Gmina Telatyn- kto Wójtem?

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 11 paź 2018, o 11:50

Słabo to ja widzę zielonych, słaba kampania, słabi radni albo wcale, tło na plakatach za mdłe, niestety ale pewnie przegrają przez zła kampanię. Tyle jest fajnych młodych ludzi w gminie i PSL się nimi nie zainteresował. PiS to wykorzystał i idzie jak burza.
Na górę

Postautor: Misio » 11 paź 2018, o 12:15



Jak pięknie napisane, ah się czyta z przyjemnością. Tak, głosujcie na dojną zmianę, wydoimy powiaty, gminy i samorządy do zera, będziemy dalej wypłacać milionowe publiczne pieniądze obywateli z gmin sekcie Tadeusza Rydzyka, stawiali bezsensowne pomniki człowiekowi któremu nie należy się to, budowali ronda, skwarek pod jego imieniem, ustawiali przetargi żeby znajome firmy PiS dojnej zmiany wygrywali. Podczas chodzenia nie zbierają na tace przy okazji na ojca Tadeusza? Jak Jehowi chodzący od domu do domu namawiający na zmianę religii. Tylko cukierki? Słabo coś się starają pisiory, czyżby pieniądze się kończyły w PiS dojnej zmiany i szukają kasy gdzie tu jeszcze okraść polskie społeczeństwo? Ludzie. Obudzcie się. Ile jeszcze dacie się okradac przez dojną zmianę :|
Naprawdę ktoś, próbuję swoimi słabymi argumentami wywołać na tym forum kłótnie na temat polityki. Pisałem to 3 komentarze wyżej i muszę to powtórzyć, mniej tvnu... serio to pomoże, bo widać za dużo nawkladali do głowy. Polecam poczytać jakieś inne gazety niż angora i wyborcza bo jedyne co można się z nich dowiedzieć to jak odwołać się od decyzji o zabraniu renty byłym Ormowcom i pracowników SB. Nie będę się odnosił to tego czy PiS jest dobry czy zły no nie ma to sensu skoro odpisuje się na komentarz 6 latka. Człowiek który co miesiąc idzie po 500 plus pisze ze pisoory to zuuuoo.
Kto idzie ten idzie koluniu po 500, chory pomysł poszerzająca PiS dojna patologie te 500. Zamiast dać ludziom pracującym 500 PLN podwyżki do pensji do mydła oczy dopłatami do ludzi a patologiczne społeczeństwo zamiast iść do pracy do robią dzieci i żyją na koszt podatników, PiS dojna zmiana uczy ludzi nierobstwa i lenistwa. Po co mamy pracować skoro dadzą nam pieniądze za nic, to jest wg ciebie normalne? Zamiast zatrudniać Polaków to firmy polskie ściągają robotników z Ukrainy albo innych krajów, Polakom nierobom pracować się nie chce, ponieważ cudowny dojny rząd PiS da im za darmo pieniądze. To jest normalne wg ciebie tak? Żal
Na górę

Postautor: Pan Jan » 11 paź 2018, o 12:24

Słabo to ja widzę zielonych, słaba kampania, słabi radni albo wcale, tło na plakatach za mdłe, niestety ale pewnie przegrają przez zła kampanię. Tyle jest fajnych młodych ludzi w gminie i PSL się nimi nie zainteresował. PiS to wykorzystał i idzie jak burza.
Aż kurzy się od tej burzy :-) PiS poleci z hukiem takim jak teraz robi w Polsce.
Na górę

Postautor: Gość » 11 paź 2018, o 12:26

Masz rację. To nie sztuka mieć dzieci i zdać się na łaskę państwa. Ja mam jedno bo mnie na więcej nie stać.jak masz dużo dzieci to chyba wiesz co robisz, więc je wychowaj bez pomocy państwa.
Na górę

