Gmina Telatyn- kto Wójtem?

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Ja997 » 12 sie 2019, o 07:29

Fakt Faktem impreza super. Brawo dla Żulic
Na górę

Postautor: Gość » 12 sie 2019, o 17:44

Panie w Radkowie wieś zorganizowała piknik z Solaris i była dzampa nie z tej ziemi więc trochę ogarnijcie się z tym przeżywaniem na temat wielkości tej imprezy. Ludzie lecieli jak źli no było za darmo ciasto, które piekły w pocie czoła Panie z KGW.
Na górę

Postautor: JanWlk » 12 sie 2019, o 20:30

Panie w Radkowie wieś zorganizowała piknik z Solaris i była dzampa nie z tej ziemi więc trochę ogarnijcie się z tym przeżywaniem na temat wielkości tej imprezy. Ludzie lecieli jak źli no było za darmo ciasto, które piekły w pocie czoła Panie z KGW.
Kiedy tam taki melanż był? 😁 władza trzyma z czarnymi, czarni rządzą wsią i nakazał iść na piknik. No i poszli i się dobrze bawili, oj dobrze :P
Na górę

Postautor: Gość » 13 sie 2019, o 10:38

Tyle obiecywali ze beda serniki a tu nie bylo ,zapytałam czy jest sernik kryszynski to powiedzieli że nie ma a potem ludzie nosili serniki ,a ja musiałam zjesc pierogi z kaszą ,to serniki tylko dla wybranych??
Na górę

Postautor: Gość » 13 sie 2019, o 11:06

heh laska nie poruwnuj sernika do pierożków z kaszą :lol: sernik to drogi gips :roll: i nie zawsze wychodzi tak jak się go planuje, no ale tam faktycznie serników nie widziałam :x
Na górę

Postautor: Jan kc » 13 sie 2019, o 11:11

To forum schodzi na psy-Za chwilę będzie to forum kulinarne i będziecie sobie przepisy na serniki podawać.
Na górę

Postautor: Gość » 13 sie 2019, o 11:28

Bez przesady! Najważniejsze że wszystko było za darmo i było bardzo smaczne. Ogromnie dziękujemy wszystkim paniom z Kgw za pyszne pierniczki i ciasta.!
Na górę

Postautor: Gość » 13 sie 2019, o 13:18

wolała bym kupic ale dobre serniki
Na górę

Postautor: Gość » 14 sie 2019, o 10:00

Pierwsze dożynki i od razu taki sukces👏👏
Na górę

Postautor: JanWlk » 14 sie 2019, o 10:06

Pierwsze dożynki i od razu taki sukces👏👏
Jaki sukces? Że biblioteka zorganizowała piknik a wójt z p osłem się podkleili? Tj sukces? To jest porażka :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 14 sie 2019, o 10:39

Zawsze jest tak że za sukces i za porażkę odpowiada wójt. Wiadomo że wójt nie upiekł ciastek i wójt nie ustawiał sceny i nie trenował dzieci do występów. Ty chyba czegoś nie rozumiesz. Ale generalnie gdyby dożynki poniosły klapę byłoby na wójta i gdy jest sukces jest na wójta. Po prostu zależy od tego jakimi ludźmi się otacza i jakim oni potencjałem dysponują. Nie jest sztuką przyjść na imprezę i sobie siąść koło najbogatszych rolników. Wójt się bawił razem ze wszystkimi, ludzie to widzieli i doceniają.
Na górę

Postautor: Gość » 14 sie 2019, o 14:13

Żulice odniosły sukces a nie żaden wójt. Wszytko co było na samych dozynakach czy pikniku to zasługa ludzi którzy za damski... robili to wszytko. Dziękujemy Żulicom że pokazały się z takiej strony.
Na górę

Postautor: lrts » 14 sie 2019, o 17:02

tak jak mówiłem,-ON lubi imprezki(szczególnie przed wyborami), a postępuje wg. przysłowia- dać plebsowi chleba i igrzysk, bo im to wystarczy do szczęścia i będą mnie chwalić, a inwestycje?- no cóż.....
Na górę

Postautor: JanWlk » 14 sie 2019, o 19:56

P oseł obiecał drogę to zrobią :| czarny w lbl rządzi to pisior z pisiorem się ugada, ale lipe p oseł pokazał, nie potrafi normalnie rozmawiać tylko propaganda i propaganda, żal że na takie imprezy polityka weszła, to już nie to co tradycyjne dożynki...
Na górę

Postautor: Gość » 14 sie 2019, o 20:55

P oseł obiecał drogę to zrobią :| czarny w lbl rządzi to pisior z pisiorem się ugada, ale lipe p oseł pokazał, nie potrafi normalnie rozmawiać tylko propaganda i propaganda, żal że na takie imprezy polityka weszła, to już nie to co tradycyjne dożynki...
Trzeba było robić tradycyjne. Był na to czas. Bez propagandy.
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”