Kto Wójtem w Bełżcu?

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 17 mar 2024, o 14:19

Tylko Andrzej I koniec.
Koniec dla niego ,najwyższy czas .A ty wazeliniarzu włazisz bez masła .................
Na górę

Postautor: Gość » 17 mar 2024, o 16:42

Koniec dla niego ,najwyższy czas .A ty wazeliniarzu włazisz bez masła .................

A tobie kto swoją d... wazeliną nasmarował ?
Na górę

Postautor: Gość » 17 mar 2024, o 19:29

Czyli zakaz robienia zakupów w czasie pracy ( Tylko kto by tego pilnował ? )
Już wcześniej wielokrotnie pisaliście o tym - wychodzi na to ,że Wójt przymyka na to oko i nie kontroluje tego kto opuszcza urząd w czasie pracy .
A może niektóre panie urzędniczki mają zbyt mało obowiązków i strasznie się nudzą w pracy ?

2. Nie można kogoś ot tak zwolnić z dnia na dzień bez przyczyny, pracownicy mają umowy w razie czego mogą pójść do sądu pracy.
Na górę

Postautor: Gość » 18 mar 2024, o 00:44

Widać że jest ogromne poparcie to straszy się zwolnieniami. Zmiana taktyki.
Na górę

Postautor: Hko » 18 mar 2024, o 09:30

Jakim trzeba być trzórzem aby wykorzystywać pracowników do własnych korzyści i dalej straszyć ich , że będą zwalniani.Żenada tak delikatnie powiedziane, bo cisną się na usta słowa ...
Na górę

Postautor: Gość » 18 mar 2024, o 09:40

Jakim trzeba być trzórzem aby wykorzystywać pracowników do własnych korzyści i dalej straszyć ich , że będą zwalniani.Żenada tak delikatnie powiedziane, bo cisną się na usta słowa ...

Masz racje co napisałeś,jak ktoś jest słaby we wszystkim to posługuje się takimi argumentami.Liczy sie merytoryczna wiedza ,zamiast kolesiostwa faktyczne umiejętności i wiedza.Tam panuje obłuda ,kłamstwo ,obiecanki ,straszenie i hipokryzja.Najwyższy czas na zmiana na lepsze dla całej Gminy.
Ciekawe gdzie teraz maja być "wycieczki dziękczynienia " Czy są już zapisy ????
Na górę

Postautor: Gość » 18 mar 2024, o 15:25

Ok, to zacznijmy od początku. Znam obu kandydatów, z racji wieku bliżej mi do młodszego ale i że starszym kandydatem mam kontakt. Nie jestem związany z żadnym z nich! Po prostu pisze jako mieszkaniec naszej gminy. Pytanie pierwsze brzmi jakie podstawy ma młodszy do kandydowania na stanowisko wójta? Czy pełnił jakieś stanowiska w samorządzie może radny? Sołtys? Może pracował w urzędzie i miał styczność ze sprawami samorządowymi? Wydaje mi się że żeby starać się o taką funkcję trzeba mieć jakąś wiedzę na temat funkcjonowania samorządu nie wystarczy tylko parcie "bo ja chcę". W ostatnich wyborach chyba 5 lat temu głosowałem na kandydatkę Panią M. Moim zdaniem miała podstawy do tego żeby zostać wójtem pracowała w urzędzie bardzo długo, znała sprawy i bolączki urzędu i co najważniejsze dla mnie była popierana przez ówcześnie rządzących co mogło przyczynić się do rozwoju gminy w postaci dotacji dla gminy z województwa bądź rządu. W tych wyborach będę głosował na obecnego wójta z tego powodu że gmina może liczyć na zastrzyki finansowe a w konsekwencji rozwój. I na koniec powiem krótko nie jestem ani za po ani PiS ani też PSL. Do mnie liczy sie żeby fajnie żyło się w naszej małej ojczyźnie a do tego potrzebny jest włodarz który będzie miał możliwość pozyskiwania środków na rozwój Bełżca i dlatego tak zagłosuje. Uważam że trzeba patrzeć szerzej i dokonać wyboru który nam coś da w postaci rozwoju naszej miejscowości. Młodszy kandydat z poparciem PiSu moim zdaniem tego nie zapewni. Pozdrawiam
Na górę

Postautor: qwerty02 » 18 mar 2024, o 15:40

Młody wszystkiego się nauczy będzie miał wsparcie matki na którą głosowałeś.
Na górę

