Kto Wójtem w Bełżcu?

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 26 wrz 2018, o 16:44

Pytanie ile projektow poległo w miedzyczasie.
Otóż to, szanowny kolego, dokładnie o to chodzi. Jak na tyle czasu na stołku, to te jego projekty (o ile to w ogóle jego) bardzo biednie wyglądają, a patrząc chociażby na stronę Narola zacząłem to wygląda to mega biednie. W Narolu to wybudowali jakąś drogę, to dom seniora, to jakąś salę oddali, to zaczynają w Płazowie budować kanalizację. Czaicie - nie w Narolu, tylko miejscowość dalej. A w Bełżcu nie mogą dalej paru ulic pociągnąć, dlaczego?
Na górę

Postautor: Gość » 26 wrz 2018, o 18:15

Sam zadajesz pytania, sam odpowiadasz. Tylko piszesz te posty, sam że sobą polemizujesz. Chociaż byś się z.........to nic nie da. Więc się nie napinaj tak mocno, wyluzuj, idź wypij setkę i rozluźnij mięśnie.
Na górę

Postautor: Gość » 26 wrz 2018, o 18:36

Sam zadajesz pytania, sam odpowiadasz. Tylko piszesz te posty, sam że sobą polemizujesz. Chociaż byś się z.........to nic nie da. Więc się nie napinaj tak mocno, wyluzuj, idź wypij setkę i rozluźnij mięśnie.
O proszę, koleś nie dopuszcza myśli, że więcej osób potrafi samodzielnie myśleć i zadawać pytania, bo skoro on sam nie potrafi, to inni na pewno też nie. I jego sposób na wszystkie problemy - wypij setkę i jakoś to będzie. Na co rozwój, na co projekty, po co, skoro można walnąć setkę i będzie ok. Tak tylko dopytam - kogo popierasz?
Na górę

Postautor: gosciu » 26 wrz 2018, o 18:53

Mówicie o długu i komisarzu. Spokojnie. Według słów na zebraniu sołeckim dług na koniec czerwca to ok. 2 700 000 zł. To jeszcze nie tragedia, w porównaniu do kilkunastu milionów w Lubyczy. Do komisarza, to chyba nam trochę tych milionów brakuje.
Rozmawiajmy o kandydatach. Kto startuje, konkretnie.
Na górę

Postautor: Shg » 26 wrz 2018, o 19:55

Sam zadajesz pytania, sam odpowiadasz. Tylko piszesz te posty, sam że sobą polemizujesz. Chociaż byś się z.........to nic nie da. Więc się nie napinaj tak mocno, wyluzuj, idź wypij setkę i rozluźnij mięśnie.
Czyli wszystko jasne Posady Swoim Ludziom bo Zawsze Można Wypić
Na górę

Postautor: j23 » 26 wrz 2018, o 20:38

No już nie mieszkam na stałe, dlatego pytam. Wiem, że oddali nowy budynek szkoły, ale jak mówiłem - o stołówce mówiło się jak jeszcze sam do niej chodziłem, więc pomysł na pewno nie jest Adamka. Czy gdyby zamiast Adamka był ktoś inny, to budynek szkoły by nie powstał? W jaki sposób on konkretnie przyczynił się do tego? Może się okazać, że jego największą zasługą jest to, że nie przeszkadzał. ;) Więc jak to było?
A o przedszkolu nic nie wiem - wybudowali nowy budynek? W którym miejscu?
"Czy gdyby zamiast Adamka był ktoś inny, to budynek szkoły by nie powstał?"

To ja mogę na takie pytanie tylko tak odpowiedzieć:

"A gdyby tu staruszka przechodziła do domu starców, a tego domu jeszcze nie było" albo tak:

"A gdyby tu było nagle przedszkole w przyszłości i wasz synek mały przechodził w przyszłości" :lol:
Na górę

Postautor: Gert » 26 wrz 2018, o 21:00

No już nie mieszkam na stałe, dlatego pytam. Wiem, że oddali nowy budynek szkoły, ale jak mówiłem - o stołówce mówiło się jak jeszcze sam do niej chodziłem, więc pomysł na pewno nie jest Adamka. Czy gdyby zamiast Adamka był ktoś inny, to budynek szkoły by nie powstał? W jaki sposób on konkretnie przyczynił się do tego? Może się okazać, że jego największą zasługą jest to, że nie przeszkadzał. ;) Więc jak to było?
A o przedszkolu nic nie wiem - wybudowali nowy budynek? W którym miejscu?
"Czy gdyby zamiast Adamka był ktoś inny, to budynek szkoły by nie powstał?"

To ja mogę na takie pytanie tylko tak odpowiedzieć:

"A gdyby tu staruszka przechodziła do domu starców, a tego domu jeszcze nie było" albo tak:

"A gdyby tu było nagle przedszkole w przyszłości i wasz synek mały przechodził w przyszłości" :lol:
Nie trzeba nic dodawać. Sedno sprawy.Pieknie ujęte, pięknie☺chyba mu sie grunt pali pod nogami, bo ludzie juz nie wierzą w ten kit wciskany przez 12 lat
Na górę

Postautor: j23 » 26 wrz 2018, o 21:26

"Czy gdyby zamiast Adamka był ktoś inny, to budynek szkoły by nie powstał?"