Postautor: Gość » 11 paź 2018, o 12:27



Naprawdę ktoś, próbuję swoimi słabymi argumentami wywołać na tym forum kłótnie na temat polityki. Pisałem to 3 komentarze wyżej i muszę to powtórzyć, mniej tvnu... serio to pomoże, bo widać za dużo nawkladali do głowy. Polecam poczytać jakieś inne gazety niż angora i wyborcza bo jedyne co można się z nich dowiedzieć to jak odwołać się od decyzji o zabraniu renty byłym Ormowcom i pracowników SB. Nie będę się odnosił to tego czy PiS jest dobry czy zły no nie ma to sensu skoro odpisuje się na komentarz 6 latka. Człowiek który co miesiąc idzie po 500 plus pisze ze pisoory to zuuuoo.
Kto idzie ten idzie koluniu po 500, chory pomysł poszerzająca PiS dojna patologie te 500. Zamiast dać ludziom pracującym 500 PLN podwyżki do pensji do mydła oczy dopłatami do ludzi a patologiczne społeczeństwo zamiast iść do pracy do robią dzieci i żyją na koszt podatników, PiS dojna zmiana uczy ludzi nierobstwa i lenistwa. Po co mamy pracować skoro dadzą nam pieniądze za nic, to jest wg ciebie normalne? Zamiast zatrudniać Polaków to firmy polskie ściągają robotników z Ukrainy albo innych krajów, Polakom nierobom pracować się nie chce, ponieważ cudowny dojny rząd PiS da im za darmo pieniądze. To jest normalne wg ciebie tak? Żal
Dawaj dawaj daleJ teksty w stylu Jehowy chodzi po domach, dojna zmiana, żal, patologia. Pograzasz obecna władze jak bronek siebie przed wyborami prezydenckimi. Proszę udzielaJ sie jak najwięcej 8)
Na górę

Postautor: Gość » 11 paź 2018, o 12:38

a my się tak zastanawiamy z mezem dlaczego w tym całym Kryszynie ci z pierwszej piątki mają po 1 dziecku, bo dalej to już po 2. Co jest nie tak z tymi chłopami? 😂😂😂

A co mąż chce pomóc?
Na górę

Postautor: Brain » 11 paź 2018, o 12:47



Naprawdę ktoś, próbuję swoimi słabymi argumentami wywołać na tym forum kłótnie na temat polityki. Pisałem to 3 komentarze wyżej i muszę to powtórzyć, mniej tvnu... serio to pomoże, bo widać za dużo nawkladali do głowy. Polecam poczytać jakieś inne gazety niż angora i wyborcza bo jedyne co można się z nich dowiedzieć to jak odwołać się od decyzji o zabraniu renty byłym Ormowcom i pracowników SB. Nie będę się odnosił to tego czy PiS jest dobry czy zły no nie ma to sensu skoro odpisuje się na komentarz 6 latka. Człowiek który co miesiąc idzie po 500 plus pisze ze pisoory to zuuuoo.
Kto idzie ten idzie koluniu po 500, chory pomysł poszerzająca PiS dojna patologie te 500. Zamiast dać ludziom pracującym 500 PLN podwyżki do pensji do mydła oczy dopłatami do ludzi a patologiczne społeczeństwo zamiast iść do pracy do robią dzieci i żyją na koszt podatników, PiS dojna zmiana uczy ludzi nierobstwa i lenistwa. Po co mamy pracować skoro dadzą nam pieniądze za nic, to jest wg ciebie normalne? Zamiast zatrudniać Polaków to firmy polskie ściągają robotników z Ukrainy albo innych krajów, Polakom nierobom pracować się nie chce, ponieważ cudowny dojny rząd PiS da im za darmo pieniądze. To jest normalne wg ciebie tak? Żal
Jednak nie ma szans dla Ciebie na wyzdrowienie i tylko jeden kierunek Cię czeka... kierunek Radecznicza. Nie chcę mi się tłumaczyć Tobie ale słyszałeś kiedyś o takich państwach jak UK, Niemcy, Francja etc. i słyszałeś może kiedyś że tam normalne jest takie coś jak socjal. Jak płacenie kasy dla rodzin które nie mają 5 koła zarobków miesięcznie? Może słyszałeś o takim czymś że Ukraińcy zrobiło z Polski bufor i generalnie uciekają do Niemiec? Nie a skąd przecież o tym nie mówią w TVN. Ale nie to jest najlepsze... najlepsze jest to że Twój kandydat na wójta nie jest z partii i piszesz tylko to po to żeby na Kozłowskiego nie głosowali. Gdyby Polska nie miała w swoich szeregach takich jak Ty to może i byłoby lepiej ale jak... przecież konstytucja!!!
Na górę

