Gmina Telatyn- kto Wójtem?

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 26 paź 2020, o 09:59

a jakich on ma przyjaciół?
Wiencej niż ty bo do pan. Ł cała wies sprzedaje i jeszcze twojej prawie całą a ty co za handlarz ze ludzie sprzedaja do kryszyna a tobie jak ty tylko jeden na cala wies
Na górę

Postautor: 54321 » 26 paź 2020, o 10:08

Ty. , A Ty uważasz że Ty jak mówisz na innych handlarzy r óżne wymyślone historie. , Wszędzie podobno nawet pod kościołem. , W żywe oczy ludziom opowiadasz. ,. No tak ludzie mówią. ,, To uważasz że to jest w porządku. ? To za kogo się uważasz. ? Jak traktory zawracasz to kim jesteś. ? , Weź nie błaznuj poco jeszcze piszesz o kulturze słowa. ? Ty ?? Który do każdego po przezwisku z dziada pradziada. ??. Przecież oni Ciebie nie zaczepiali wszyscy chcieli zyć w zgodzie , przeczytaj jeszcze raz co napisałeś i pomyśl. , Zastanów się co Ty robisz ludziom. , ? Ja już po prostu tych Waszych kłótni nie mogę czytać. ,Przepraszam ale muszę zareagować. ,. Tylko się chwalić , biedniejszych poniżać. Tyle lat , nareszcie młodzież zareagowała na hamstwo naprawdę współczuję tym nowym. Handlarzom. I jeszcze pół tej cnotliwej wsi się oburza. ,. Jak oni mogą tak na Głównego pisać ,, przy mnie tak mówią , co za ironia. , A jak on innych obraża to słuchają aż im uszy falują. , Wstyd mi za moją wieś .
Ps. Ja grochu nie mam to mam na to wy............
Podobno,,,,,,,, ludzie mówią ,,,,,,młodzież zareagowała ha ha ha mylisz mnie z kimś
Na górę

Postautor: Gość » 26 paź 2020, o 10:41

Może potraktujcie goscia gościnnością Kruszyńska? Czyli gorącym rosołem? Prosto z baniaka 🤣🤣🤣🤣🤣
Na górę

Postautor: Vbjujk » 26 paź 2020, o 10:48

Może potraktujcie goscia gościnnością Kruszyńska? Czyli gorącym rosołem? Prosto z baniaka 🤣🤣🤣🤣🤣
A może ciastami? Do Kroniki Tygodnia i Tygodnika Zamojskiego już rozwiezione to teraz niech mlodziez stanie na wjeździe i rozdaje ciasta dodatkowo dla każdego wierszyk na chamska konkurencje
Na górę

Postautor: Gość » 26 paź 2020, o 10:56

A może ciastami? Do Kroniki Tygodnia i Tygodnika Zamojskiego już rozwiezione to teraz niech mlodziez stanie na wjeździe i rozdaje ciasta dodatkowo dla każdego wierszyk na chamska konkurencje
To może od razu festyn zróbcie, tak wam dobrze szło 🤣 macie teraz sponsorów 3 handlarzy to festyn by wyszedł jak ta lala 😆 te pyszne serniki rozdawać , poco do gazet rozwozić ? Darmo, bo i tak inna Perła wygrała 🤣🤣
Na górę

Postautor: Gość » 26 paź 2020, o 11:09

To może od razu festyn zróbcie, tak wam dobrze szło 🤣 macie teraz sponsorów 3 handlarzy to festyn by wyszedł jak ta lala 😆 te pyszne serniki rozdawać , poco do gazet rozwozić ? Darmo, bo i tak inna Perła wygrała 🤣🤣
A to o tym konkursie mówisz co trzeba było smsami na najlepszą firmę w województwie zagłosować w Kronice Tygodnia? To ta perła biznesu?
Na górę

