Gmina Telatyn- kto Wójtem?

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 19 lis 2018, o 13:42

Chlewnia w Żulicach?
Na górę

Postautor: Gość » 19 lis 2018, o 13:58

😂😂 Najpierw świnie do myjni potem do chlewni a ubojnia gdzie?
Na górę

Postautor: Gość » 19 lis 2018, o 16:47

Ubojnia? Hmm może Radków :-)
Na górę

Postautor: lll » 19 lis 2018, o 20:22

Polecam maść na ból dupy :panzielony:
Na górę

Postautor: Gość » 19 lis 2018, o 22:06

O, dobry pomysł. Maść z czystej świni umytej w telatynie, wyhodowanej w Żulicach i ubitej w Radkowie. I tutaj nasuwa się pytanie gdzie ten tłuszcz przerobić na maść? Trzeba następną fabrykę wybudować. Jakiś idealny pomysł? :lol:
Na górę

Postautor: Wiljam » 19 lis 2018, o 23:08

Moje gratulacje czy jaki kolwiek kandydat mógł wygrać mając taki elektorat tok rozumowania trudny przypadek. Całe szczęście że to już było i nie wruci więcej :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 19 lis 2018, o 23:27

Oj nie wruci, nie wruci :lol: :lol: :lol:
Wili, słownik ortografii sobie załatw, widać ten elektorat :lol: :lol:
Na górę

Postautor: Demon » 20 lis 2018, o 00:26

Czy to forum zapada w zimowy sen same flaki z olejem nic konkretnego tylko jakiś Gość obraża i wytyka to chyba jakiś Pay albo inny Seneka. Błędy wytykać wszyscy potrafią ale coś od siebie już niekoniecznie. Dokond zmierza ta społeczność :?:
Na górę

Postautor: Gość » 20 lis 2018, o 06:54

Weź człowieku słownik ortograficzny i jeśli chcesz coś napisać to najpierw zajrzyj tam. Bo to są dopiero flaki z olejem jak widzę twoje błędy :oops:
Na górę

Postautor: Demon » 20 lis 2018, o 12:30

Gościu następny raz zanim zaczniesz wyśmiewać czyjeś pomysły i wytykać czyjeś błędy może warto pomyśleć kto pisze. Mam problem z ortografią jak parę osób tu piszących to prawda ale ktoś kompetentny do tego problemu stwierdził dysortografie i wydał odpowiednie zaświadczenie dlatego piszemy jak piszemy jeśli Ci to nie odpowiada to trudno. Jeszcze jedno kiedyś pewien nauczyciel powiedział mi tak pisownię można ze słownikiem poprawić owszem ale treści już nie dlatego czy w twoich postach prócz wysmiewania iwytykania znajdziesz jakąś mądrość :?:
Na górę

Postautor: lll » 20 lis 2018, o 12:54

O, dobry pomysł. Maść z czystej świni umytej w telatynie, wyhodowanej w Żulicach i ubitej w Radkowie. I tutaj nasuwa się pytanie gdzie ten tłuszcz przerobić na maść? Trzeba następną fabrykę wybudować. Jakiś idealny pomysł? :lol:
Smiej się śmiej. TylkeTylko Ci pozostało nieudacznika
Na górę

Postautor: Wiljam » 20 lis 2018, o 13:20

Dlaczego pomysł małej regionalnej ubojnio-masarni z tradycjonalnymi recepturami jest wyśmiewany myślę że pomysł przedni każdy woli wyroby tradycyjne. Gość który lubi obslizla mase smacznego. Jeżeli samorząd by pomógł może się chętny znajdzie. Gościu popatrz Kunki Tarnawatka Narol mozna nie lepiej wyśmiewać :!:
Na górę

Postautor: Nowy1 » 20 lis 2018, o 14:03

Dlaczego pomysł małej regionalnej ubojnio-masarni z tradycjonalnymi recepturami jest wyśmiewany myślę że pomysł przedni każdy woli wyroby tradycyjne. Gość który lubi obslizla mase smacznego. Jeżeli samorząd by pomógł może się chętny znajdzie. Gościu popatrz Kunki Tarnawatka Narol mozna nie lepiej wyśmiewać :!:
Strefa zagrożenia afrykańskim pomorem świń mówi coś Ci to? Liczba świń w naszej gminie (nie nie nie chodzi mi o te świnie) jest tak mała, że zapewne może policzyć je 7 latek. Miejsca pracy przydadzą się w gminie jak mało co, ale serio masarnia? Myślę, że już lepszym pomysłem jest jakaś mała fabryka pakowania warzyw lub coś w ten deseń.
Na górę

Postautor: Gość » 20 lis 2018, o 15:42

Pytanie tylko skąd te świnie brać do uboju?? Rolnicy swoje po 1 sztuce pochowali, ci bardziej bojący zrezygnowali całkowicie z hodowli, ot do czego doprowadziła polityka rządu, to wszystko celowa zagrywka żeby rolnik nie miał nic. Krowy nie można nawet dla siebie bo za dużo kalamacji rejestrem its, świń nie, kury co jakiś czas się chowa przed przekazującymi kolibrami z Azji, a w mieście chcą od chłopa kupować, ale co???? Nawet rząd chce sprzedaż drobną bezpośrednia wspierać ale ja się pytam co??? Jak wszystkiego zakazaliscie!!!!
Na górę

Postautor: Gość » 20 lis 2018, o 17:21

Dlaczego pomysł małej regionalnej ubojnio-masarni z tradycjonalnymi recepturami jest wyśmiewany myślę że pomysł przedni każdy woli wyroby tradycyjne. Gość który lubi obslizla mase smacznego. Jeżeli samorząd by pomógł może się chętny znajdzie. Gościu popatrz Kunki Tarnawatka Narol mozna nie lepiej wyśmiewać :!:
Strefa zagrożenia afrykańskim pomorem świń mówi coś Ci to? Liczba świń w naszej gminie (nie nie nie chodzi mi o te świnie) jest tak mała, że zapewne może policzyć je 7 latek. Miejsca pracy przydadzą się w gminie jak mało co, ale serio masarnia? Myślę, że już lepszym pomysłem jest jakaś mała fabryka pakowania warzyw lub coś w ten deseń.
Dobry pomysł z tymi mrożonkami, albo i nawet małą fabrykę z mrożonkami, paczkarnia, coś w tym stylu. To byłby dobry pomysł tutaj ściągnąć inwestora który mógłby zainwestować grube miliony a kalafiory, papryki i inne warzywka, ewentualnie owoce są przecież u nas.
Czas pokaże co będzie u nas na pięknym wschodzie, o ile rząd zacznie interesować się bardziej rolnikami. Żal jest ze rolnicy jak policjanci, lekarze itp itd nie mogą protestować bo niby jak, Ursusami i innymi Johnami deerami pojadą do wawy?
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”