Postautor: Gość » 11 paź 2018, o 13:00

Ty koło z powyższego posta, taki mądry jesteś to mi powiedz. Do tej pory nie dostałem pieniędzy za pszenicę od handlarza bo walą do nas pszenicę z Ukrainy a naszej nie ma gdzie sprzedać. Jaki rząd pozwolil sobie żeby wagonami ściągać pszenicę rzepak z Ukrainy jak u nas jest pod dostatkiem, pytam Cię który rząd tak sobie pozwolił.?? Tylko PiS. PiS wykańcza polskich rolników przez ściąganie żywności z Ukrainy.
Na górę

Postautor: Gość » 11 paź 2018, o 13:12

to pytanie trzeba zadać panu Kozłowskiemu on z PiSu i w dodatku z ARiMR to ma bronić rolników
Na górę

Postautor: Gość » 11 paź 2018, o 13:32



Naprawdę ktoś, próbuję swoimi słabymi argumentami wywołać na tym forum kłótnie na temat polityki. Pisałem to 3 komentarze wyżej i muszę to powtórzyć, mniej tvnu... serio to pomoże, bo widać za dużo nawkladali do głowy. Polecam poczytać jakieś inne gazety niż angora i wyborcza bo jedyne co można się z nich dowiedzieć to jak odwołać się od decyzji o zabraniu renty byłym Ormowcom i pracowników SB. Nie będę się odnosił to tego czy PiS jest dobry czy zły no nie ma to sensu skoro odpisuje się na komentarz 6 latka. Człowiek który co miesiąc idzie po 500 plus pisze ze pisoory to zuuuoo.
Kto idzie ten idzie koluniu po 500, chory pomysł poszerzająca PiS dojna patologie te 500. Zamiast dać ludziom pracującym 500 PLN podwyżki do pensji do mydła oczy dopłatami do ludzi a patologiczne społeczeństwo zamiast iść do pracy do robią dzieci i żyją na koszt podatników, PiS dojna zmiana uczy ludzi nierobstwa i lenistwa. Po co mamy pracować skoro dadzą nam pieniądze za nic, to jest wg ciebie normalne? Zamiast zatrudniać Polaków to firmy polskie ściągają robotników z Ukrainy albo innych krajów, Polakom nierobom pracować się nie chce, ponieważ cudowny dojny rząd PiS da im za darmo pieniądze. To jest normalne wg ciebie tak? Żal
Zacznij oglądać inne kanały telewizyjne typu TVP, trwam, Polsat które robią pranie mózgu ludziom, PiS na po i po na PiS i tak wkoło. Nie widzisz jaki tam jad jest wylewane z ust obecnej władzy jak i opozycja Tego to nie widzisz, że czego co nie walczysz to truja o aferach i jacy to oni są fajni a tamci źli, ileż można już oglądać te bzdury, są inne alternatywne kanały informacyjne,nieliczne już niestety, które wysrodkowuja to co inne programy tv sieją. Wystarczy tej propagand PO - PiS dojnej. Brain to chyba Ty się leczyć powinieneś, nazwa twoja mówi samo za siebie. Kolega dobrze nawiązał, mieli bronić rolników i jak bronią, rolników, sadownikow, i inne branże rolnicze. Po co od polskiego chłopa kupować skoro idzie import zza wschodniej granicy. Gościu gdzie żyjesz? Żyjesz w ślepej ideologii i jadu Kaczyńskiego jaka to poprzednia władza była zła i jakie przekręty robiła które teraz wychodzę. Zmienię się władza w Polsce, mam nadzieję, to wyjdą przekręty i walki PiS dojnej zmiany. Konstytucja jest od tego żeby jej przestrzegać a nie robić po swojemu i w międzyczasie jak jest coś nie po myśli Rydzyka to zmieniać sobie na własny PiS dojny użytek konstytucję. To jest normalne człowieku wg ciebie? Pomyśl, albo inaczej, zacznij myśleć.
Na górę

