Gmina Telatyn- kto Wójtem?

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 11 paź 2018, o 05:56

Podobno pani :lol: sołtys taka była wczoraj szczęśliwa że pani wójt na wieś przyjechała.,,ale nie ma sie co dziwić!!! Za medal zasłużony dla rolnictwa też bym ją na recach nosił (nie wiem jaka zasłużona jak pani sołtys od kilku lat jest na emeryturze rolniczej,., Syn gospodarzy a ona medale zbiera(( chyba za ogród :lol:
Czyżby napisała to osoba pracująca całkiem przypadkiem w starostwie? I na napewno jest z Kryszyna lub Łykoszyna bo przecież tylko tam ludzie posiadają kwalifikacje do pracy w starostwie. W ogóle nie jest to podejrzane, czemu tak jest!? BTW. Poczytaj ustawę o nadawaniu odznaczeń i późnej wypowiadaj się na temat zasłużonych dla rolnictwa ok? Posiadanie pola nie jest jedynym kryterium w tym odznaczeniu... noo ale co ja tam wiem, przecież powyżej wypowiedział się specjalista z uczelni lansu i balansu.
Sam sobie czytaj ustawy jak nie pole to jaki rolnik??? Trzeba się do PSL zapisać żeby taki medal dostać??
Na górę

Postautor: Gość » 11 paź 2018, o 07:11

no medale, odznaczenia rolnicze zazwyczaj dostają ludzie z PSL
Na górę

Postautor: Krzys » 11 paź 2018, o 07:58

Suski na coś do powiedzenia na spotkaniach czy tylko Kowalczyk wylewa pomyje na p. Wójt i jaki to on nie jest cudowny i co to nie zrobi dla gminy? Dogadać się można tylko pytanie zasadnicze czyim kosztem? Nas podatników czy swoją wymyślona kampania? Suski wygra i będzie miał swoją marionetke to rozkazywania, a Suski jak potulny baranek będzie słuchał swego pancia i nic nie będzie robił dla gminy. A jaki dom Suski ma wspaniały. Nasuwa mi się pytanie które nie daje mi czasem, nie zawsze, spać po nocach. Pustaki z których został wybudowany dom gdzieś już widziałem. Dziwny zbieg okoliczności. Miłego dnia parafianie.
Na górę

Postautor: Brain » 11 paź 2018, o 08:26



Czyżby napisała to osoba pracująca całkiem przypadkiem w starostwie? I na napewno jest z Kryszyna lub Łykoszyna bo przecież tylko tam ludzie posiadają kwalifikacje do pracy w starostwie. W ogóle nie jest to podejrzane, czemu tak jest!? BTW. Poczytaj ustawę o nadawaniu odznaczeń i późnej wypowiadaj się na temat zasłużonych dla rolnictwa ok? Posiadanie pola nie jest jedynym kryterium w tym odznaczeniu... noo ale co ja tam wiem, przecież powyżej wypowiedział się specjalista z uczelni lansu i balansu.
Sam sobie czytaj ustawy jak nie pole to jaki rolnik??? Trzeba się do PSL zapisać żeby taki medal dostać??
Hahha to jest dopiero merytoryczna odpowiedź. Walić przepisy i kryteria dostania odznaczenia jak ktoś uważa że zasłużony dla rolnictwa jest równoważne z bycie rolnikiem. Pomyślałeś, może o kołach gospodyń wiejskich lub urzędnikach którzy działają na rzecz rolnictwa? To oni już nie mogą zostać tym odznaczeni bo nie posiadają poletka ooolaaboga. Serio poczytaj cokolwiek, a późnej się wypowiadaj. A z tym PSL to rozwaliłeś... PSL robi tyle dla rolnictwa co Lepper dla wolności LGBT.
Na górę

Postautor: Gość » 11 paź 2018, o 08:28

no medale, odznaczenia rolnicze zazwyczaj dostają ludzie z PSL
I tu jest właśnie dobry przykład że dostają wszyscy zasłużeni a nie tylko ludzie z Psl. Ta pani z Kryszyna nie jest z Psl.
Na górę

Postautor: Gość » 11 paź 2018, o 09:05

Nie jest????,a ma tyle PRZYJACIELI w PSL :lol: :oops: :panzielony: 8)
Na górę

Postautor: Gość » 11 paź 2018, o 09:44

Żenada, czepcie się lepiej roboty, fasolę przebierać darmozjady, a nie na forum durnoty pisać. Co was obchodzi sołtys z Kryszyna? Swoich kobiet nie macie?
Na górę

Postautor: Krzys » 11 paź 2018, o 09:47

Podobno wojewoda z PiS dojnej zmiany ma przyjechać. Znowu będzie mydlenie oczu jacy PiS dojni są cudowni i czego to nie zrobią w gminie. Jeszcze tylko brakuje żeby do tego składu Rydzyk, Kaczyński, Morawiecki i Macierewicz przyjechali. No PiS dojna patologia.
Na górę

Postautor: Brain » 11 paź 2018, o 09:50

Podobno wojewoda z PiS dojnej zmiany ma przyjechać. Znowu będzie mydlenie oczu jacy PiS dojni są cudowni i czego to nie zrobią w gminie. Jeszcze tylko brakuje żeby do tego składu Rydzyk, Kaczyński, Morawiecki i Macierewicz przyjechali. No PiS dojna patologia.
Swoim super komentarzem chcesz wywołać gówno burze? Bo tak napisać może hmmm... 7 latek na tablecie swojego taty. Polecam mniej tvn, mniej angory, mniej wyborczej, mniej onetu i zapisanie się do psychiatry i będzie ok... narazie może się wydawać że nie da się nic zrobić ale nie jeden już został wyleczony z pisania durnot bez konkretnych dowodów.
Na górę

