Kto Wójtem w Bełżcu?

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: wyborcaa » 19 mar 2024, o 19:22

Lektura obowiązkowa dla kandydatów na Wójta
Ustawa o pracownikach samorządowych zwłaszcza art 26 [Zakaz podległości służbowej między osobami bliskimi]
WÓJT NIE MOŻE ZATRUDNIAĆ SWOJEJ RODZINY
- DO DRUGIEGO STOPNIA POKREWIEŃSTWA WŁĄCZNIE LUB
- POWINOWACTWA PIERWSZEGO STOPNIA chyba dobrze przepisałem
( Czyli dalszych krewnych teoretycznie może zatrudniać )

Przepis ten wydrukowany chętnie bym widział w widocznym miejscu w gabinecie Wójta ,żeby zawsze o tym pamiętał !
Na górę

Postautor: Gość » 19 mar 2024, o 19:53

Po pierwsze obecny wójt nie startuje z PSLu, więc daje to już do myślenia, że nawet własna partia ma go w poważaniu. Po drugie jak PSL razem z PO był wcześniej przy władzy, to nic na tym nie skorzystaliśmy. Takie czcze gadanie o tym KPO, że A. A. to załatwi, jak za Wałęsy o 100 milionach dla każdego. Oddłużanie jest istotne, ale z pewnością nie da się tego od razu zrobić. Gospodarz gotowy do działania jest potrzebny dla Bełżca, ze świeżością a nie taki co zrobił sobie własne poletko i tym samy dożywotnią posadę. Ten program już wyblakł, spowszedniał, już nic z tego nie będzie. Trzeba wreszcie działać a nie obiecywać. Najgorsze, to nie mieć możliwości wyboru.

Dobrze napisane ,a Ci co wazelinują A. to "tępaki " co nic nie rozumieją albo celowo sieją nienawiść i kłamstwo.A ile to już razy obiecywał przed każdymi wyborami co będzie robił ,a potem znowu stagnacja. I tak zawsze .Chwalić to sie można i nic poza tym.On nic nie załatwi .Czas na lepsze czasy dla Gminy i na zmianę.Gmina zasługuje na podniesienie się z marazmu.
Na górę

Postautor: Leokadia » 19 mar 2024, o 20:22

Czy ruszyły już zapisy na wycieczkę dziękczynną w intencji pomyślnego wyboru na wójta ? Regulamin i reszta rzeczy tak jak ostatnio? Boję się że zabraknie miejsc, chyba, że będzie drugi autokar?
Na górę

Postautor: Gość » 19 mar 2024, o 20:57

Czy ruszyły już zapisy na wycieczkę dziękczynną w intencji pomyślnego wyboru na wójta ? Regulamin i reszta rzeczy tak jak ostatnio? Boję się że zabraknie miejsc, chyba, że będzie drugi autokar?
TO PRAWDA ,A MOŻE TYM RAZEM CO INNEGO WYMYŚLI ?
Na górę

Postautor: Gość » 19 mar 2024, o 23:05

Lektura obowiązkowa dla kandydatów na Wójta
Ustawa o pracownikach samorządowych zwłaszcza art 26 [Zakaz podległości służbowej między osobami bliskimi]
WÓJT NIE MOŻE ZATRUDNIAĆ SWOJEJ RODZINY
- DO DRUGIEGO STOPNIA POKREWIEŃSTWA WŁĄCZNIE LUB
- POWINOWACTWA PIERWSZEGO STOPNIA chyba dobrze przepisałem
( Czyli dalszych krewnych teoretycznie może zatrudniać )

Przepis ten wydrukowany chętnie bym widział w widocznym miejscu w gabinecie Wójta ,żeby zawsze o tym pamiętał !
Wójt nie może, ale dyrektorzy jednostek organizacyjnych mogą zatrudnić jego rodzinę .
Na górę

Postautor: Leo » 20 mar 2024, o 08:19

TO PRAWDA ,A MOŻE TYM RAZEM CO INNEGO WYMYŚLI ?
Jest taki program dosyć popularny wśród działaczy PSL, nazywa się "Posady Swoim Ludziom"
Na górę

Postautor: Gość » 20 mar 2024, o 10:45

Jest taki program dosyć popularny wśród działaczy PSL, nazywa się "Posady Swoim Ludziom"
Prawdę napisałeś ,a obiecanki pozostałym. To jest właśnie psl.
Na górę

Postautor: Gość » 20 mar 2024, o 15:51

Panie wójcie Adamek mam nadzieję że prowadzi pan już rozmowy z ludźmi z Warszawy w sprawie pozyskiwania środków z Kpo. Teraz otwiera się olbrzymi szansa żeby pozyskać duże środki dla naszej gminy. Trzymam kciuki, mój głos pan ma!
Na górę

