Zamiast wyzywać Tomaszowiaków od bydła i hołoty może byś się za jakąś robotę wziął?

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 1 sie 2018, o 05:40

"ja proponuję Pana Skawińskiego, ewentualnie Machosia, moich ulubieńców. no ewentualnie młody Tereszczuk. i cóż z tego, że Burmistrz zostanie wybrany ten sam. Ja Piotr Car I nie mam żadnych zastrzeżeń co do obecnego burmistrza i z całego serca życzę mu wygranej. co zaś do radnych, to wiadomo, że społeczeństwo tomaszowskie, przeze mnie zwane kiedyś hołotą ( i nic się nie zmieniło) znów wybierze takich karierowiczów jak wyżej wymienieni. co do mnie, to nie zabiegam o żadne stanowiska/ jestem bezpartyjny i tak pozostanie. Tomaszowski ludek jednak jak dotychczas nie zdał egzaminu z lokalnej demokracji. jak rogacizna była upośledzona i zakompleksiona tak zostało. jak wybierali debilów do rady, tak wybierają. a Ci tzwz radni mają za przeproszeniem w dupie tomaszowskie bydło i ich aktualne potrzeby."

http://tomaszow.lub.pl/forum/viewtopic. ... 9&start=15

Tomaszowska rogacizna i hołota już się produkuje. bydło tomaszowkskie, ja ma daleko w dupie wasze opinie. zasrani bohaterowie, którzy potrafią tylko na forum ujadać i plotkować. hołota tomaszowska, skaza na mapie Polski. większość z was ma nierówno pod sufitem i leczycie się psychiatrycznie. zajmujcie się sobą bydło, niereformowalna hołoto. mało, ze was olewa rada miasta, gdzie siedzą tacy sami mędrcy jak większość tu piszących. nie macie własnych problemów, tylko zajmowanie się moją osobą. mnie utrzymuje MOPS? większość bydła korzysta z pomocy, zasrani bogacze. powybijać hołotę.


https://tomaszow.lub.pl/forum/viewtopic ... 7&start=30
Na górę

Postautor: Gość » 1 sie 2018, o 18:14

Pisze jakby chronił go jakiś immunitet
Na górę

Postautor: Gość » 5 sie 2018, o 21:33

Byłem pewien , że temat skasowany ale tylko przeniesiony
Na górę

Postautor: Gość » 5 sie 2018, o 22:25

Każdy oglądał Karierę Nikodema Dyzmy. Tam też z niejakiego Georga, który rozszyfrował kim jest Dyzma, dla dobra sprawy nazwano ,,wariatem,, Sedno sprawy to wariat zawsze powie prawdę w przeciwieństwie do T W A - Towarzystwo Wzajemnej Adoracji.
Na górę

Postautor: Gość » 6 sie 2018, o 07:10

No. Jedyny gośc w Tomaszowie nie leczony psychiatrycznie. Tak wynika z jego postów. :P

Ale trochę niebezpieczny: "powybijać hołotę"
Na górę

Postautor: Jeremiah » 12 sie 2018, o 08:54

Albo nie bierze leków albo przeciwnie. Coś wziął. I musi być mocne :panzielony:
Na górę

Postautor: Gość » 13 sie 2018, o 00:17

"ja proponuję Pana Skawińskiego, ewentualnie Machosia, moich ulubieńców. no ewentualnie młody Tereszczuk. i cóż z tego, że Burmistrz zostanie wybrany ten sam. Ja Piotr Car I nie mam żadnych zastrzeżeń co do obecnego burmistrza i z całego serca życzę mu wygranej. co zaś do radnych, to wiadomo, że społeczeństwo tomaszowskie, przeze mnie zwane kiedyś hołotą ( i nic się nie zmieniło) znów wybierze takich karierowiczów jak wyżej wymienieni. co do mnie, to nie zabiegam o żadne stanowiska/ jestem bezpartyjny i tak pozostanie. Tomaszowski ludek jednak jak dotychczas nie zdał egzaminu z lokalnej demokracji. jak rogacizna była upośledzona i zakompleksiona tak zostało. jak wybierali debilów do rady, tak wybierają. a Ci tzwz radni mają za przeproszeniem w dupie tomaszowskie bydło i ich aktualne potrzeby."

