsza to przedsięwzięcie to zwykły oponent który ma w tym jakiś cel.
Wszystko fajnie ale to nie zarobi na siebie. Sezon za krótki jeśli będzie a poza tym nie wróżę przyszłości dla gastronomii w tym miejscu. Zbyt wielu turystów to nie przyciągnie.
Na górę

Postautor: Gość » 5 paź 2023, o 16:31

Wszystko fajnie ale to nie zarobi na siebie. Sezon za krótki jeśli będzie a poza tym nie wróżę przyszłości dla gastronomii w tym miejscu. Zbyt wielu turystów to nie przyciągnie.
Pewnie że nie zarobi, ale kogo to obchodzi pieniądze poszły w błoto. Dobrze że władza ma koła gospodyń wiejskich bo ostatnio tylko tam ich widać 😉😉
Na górę

Postautor: narciarz » 8 paź 2023, o 15:59

.......'Wszystko fajnie ale to nie zarobi na siebie. Sezon za krótki jeśli będzie a poza tym nie wróżę przyszłości dla gastronomii w tym miejscu. Zbyt wielu turystów to nie przyciągnie..........

Stok będzie przynosił zyski - narciarzy zjazdowych jest dużo w lubelskim. Niestety muszą być spełnione dwa podstawowe warunki:
1/ karnety powinny być w przemyślanej cenie - nie zaporowej dla naszego regionu, karnety godzinowe, karnety z promocjami, może karnety sezonowe :)
2/ stok musi być zadbany, wyratrakowany

Narciarzom nie trzeba wiele do szczęścia, na narty biegowe przyjeżdżają nawet z Lublina.
Jak te warunki będą spełnione Jacnia będzie musiała "zwijać skrzydła" :)

ŻYCZĘ dysydentom z gminy właściwych decyzji i trzymam kciuki.
Na górę

Postautor: Gość » 8 paź 2023, o 16:43

Ha,Ha. Najkrótszy stok w regionie o dł. niespełna 300 m może być dla kogokolwiek konkurencją. Chyba tylko dla górki osiedlowej na Parcelach.
Na górę

Postautor: Gość » 8 paź 2023, o 18:35

Ha,Ha. Najkrótszy stok w regionie o dł. niespełna 300 m może być dla kogokolwiek konkurencją. Chyba tylko dla górki osiedlowej na Parcelach.
Chyba najdłuższy w województwie lubelskim. O kącie nachylenia nie wspominając. Pokaż mi kolego gdzie w naszym województwie mamy podobny obiekt?
Na górę

Postautor: Gość » 8 paź 2023, o 18:52

Chyba najdłuższy w województwie lubelskim. O kącie nachylenia nie wspominając. Pokaż mi kolego gdzie w naszym województwie mamy podobny obiekt?
Lepsze w Jacni i Krasnobrodzie
Na górę

Postautor: Gość » 10 paź 2023, o 01:49

Lepsze w Jacni i Krasnobrodzie
Krasnobród już dawno nieczynny a Jacnia... Proszę Cię
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”