Postautor: Leon » 20 mar 2024, o 17:13

Panie wójcie Adamek mam nadzieję że prowadzi pan już rozmowy z ludźmi z Warszawy w sprawie pozyskiwania środków z Kpo. Teraz otwiera się olbrzymi szansa żeby pozyskać duże środki dla naszej gminy. Trzymam kciuki, mój głos pan ma!
To mówiłem ja, Jarząbek😀 Wczoraj niestety nie mogłem się nagrać do szafy😀
Na górę

Postautor: Gość » 20 mar 2024, o 17:27

Panie wójcie Adamek mam nadzieję że prowadzi pan już rozmowy z ludźmi z Warszawy w sprawie pozyskiwania środków z Kpo. Teraz otwiera się olbrzymi szansa żeby pozyskać duże środki dla naszej gminy. Trzymam kciuki, mój głos pan ma!


Pod pic to ty możesz brać siebie i naiwnych co wierzą w obiecanki tak jak zawsze przed każdymi wyborami ,a potem stagnacja i zapaść.Czas na zmiany .
Na górę

Postautor: Leon » 20 mar 2024, o 18:55

Panie wójcie Adamek mam nadzieję że prowadzi pan już rozmowy z ludźmi z Warszawy w sprawie pozyskiwania środków z Kpo. Teraz otwiera się olbrzymi szansa żeby pozyskać duże środki dla naszej gminy. Trzymam kciuki, mój głos pan ma!
Sprawdzałem na TVNie, w Polsat, TVP, wszystkie kanały przerzucam pilotem i nie ma tam naszego wójta po te środki z KPO. Dzwoniłem do ludzi z Warszawy i też go jeszcze nie widzieli... Na Dworcu Centralnym przez megafon pytali i tez nikt go nie widział i o nim nie słyszał... Żeby tylko Ci ludzie z Warszawy wiedzieli o kogo chodzi, może zdjęcie im ktoś wyśle... będzie wtedy łatwiej😀
Na górę

Postautor: Gość » 20 mar 2024, o 19:31

Cytat z innego tematu
PRACOWNICY URZĘDU TAK MAŁO ZARABIAJĄ , ŻE MUSZĄ DORABIAĆ SOBIE W KOMISJACH WYBORCZYCH .
NIE MA U NAS LUDZI BARDZIEJ POTRZEBUJĄCYCH ?
Proszę o odpowiedż Panie Wójcie

PS. w komisjach wyborczych zasiądą też min pani od książek i pani od kultury (Do Rady Powiatu startuje osoba o tym samym nazwisku -przypadek ? Nic nie sugeruje po prostu nie zdziwię się jak zostanie wybrany )
Na górę

Postautor: Gość » 20 mar 2024, o 19:32

Sprawdzałem na TVNie, w Polsat, TVP, wszystkie kanały przerzucam pilotem i nie ma tam naszego wójta po te środki z KPO. Dzwoniłem do ludzi z Warszawy i też go jeszcze nie widzieli... Na Dworcu Centralnym przez megafon pytali i tez nikt go nie widział i o nim nie słyszał... Żeby tylko Ci ludzie z Warszawy wiedzieli o kogo chodzi, może zdjęcie im ktoś wyśle... będzie wtedy łatwiej😀


Ale dobre ,ha ha ha ,w samo sedno ,hihi
Na górę

Postautor: Gość » 20 mar 2024, o 22:11

Sprawdzałem na TVNie, w Polsat, TVP, wszystkie kanały przerzucam pilotem i nie ma tam naszego wójta po te środki z KPO. Dzwoniłem do ludzi z Warszawy i też go jeszcze nie widzieli... Na Dworcu Centralnym przez megafon pytali i tez nikt go nie widział i o nim nie słyszał... Żeby tylko Ci ludzie z Warszawy wiedzieli o kogo chodzi, może zdjęcie im ktoś wyśle... będzie wtedy łatwiej😀
Wójt Adamek na pewno ma już plan na rozwój naszej gminy. Zrobiono dużo nikt nie zaprzeczy. Drogi kanalizacja, fajne imprezy. Tak trzymać wójcie Adamek!
Na górę

Postautor: Gość » 20 mar 2024, o 22:21

Wójt Adamek na pewno ma już plan na rozwój naszej gminy. Zrobiono dużo nikt nie zaprzeczy. Drogi kanalizacja, fajne imprezy. Tak trzymać wójcie Adamek!
Spadaj klekaczu
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”