Kto zostanie dyrektorem tomaszowskiej biblioteki jak PiS przegra jesienia wybory ?

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 22 lip 2019, o 07:54

Lokalny partyjny stołeczek dla swoich w podziece za ciezka prace na rzecz partii. Tak sie zastanawiam komu tym razem przypadnie w udziale ?

Jak myslicie, kto moglby zajac to miejsce po ewentualnie przegranych wyborach przez PIS ?
Na górę

Postautor: Gość » 22 lip 2019, o 08:02

Lokalny partyjny stołeczek dla swoich w podziece za ciezka prace na rzecz partii. Tak sie zastanawiam komu tym razem przypadnie w udziale ?

Jak myslicie, kto moglby zajac to miejsce po ewentualnie przegranych wyborach przez PIS ?
Może ty że swoim wykształceniem staniesz do konkursu na dyrektora, taki autorytet wiedzy jak ty nie może się marnować pisząc tylko na forum . :lol: :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 22 lip 2019, o 08:48

Pytanie retoryczne. Dyrektorem będzie przedstawiciel tej partii która wygra. Przecież wiadomo od dawna, że przynależności partyjne się liczą
Na górę

Postautor: Gość » 22 lip 2019, o 12:43

Pytanie retoryczne. Dyrektorem będzie przedstawiciel tej partii która wygra. Przecież wiadomo od dawna, że przynależności partyjne się liczą
Co mają wybory parlamentarne do biblioteki?
Na górę

Postautor: Gość » 22 lip 2019, o 13:07

Lokalny partyjny stołeczek dla swoich w podziece za ciezka prace na rzecz partii. Tak sie zastanawiam komu tym razem przypadnie w udziale ?

Jak myslicie, kto moglby zajac to miejsce po ewentualnie przegranych wyborach przez PIS ?
ale ty jesteś przygłup. to Sejm RP powołuje dyrektora biblioteki w Tomaszowie?
Na górę

Postautor: Gość » 22 lip 2019, o 14:36

Pytanie retoryczne. Dyrektorem będzie przedstawiciel tej partii która wygra. Przecież wiadomo od dawna, że przynależności partyjne się liczą
Co mają wybory parlamentarne do biblioteki?
Ale tam nikt nie pisze o wyborach parlamentarnych?? Trzeba czytać ze zrozumieniem
Na górę

Postautor: Gość » 22 lip 2019, o 15:47

Lokalny partyjny stołeczek dla swoich w podziece za ciezka prace na rzecz partii. Tak sie zastanawiam komu tym razem przypadnie w udziale ?

Jak myslicie, kto moglby zajac to miejsce po ewentualnie przegranych wyborach przez PIS ?
A jak brzmi temat? Jakie wybory są jesienią?
Na górę

Postautor: Gość » 23 lip 2019, o 08:29

Tak w sumie to może mieć to związek. Bo jeżeli Jacek pójdzie na posła to potrzebny będzie nowy dyrektor ;) Czyli kto Waszym zdaniem? Pobawmy się w giełdę :roll:
Na górę

Postautor: Gość » 23 lip 2019, o 08:55

Tak w sumie to może mieć to związek. Bo jeżeli Jacek pójdzie na posła to potrzebny będzie nowy dyrektor ;) Czyli kto Waszym zdaniem? Pobawmy się w giełdę :roll:
Przypomnę taką historię.
" O braciach Kaczyńskich po raz pierwszy usłyszałem w 1989 roku, kiedy się okazało, że z poparciem Lecha Wałęsy, będą startować w wyborach do Senatu - Jarosław z Elbląga, Lech z Gdańska. Zrządzenie losu i skomplikowane historie spadkowe sprawiły, że akurat byłem wtedy zameldowany na terenie okręgu, z którego kandydował Lech. I w ten sposób wyłudził mój głos, ponieważ uznałem, że mogę zagłosować na osobnika bez znanych komukolwiek zasług, skoro rekomenduje go Wałęsa, a sąsiadem na liście jest Bogdan Lis. A tacy jak ja, tyle że zameldowani w elbląskim, dopiero muszą sobie pluć w brodę.
Więc zawsze i wszędzie znajdziesz związki. Nawet nie zdajesz sobie sprawy jak to działa. Dzisiejsza władza nie wyciąga żadnych wniosków z przeszłości. Zostanie zmieciona przez nową formację, która może przyjąć np. nazwę Czyściciele i to wyborcom się strasznie spodoba, bo ta nic więcej nie będzie miała już do zaoferowania. I powtarza w kółko zasadniczy błąd, a za peło też tak było a nawet gorzej. Nie po to ludziska gfłosowali za PISem, że czyni to samo co za peło.
Na górę

Postautor: Gość » 23 lip 2019, o 09:08

Tak w sumie to może mieć to związek. Bo jeżeli Jacek pójdzie na posła to potrzebny będzie nowy dyrektor ;) Czyli kto Waszym zdaniem? Pobawmy się w giełdę :roll:
Nowym dyrektorem zostanie sługa narodu niejaki Zełeński :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 23 lip 2019, o 16:51

Tak w sumie to może mieć to związek. Bo jeżeli Jacek pójdzie na posła to potrzebny będzie nowy dyrektor ;) Czyli kto Waszym zdaniem? Pobawmy się w giełdę :roll:
Ta. Bo się wybiera na posła. Raczej T.Z który już jest dalej zechce zostać. Zresztą jak można przegrać z 40% poparciem? Załozyciel tematu jak zwykle okazał się matołem
Na górę

Postautor: Gość » 23 lip 2019, o 22:56

PiS niczym Związek Radziecki- tak potężny, że nie ma z kim przegrać. W każdym razie to trąbią pisowscy propagandyści.
Na górę

Postautor: Gość » 24 lip 2019, o 12:04

PZPR też myślała że będzie wiecznie przy władzy i zonk :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 24 lip 2019, o 13:14

PZPR też myślała że będzie wiecznie przy władzy i zonk :lol:
a ty od paru lat już napdlasz, że PIS się rozpadnie a tu zonk. :panzielony: ale ty matoł jestes
Na górę

Postautor: Gienek » 24 lip 2019, o 23:43

Teraz mamy powtórkę epoki gierka
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”