http://tomaszow.lub.pl/forum/viewtopic. ... 9&start=15

Tomaszowska rogacizna i hołota już się produkuje. bydło tomaszowkskie, ja ma daleko w dupie wasze opinie. zasrani bohaterowie, którzy potrafią tylko na forum ujadać i plotkować. hołota tomaszowska, skaza na mapie Polski. większość z was ma nierówno pod sufitem i leczycie się psychiatrycznie. zajmujcie się sobą bydło, niereformowalna hołoto. mało, ze was olewa rada miasta, gdzie siedzą tacy sami mędrcy jak większość tu piszących. nie macie własnych problemów, tylko zajmowanie się moją osobą. mnie utrzymuje MOPS? większość bydła korzysta z pomocy, zasrani bogacze. powybijać hołotę.


https://tomaszow.lub.pl/forum/viewtopic ... 7&start=30

ciekawe skąd taka odwaga. immunitet?
Na górę

Postautor: Gość » 13 sie 2018, o 10:14

Na chama stosuje się chamskie, acz skuteczne metody...
Na górę

Postautor: Gość » 13 sie 2018, o 10:22

wszyscy wiedzą, że masz immunitet także admin tobie odpuszcza. :P Nadajesz z biblioteki czy z MOPS?
Na górę

Postautor: Gość » 13 sie 2018, o 10:37

Pietia. Weź ty sie ogarnij. Twoje komentarze dotyczące Cysorza pisana pod nickiem Smerf nawet nie głupie były. Chociaż capslockiem.

Dziś to jedna histeria. Używanie kilku kolorów. I chcesz żeby ktoś potraktował ciebie poważnie?
Na górę

Postautor: Gość » 17 sie 2018, o 14:27

"ja proponuję Pana Skawińskiego, ewentualnie Machosia, moich ulubieńców. no ewentualnie młody Tereszczuk. i cóż z tego, że Burmistrz zostanie wybrany ten sam. Ja Piotr Car I nie mam żadnych zastrzeżeń co do obecnego burmistrza i z całego serca życzę mu wygranej. co zaś do radnych, to wiadomo, że społeczeństwo tomaszowskie, przeze mnie zwane kiedyś hołotą ( i nic się nie zmieniło) znów wybierze takich karierowiczów jak wyżej wymienieni. co do mnie, to nie zabiegam o żadne stanowiska/ jestem bezpartyjny i tak pozostanie. Tomaszowski ludek jednak jak dotychczas nie zdał egzaminu z lokalnej demokracji. jak rogacizna była upośledzona i zakompleksiona tak zostało. jak wybierali debilów do rady, tak wybierają. a Ci tzwz radni mają za przeproszeniem w dupie tomaszowskie bydło i ich aktualne potrzeby."

http://tomaszow.lub.pl/forum/viewtopic. ... 9&start=15

Tomaszowska rogacizna i hołota już się produkuje. bydło tomaszowkskie, ja ma daleko w dupie wasze opinie. zasrani bohaterowie, którzy potrafią tylko na forum ujadać i plotkować. hołota tomaszowska, skaza na mapie Polski. większość z was ma nierówno pod sufitem i leczycie się psychiatrycznie. zajmujcie się sobą bydło, niereformowalna hołoto. mało, ze was olewa rada miasta, gdzie siedzą tacy sami mędrcy jak większość tu piszących. nie macie własnych problemów, tylko zajmowanie się moją osobą. mnie utrzymuje MOPS? większość bydła korzysta z pomocy, zasrani bogacze. powybijać hołotę.


https://tomaszow.lub.pl/forum/viewtopic ... 7&start=30
no.no. ma gośc immunitet. jak Gaweł
Na górę

Postautor: jojo » 17 sie 2018, o 19:47

Piotrek wracaj do Radecznicy ...tam fajnie miałeś
Na górę

Postautor: Gość » 19 sie 2018, o 11:58

On naprawdę ma żółte papiery?
Na górę

Postautor: Gość » 20 sie 2018, o 13:00

On naprawdę ma żółte papiery?
Nieładne pytanie. Ma immunitet :P
Na górę

Postautor: Gość » 21 sie 2018, o 22:20

On pracował z choć jeden dzień?
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”