Biała Góra

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 25 kwie 2023, o 07:43

Pewnie że wyciąg to lichy biznes, ale jak się wydaje czyjeś pieniądze to nie ma znaczenia 😉
Na górę

Postautor: Gość » 25 kwie 2023, o 07:57

Ta inwestycja się zwróci na przestrzeni lat, ale teraz zrobić tam coś co przyciągnie tam inwestorów, biznes i turystów... Trzeba się zająć komercją i opracować strategię.., a ci co ciągle komentują i są przeciwni to wąskie grono pieniæcych
Na górę

Postautor: Gość » 25 kwie 2023, o 09:25

Pewnie na zamówienie będzie śnieg i mróz. Średnia temperatura stycznia w Tomaszowie wzrosła o 2 stopnie, z -4,6C do -2,6 C i to ujmując cykle wieloletnie, gdy nadzwyczaj ciepłych zim z każdym rokiem jest więcej. Nie będzie wielkiego biznesu, nie będzie turystyki, to nie Zakopane. Jedyny wygrany- typ, który zamienił kawał ugoru na Białej Górze na działkę budowlaną.
Na górę

Postautor: Gość » 25 kwie 2023, o 09:50

Ależ Ty jesteś uporczywie anty. Gdybyś się przedstawił kim jesteś i oficjalnie przedstawił swój punkt widzenia to był byś bardziej wiarygodny, a tak jesteś tylko uporczywie anty! Coś mi się wydaje, że Ci szkoda, albo jakaś kasa Ci przeszła koło nosa, że tak srasz o ten interes
Na górę

Postautor: Gość » 25 kwie 2023, o 11:32

Ta inwestycja się zwróci na przestrzeni lat, ale teraz zrobić tam coś co przyciągnie tam inwestorów, biznes i turystów... Trzeba się zająć komercją i opracować strategię.., a ci co ciągle komentują i są przeciwni to wąskie grono pieniæcych
🤣🤣 Dobre dobre, mówisz że przeciwnicy to wąskie grono to jesteś w błędzie. To strategia nie jest jeszcze opracowana? No to ładnie się zapowiada ten biznes
Na górę

Postautor: Gość » 25 kwie 2023, o 16:42

🤣🤣 Dobre dobre, mówisz że przeciwnicy to wąskie grono to jesteś w błędzie. To strategia nie jest jeszcze opracowana? No to ładnie się zapowiada ten biznes
Szukaj typowy.
Na górę

Postautor: Gość » 28 kwie 2023, o 11:41

Coś cicho się zrobiło o Białej Górze. Coś nie przeszło
Na górę

Postautor: Gość » 30 kwie 2023, o 14:39

Coś cicho się zrobiło o Białej Górze. Coś nie przeszło
Widocznie tak
Na górę

Postautor: Gość » 9 sie 2023, o 17:27

Dalej cisza 😂🤣😂🤣 to kiedy w końcu otwarcie. Za rok mooooooże dwa 😂🤣😂🤣 a mooooże wcale
Na górę

Postautor: Gość » 13 sie 2023, o 16:55

Nie ma czym się chwalić władza cicho siedzi 😜
Na górę

Postautor: Gość » 22 sie 2023, o 14:48

Hej, hej
Na górę

Postautor: Gość » 28 sie 2023, o 12:46

Nie ma czym się chwalić władza cicho siedzi 😜
👍
Na górę

Postautor: Panek111 » 4 wrz 2023, o 13:50

A ja słyszałam że nie dostali pozwolenia na użytkowanie bo nie ma przeciwstoku na dole tylko jakiś parking zbudowali. Ciekawe skąd gmina weźmie kasę żeby oddać dotacje jak nie rozliczy projektu? Dobrze że wybory już niedługo i czas rozliczyć tych partaczy.
Na górę

Postautor: Gość » 6 wrz 2023, o 21:31

szkoda
Na górę

Postautor: Gość » 6 wrz 2023, o 21:40

A ja słyszałam że nie dostali pozwolenia na użytkowanie bo nie ma przeciwstoku na dole tylko jakiś parking zbudowali. Ciekawe skąd gmina weźmie kasę żeby oddać dotacje jak nie rozliczy projektu? Dobrze że wybory już niedługo i czas rozliczyć tych partaczy.
Z własnej kieszeni niech oddają, a tak miało być pięknie a wyszło jak zwykle 😂🤣
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”