Postautor: Gość » 18 mar 2024, o 16:04

Ok, to zacznijmy od początku. Znam obu kandydatów, z racji wieku bliżej mi do młodszego ale i że starszym kandydatem mam kontakt. Nie jestem związany z żadnym z nich! Po prostu pisze jako mieszkaniec naszej gminy. Pytanie pierwsze brzmi jakie podstawy ma młodszy do kandydowania na stanowisko wójta? Czy pełnił jakieś stanowiska w samorządzie może radny? Sołtys? Może pracował w urzędzie i miał styczność ze sprawami samorządowymi? Wydaje mi się że żeby starać się o taką funkcję trzeba mieć jakąś wiedzę na temat funkcjonowania samorządu nie wystarczy tylko parcie "bo ja chcę". W ostatnich wyborach chyba 5 lat temu głosowałem na kandydatkę Panią M. Moim zdaniem miała podstawy do tego żeby zostać wójtem pracowała w urzędzie bardzo długo, znała sprawy i bolączki urzędu i co najważniejsze dla mnie była popierana przez ówcześnie rządzących co mogło przyczynić się do rozwoju gminy w postaci dotacji dla gminy z województwa bądź rządu. W tych wyborach będę głosował na obecnego wójta z tego powodu że gmina może liczyć na zastrzyki finansowe a w konsekwencji rozwój. I na koniec powiem krótko nie jestem ani za po ani PiS ani też PSL. Do mnie liczy sie żeby fajnie żyło się w naszej małej ojczyźnie a do tego potrzebny jest włodarz który będzie miał możliwość pozyskiwania środków na rozwój Bełżca i dlatego tak zagłosuje. Uważam że trzeba patrzeć szerzej i dokonać wyboru który nam coś da w postaci rozwoju naszej miejscowości. Młodszy kandydat z poparciem PiSu moim zdaniem tego nie zapewni. Pozdrawiam

Już widać po Twoim wpisie ze jesteś zmanipulowany " przyspawany " do starych układów .Tobie chyba obecny dobrze w głowie namieszał i naobiecywał .A z tymi obiecywanymi "zastrzykami finansowymi " to śmiechu warte ". Który to raz z kolei??? Obłuda .kłamstwo ,kolesiostwo.Ktoś słaby w umiejętności w obecnych czasach i wiedzy posługuje sie tylko takimi argumentami jak obecny.Najwyższy czas na zmiany dla Gminy i mieszkańców .Zasługują na to
Na górę

Postautor: Hugu » 18 mar 2024, o 16:05

Jakie będzie miał poparcie 😀jak nie startuje z Trzeciej Drogi-PSL, tylko ze swego komitetu, co wstydzi się ? Co myśleć o takiej chwiejnej osobie ? Młody do żadnej partii nie należy a jak czytam jego program i rozwinięcia to widzę potencjał, ma chłopak głowę na karku a nie ten marazm i samo zachwyt nad sobą co u starego.Totalne wypalenie.
Na górę

Postautor: zbych » 18 mar 2024, o 17:46

Sorry ,że się wtrącam.
Zła strategia
Trzeba było do rady powiatu wystawić jednego czy dwóch mocnych kandydatów tzw. pewniaków . Jest całkiem inaczej - naliczyłem 5 osób od nas głosy pewnie się rozejdą i znowu nikt z naszych nie zasiądzie w powiecie. Na przykład Urząd Gminy mógł wystawić jednego kandydata , zamiast dwóch .
Już nie można spokojnie przejść ulicą czuje na sobie wzrok kandydatów z plakatów wyborczych ,każdy błaga , prosi o głos .Ile to jeszcze 3 tygodnie i będzie już po.
Na górę

Postautor: Gość » 18 mar 2024, o 19:54

Ale ja nie chcę takiego wójta co że wszystkim będzie do matki latał, no litości. Nie wiem czy to był żart czy ty tak na poważnie...
Na górę

Postautor: Gość » 18 mar 2024, o 21:07

Ale ja nie chcę takiego wójta co że wszystkim będzie do matki latał, no litości. Nie wiem czy to był żart czy ty tak na poważnie...
Takie zabawne wpisy zapewne tylko dodają motywacji.
Pozdrawiam
Na górę

Postautor: Felka » 19 mar 2024, o 15:32

Jakie będzie miał poparcie 😀jak nie startuje z Trzeciej Drogi-PSL, tylko ze swego komitetu, co wstydzi się ? Co myśleć o takiej chwiejnej osobie ? Młody do żadnej partii nie należy a jak czytam jego program i rozwinięcia to widzę potencjał, ma chłopak głowę na karku a nie ten marazm i samo zachwyt nad sobą co u starego.Totalne wypalenie.
W programie program oddłużania gminy. Serio? Teraz, kiedy są miliony z KPO do pozyskania, będzie oddłużał gminę? Program tego kandydata oderwany od rzeczywistości. Teraz jak nigdy wczesniej gminie potrzebny jest gospodarz, który jest gotowy do działania, a nie do uczenia się zarządzania gminą.
Na górę

Postautor: Leon » 19 mar 2024, o 18:58

W programie program oddłużania gminy. Serio? Teraz, kiedy są miliony z KPO do pozyskania, będzie oddłużał gminę? Program tego kandydata oderwany od rzeczywistości. Teraz jak nigdy wczesniej gminie potrzebny jest gospodarz, który jest gotowy do działania, a nie do uczenia się zarządzania gminą.
Po pierwsze obecny wójt nie startuje z PSLu, więc daje to już do myślenia, że nawet własna partia ma go w poważaniu. Po drugie jak PSL razem z PO był wcześniej przy władzy, to nic na tym nie skorzystaliśmy. Takie czcze gadanie o tym KPO, że A. A. to załatwi, jak za Wałęsy o 100 milionach dla każdego. Oddłużanie jest istotne, ale z pewnością nie da się tego od razu zrobić. Gospodarz gotowy do działania jest potrzebny dla Bełżca, ze świeżością a nie taki co zrobił sobie własne poletko i tym samy dożywotnią posadę. Ten program już wyblakł, spowszedniał, już nic z tego nie będzie. Trzeba wreszcie działać a nie obiecywać. Najgorsze, to nie mieć możliwości wyboru.
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”