Postautor: Gość » 26 paź 2020, o 11:30

TO U NAS NA WSI JEST TA PERŁA?
Na górę

Postautor: Xxxy » 26 paź 2020, o 11:57

Cała gmina to czyta i oczom nie wierzy, co się z Wami stało? Nie skłamię jeśli powiem że takich kobiet nie ma nigdzie, takie skupisko tak barwnych kobiet. Pamiętamy z kgw.
Pani Beata, Gosia, Magda przecież wy we trzy to moglibyście góry przenosić,. A pozostałe również bardzo fajne kobiety. Byłyście wzór dla wszystkich kgw. Czy warto się tak kłócić, o te biznesy? Życie jest takie krótkie, przyjdzie Covid i wtedy docenicie ile tracicie. Wszyscy mają do Was prośbę, pofsjvie sobie rękę i bądźcie dalej z nami, razem w gminie. Dziewczyny opamiętajcie się.
Na górę

Postautor: Sjsjsj » 26 paź 2020, o 12:10

Przecież to nie kobiety są skłócone tylko Pan Ł. Z resztą wsi . Jakoś Pan Ryszard i Pan Mirek i ich synowie dobrze żyją
Na górę

Postautor: Jjjjwx » 26 paź 2020, o 12:12

Przecież to nie kobiety są skłócone tylko Pan Ł. Z resztą wsi . Jakoś Pan Ryszard i Pan Mirek i ich synowie dobrze żyją
Ahahahahajahahahahahahahahahahahahahahahhahahahahbahahaha forum se wymyślili żeby Łąkowskiego zniszczyć to muszą jakoś ciułać
Pierwsi sprawiedliwi zniszczyli chamstwo we wsi 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
Na górę

Postautor: Roksi » 26 paź 2020, o 12:59

Przecież to nie kobiety są skłócone tylko Pan Ł. Z resztą wsi . Jakoś Pan Ryszard i Pan Mirek i ich synowie dobrze żyją
Wszyscy trzej się przyjażnili i pan P i pan Ł i pan M i fasolę sprzedawali hamstwa sobie nie wypominali chociaż różnie rozmawiali ,przebieraczki pokupili i od roku z Ł kpili.
Na górę

Postautor: Ejej » 26 paź 2020, o 13:07

Wszyscy trzej się przyjażnili i pan P i pan Ł i pan M i fasolę sprzedawali hamstwa sobie nie wypominali chociaż różnie rozmawiali ,przebieraczki pokupili i od roku z Ł kpili.
Co Ty za plotki robisz ? jeden u drugiego przebierał fasolę i kiedy drugi kupił przebieraczke zaczął klientów podbierać
Na górę

Postautor: Gość » 26 paź 2020, o 13:09

Ahahahahajahahahahahahahahahahahahahahahhahahahahbahahaha forum se wymyślili żeby Łąkowskiego zniszczyć to muszą jakoś ciułać
Pierwsi sprawiedliwi zniszczyli chamstwo we wsi 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
Nikt cię nie chce zniszczyć, nawet nikt nie próbował cokolwiek robić w tym kierunku. Założyli skupy chcieli normalnie po ludzku handlować. Sama się niszczysz ta nienawiścią i zazdrością do całego świata. Co ci zrobili? Jedyna ich wina taka że kupili przebieraczki. A ty od razu zaczęłaś na nich jazdę.
Na górę

Postautor: Gość » 26 paź 2020, o 13:20

Co Ty za plotki robisz ? jeden u drugiego przebierał fasolę i kiedy drugi kupił przebieraczke zaczął klientów podbierać
Ja widziałem jak kilka razy śledczy stał za wiata to poco?
Na górę

Postautor: Ooooo » 26 paź 2020, o 13:25

Nikt cię nie chce zniszczyć, nawet nikt nie próbował cokolwiek robić w tym kierunku. Założyli skupy chcieli normalnie po ludzku handlować. Sama się niszczysz ta nienawiścią i zazdrością do całego świata. Co ci zrobili? Jedyna ich wina taka że kupili przebieraczki. A ty od razu zaczęłaś na nich jazdę.
Każdy kto czyta to forum wie kto na kogo jedzie żałosne jak przebiegał u Was to nie ham jak zaczął u siebie to ham ludzie tu jest wielu handlaży i dużo fasoli powoli ni od razu Kraków zbudowano .Dlaczego wszyscy inni żyją w zgodzie tylko Ci młodzi robią szum.nie tylko oni mają przebieraczki A w tym roku jeszcze więcej doszło i co ktoś kogos od Hama wyzywa.
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”