Postautor: llll » 11 paź 2018, o 13:42

Jasne . Mamy głosować na obecna wladze tylko dlatego ze PiS jest ble. Myślenie na poziomie podstawóWki. Zero inwestycji przez 8 lat bo obecny wójt nie potrafi się dogadać ani ze starostą ani z posłem Zawislakiem. Skąd Wy się bierzecie ?! Wojt to ma byC przede wszystkim menadzerem A nie osoba która jest w konflikcie niemal ze wszystkimi wplywowymi dla gminy ludzmi. Widać jak dużo robi dla gminy zwłaszcza po zulicach ze o ja pier.... skończcie juz pisać te bohomazy bo oczy bolą od tego
Na górę

Postautor: Brain » 11 paź 2018, o 13:43

Ty koło z powyższego posta, taki mądry jesteś to mi powiedz. Do tej pory nie dostałem pieniędzy za pszenicę od handlarza bo walą do nas pszenicę z Ukrainy a naszej nie ma gdzie sprzedać. Jaki rząd pozwolil sobie żeby wagonami ściągać pszenicę rzepak z Ukrainy jak u nas jest pod dostatkiem, pytam Cię który rząd tak sobie pozwolił.?? Tylko PiS. PiS wykańcza polskich rolników przez ściąganie żywności z Ukrainy.
Jak umowa sprzedaży była na "cześć Wiesiu mam pszenicę" i masz teraz ze jakiś handlarz robi w wala rolników? Serio masz pretensje że handlarz nie może sprzedać? Co Cię interesuje sytuacja finansowa kupującego skoro jesteś sprzedawcą? Ciągnie z Ukrainy a kto? Elewatory która są wyłączną własnościa ludzie powiązanych z PSL? Powiedz mi który Elweator jest państwowy? Wolny rynek i jak państwo ma zabronić temu Twojemu handlarzowi żeby nie ściągnął taniej? A tak pozatym to ta pszenica jest ciągnieta już od lat jeszcze za Tuska i za SLD. Większym problemem jest to że ściągamy węgiel kamienny z Australii niż Twoja pszenica.
Na górę