To ja mogę na takie pytanie tylko tak odpowiedzieć:
"A gdyby tu staruszka przechodziła do domu starców, a tego domu jeszcze nie było" albo tak:
"A gdyby tu było nagle przedszkole w przyszłości i wasz synek mały przechodził w przyszłości" :lol:

[/quote]
Nie trzeba nic dodawać. Sedno sprawy.Pieknie ujęte, pięknie☺chyba mu sie grunt pali pod nogami, bo ludzie juz nie wierzą w ten kit wciskany przez 12 lat
[/quote]


A ten udaje, że coś zrozumiał :lol:
Na górę

Postautor: mieszkaa » 26 wrz 2018, o 21:27

Rozlała się czara goryczy
Cztery lata temu przed wyborami była mowa o utworzeniu spółdzielni pracy tzn Centrum Integracji Społecznej (tak jak np w Ulhówku ) niestety nic z tego nie wyszło.
Tutaj proboszcz i wójt koncelebrujący procesję
http://parafiabelzec.pl/wp-content/gall ... SC0021.JPG
Powstaje pytanie czy osoba świecka może iść na czele procesji ? Chodzi raczej o oddzielenie polityki od kościoła
Wójt jest do tańca i różańca . Tutaj wójt Adamek jako bawidamek (określenie nie mające na celu obrażenie kogokolwiek pokazujące jedynie, że wójt nie jest sztywniakiem i potrafi też bawić się ) :
http://gok.belzec.pl/wp-content/uploads ... C00158.jpg
Co do radnych to powinni na koniec kadencji przedstawiać swoje dokonania , w jakich komisjach działali itd ,nie może być tak że rola radnego ogranicza się jedynie do podpisania listy obecności.
Ciekawa jest jednomyślność radnych -przeglądając protokoły z sesji Rady Gminy czytałem nieraz że wszyscy radni byli za ,a żaden nie był przeciw -może jest tak że radni boją się narazić (lub przeciwstawić ) wójtowi tylko głosują w ten sposób żeby Pan Wójt był zadowolony ?!
Na stanowisku wójta bym widział pana Wojtka ( były pracownik GOK) oraz pana Jana ( dyrektor gimnazjum )
Na górę

Postautor: Gość » 26 wrz 2018, o 22:51

No i to jest dobre. O to właśnie mi chodziło. Przyszli kandydaci,konkretni,a w sumie jeden. Proszę o kolejne typy. Pan Z i tak nie ma zbytnio co robić w szkole, dla mnie OK. Co do drugiego to niech się buja Karuzela po tygodnikach. Dawać kolejnych Pan ze szkoły :?: nawet o Nim nie pomyślałem.
Na górę

Postautor: XLX » 27 wrz 2018, o 00:16

Jezeli mieszkancy Belzec nie zjednocza sie i znowu zagłosują na Adamka, to znowu bedzie slychac narzekanie, nie przez 4, ale przez w sumie 8lat.Bo potem pewnie tez mu nikt nie zagrozi.Czaicie? 8 lat grzania stołka i wykorzystywania gminy do celów politycznych i zbijanie na tym kapitału PSL. Kiedyś ta partia była mi obojętna, ale odkad obecny wójt rządzi i wszędzie nam wciska sztandar PSL, nawet do kosciola, nie mogę sie juz patrzec na te zieloną koniczynke.I te wszystkie pslowskie twarze ze starostwa, ktore uszczesliwiaja nas na festynach swoją obecnością.A my im jestesmy potrzebni tylko w dniu wyborów.Normalnie obrzydzenie, gdy to widzę.
Na górę

Postautor: acotam » 27 wrz 2018, o 18:15

Widzę, że na forum obowiązuje RODO - pan A i pani J
Proponuje żeby w przypadku przyszłych radnych używać dwóch pierwszych liter nazwiska bo mogą być problemy z identyfikacją np pani KO czy pan Du to znacznie ułatwi wyborcom rozpoznanie kandydata
Dziękuje za uwagę
Na górę

Postautor: gosciu » 27 wrz 2018, o 18:30

Żadne RODO, tylko niepewność. Teraz na stronie PKW już podane oficjalnie nazwiska kandydatów na Wójta: Pan Andrzej Adamek i Pani Maria Jarosz. Wszystko jasne.
Na górę

Postautor: j23 » 27 wrz 2018, o 19:31

Żadne RODO, tylko niepewność. Teraz na stronie PKW już podane oficjalnie nazwiska kandydatów na Wójta: Pan Andrzej Adamek i Pani Maria Jarosz. Wszystko jasne.
No to teraz poprosimy o programy kandydatów. Są tutaj na forum zwolennicy kandydatki i kandydata, więc z tym chyba nie będzie problemu.
Na górę

Postautor: mg41 » 27 wrz 2018, o 21:48

tak w przerwie meczu ukazał się program Kandydatki na urząd Wójta, ilość obietnic pozwoli wypełnić trzy kadencje, to chyba coś na kształt " nikt Ci tyle nie da, co Ja Ci obiecam". Polska wygrywa 2:0 trzymajmy kciuki
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”