Postautor: Roy » 11 paź 2018, o 13:53



Kto idzie ten idzie koluniu po 500, chory pomysł poszerzająca PiS dojna patologie te 500. Zamiast dać ludziom pracującym 500 PLN podwyżki do pensji do mydła oczy dopłatami do ludzi a patologiczne społeczeństwo zamiast iść do pracy do robią dzieci i żyją na koszt podatników, PiS dojna zmiana uczy ludzi nierobstwa i lenistwa. Po co mamy pracować skoro dadzą nam pieniądze za nic, to jest wg ciebie normalne? Zamiast zatrudniać Polaków to firmy polskie ściągają robotników z Ukrainy albo innych krajów, Polakom nierobom pracować się nie chce, ponieważ cudowny dojny rząd PiS da im za darmo pieniądze. To jest normalne wg ciebie tak? Żal
Zacznij oglądać inne kanały telewizyjne typu TVP, trwam, Polsat które robią pranie mózgu ludziom, PiS na po i po na PiS i tak wkoło. Nie widzisz jaki tam jad jest wylewane z ust obecnej władzy jak i opozycja Tego to nie widzisz, że czego co nie walczysz to truja o aferach i jacy to oni są fajni a tamci źli, ileż można już oglądać te bzdury, są inne alternatywne kanały informacyjne,nieliczne już niestety, które wysrodkowuja to co inne programy tv sieją. Wystarczy tej propagand PO - PiS dojnej. Brain to chyba Ty się leczyć powinieneś, nazwa twoja mówi samo za siebie. Kolega dobrze nawiązał, mieli bronić rolników i jak bronią, rolników, sadownikow, i inne branże rolnicze. Po co od polskiego chłopa kupować skoro idzie import zza wschodniej granicy. Gościu gdzie żyjesz? Żyjesz w ślepej ideologii i jadu Kaczyńskiego jaka to poprzednia władza była zła i jakie przekręty robiła które teraz wychodzę. Zmienię się władza w Polsce, mam nadzieję, to wyjdą przekręty i walki PiS dojnej zmiany. Konstytucja jest od tego żeby jej przestrzegać a nie robić po swojemu i w międzyczasie jak jest coś nie po myśli Rydzyka to zmieniać sobie na własny PiS dojny użytek konstytucję. To jest normalne człowieku wg ciebie? Pomyśl, albo inaczej, zacznij myśleć.
Jakbyś kolego z TVNu poczytał moje wcześniejsze komentarze jak broniłem obecnego wójta to byś nie pisał że oglądam Trwam ale w sumie zawsze to lepsze niz oglądać TVN. Jednak nie będę się wydawał w spór że ludźmi którzy powtarzają durne frezesy z paska który leci non stop na tvn 24. Haha konstrukcja noo nie... przecież ja stworzył sam bóg i władca Kwaśniewski i trzeba przestrzegać jej przepisów co do joty. Ale już tych mówiących o obronie życia i małżeństwie to nie tak? Nie mam czasu na ludzi Twojego pokroju i proszę serio zapisz się do psychiatry.
Na górę

Postautor: Pan Jan » 11 paź 2018, o 14:09

to pytanie trzeba zadać panu Kozłowskiemu on z PiSu i w dodatku z ARiMR to ma bronić rolników
I co ci odpowie? Że zajmą się tym jak dojdą do władzy, teraz nic nie mogą ponieważ nie rządzą w samorządach i co? I wkoło Macieju, to nie my tylko oni, my nic nie możemy bo nie chcemy, nie potrafimy. A rolnicy nadal będą sprzedawać płody rolne za bezcen albo będą wyrzucać w pole bo się nie będzie opłacać a dalej dojna zmiana będzie wysyłać milionowe datki podatników na Rydzykowe patologiczne widzimisie. Tu nie ma co pytać Kozłowskiego, jest tylko taka marionetka, pajacykiem Rydzyka, Kaczyńskiego i całej tej dojnej elity...
Na górę

Postautor: Brain » 11 paź 2018, o 14:34

to pytanie trzeba zadać panu Kozłowskiemu on z PiSu i w dodatku z ARiMR to ma bronić rolników
I co ci odpowie? Że zajmą się tym jak dojdą do władzy, teraz nic nie mogą ponieważ nie rządzą w samorządach i co? I wkoło Macieju, to nie my tylko oni, my nic nie możemy bo nie chcemy, nie potrafimy. A rolnicy nadal będą sprzedawać płody rolne za bezcen albo będą wyrzucać w pole bo się nie będzie opłacać a dalej dojna zmiana będzie wysyłać milionowe datki podatników na Rydzykowe patologiczne widzimisie. Tu nie ma co pytać Kozłowskiego, jest tylko taka marionetka, pajacykiem Rydzyka, Kaczyńskiego i całej tej dojnej elity...
Jak to Zbyszek Stonoga powiedział... szkoda strzępić ryja...a w tym przypadku pisać cokolwiek jak czyta się takie bzdury wyssane z palca wzięte wprost z telewizji i nie oparte w faktach. PS. Co byłeś na Klerze? A w niedziele do kosciółka i jak wesele córki to na 300 osób?
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”