Postautor: Gość » 11 paź 2018, o 10:05

Bardzo mi się podoba kampania PiS. Jestem starszą osobą, wykształconą i nareszcie czuję że ta kampania jest na poziomie. Kandydat na wójta jeździ od domu do domu, rozmawia z ludźmi, zaprasza na spotkanie, rozdaje czekoladki, widać że mu bardzo zależy na dobry Telatyna. Piękna kampania. Ludzie kandydujący do powiatu jeżdżą po wsiach, są otwarci na ludzi. A jak na tych zdjęciach pięknie wszyscy wyglądają, uśmiechnięci, szczęśliwi, czerwone krawaty, czerwone garsonki. To wszystko jak w Ameryce i te wartości chrześcijańskie. Jesteśmy zachwyceni.
Na górę

Postautor: Gość » 11 paź 2018, o 10:21

no medale, odznaczenia rolnicze zazwyczaj dostają ludzie z PSL
I tu jest właśnie dobry przykład że dostają wszyscy zasłużeni a nie tylko ludzie z Psl. Ta pani z Kryszyna nie jest z Psl.

ale was ten medal w oczy kluje sama zazdrość przez was przemawia, dostała to dostała,co was do tego,chyba czymś się zasłużyła,zobacz jeden z drugim jakie ma odwalone gospodarke,i jak szybko, kiedyś w kryszenie byli z tyłu a teraz w pierwszej piątce
Na górę

Postautor: Gość » 11 paź 2018, o 10:49

Może ale radnego i tak nie dogoni.patrzci
e jaki on ma sprzęt jakie ciągniki,ten to dopiero powinien medal dostać
Na górę

Postautor: Krzys » 11 paź 2018, o 11:05

Bardzo mi się podoba kampania PiS. Jestem starszą osobą, wykształconą i nareszcie czuję że ta kampania jest na poziomie. Kandydat na wójta jeździ od domu do domu, rozmawia z ludźmi, zaprasza na spotkanie, rozdaje czekoladki, widać że mu bardzo zależy na dobry Telatyna. Piękna kampania. Ludzie kandydujący do powiatu jeżdżą po wsiach, są otwarci na ludzi. A jak na tych zdjęciach pięknie wszyscy wyglądają, uśmiechnięci, szczęśliwi, czerwone krawaty, czerwone garsonki. To wszystko jak w Ameryce i te wartości chrześcijańskie. Jesteśmy zachwyceni.
Jak pięknie napisane, ah się czyta z przyjemnością. Tak, głosujcie na dojną zmianę, wydoimy powiaty, gminy i samorządy do zera, będziemy dalej wypłacać milionowe publiczne pieniądze obywateli z gmin sekcie Tadeusza Rydzyka, stawiali bezsensowne pomniki człowiekowi któremu nie należy się to, budowali ronda, skwarek pod jego imieniem, ustawiali przetargi żeby znajome firmy PiS dojnej zmiany wygrywali. Podczas chodzenia nie zbierają na tace przy okazji na ojca Tadeusza? Jak Jehowi chodzący od domu do domu namawiający na zmianę religii. Tylko cukierki? Słabo coś się starają pisiory, czyżby pieniądze się kończyły w PiS dojnej zmiany i szukają kasy gdzie tu jeszcze okraść polskie społeczeństwo? Ludzie. Obudzcie się. Ile jeszcze dacie się okradac przez dojną zmianę :|
Na górę

Postautor: Gość » 11 paź 2018, o 11:20

a my się tak zastanawiamy z mezem dlaczego w tym całym Kryszynie ci z pierwszej piątki mają po 1 dziecku, bo dalej to już po 2. Co jest nie tak z tymi chłopami? 😂😂😂
Na górę

Postautor: Brain » 11 paź 2018, o 11:21

Bardzo mi się podoba kampania PiS. Jestem starszą osobą, wykształconą i nareszcie czuję że ta kampania jest na poziomie. Kandydat na wójta jeździ od domu do domu, rozmawia z ludźmi, zaprasza na spotkanie, rozdaje czekoladki, widać że mu bardzo zależy na dobry Telatyna. Piękna kampania. Ludzie kandydujący do powiatu jeżdżą po wsiach, są otwarci na ludzi. A jak na tych zdjęciach pięknie wszyscy wyglądają, uśmiechnięci, szczęśliwi, czerwone krawaty, czerwone garsonki. To wszystko jak w Ameryce i te wartości chrześcijańskie. Jesteśmy zachwyceni.
Jak pięknie napisane, ah się czyta z przyjemnością. Tak, głosujcie na dojną zmianę, wydoimy powiaty, gminy i samorządy do zera, będziemy dalej wypłacać milionowe publiczne pieniądze obywateli z gmin sekcie Tadeusza Rydzyka, stawiali bezsensowne pomniki człowiekowi któremu nie należy się to, budowali ronda, skwarek pod jego imieniem, ustawiali przetargi żeby znajome firmy PiS dojnej zmiany wygrywali. Podczas chodzenia nie zbierają na tace przy okazji na ojca Tadeusza? Jak Jehowi chodzący od domu do domu namawiający na zmianę religii. Tylko cukierki? Słabo coś się starają pisiory, czyżby pieniądze się kończyły w PiS dojnej zmiany i szukają kasy gdzie tu jeszcze okraść polskie społeczeństwo? Ludzie. Obudzcie się. Ile jeszcze dacie się okradac przez dojną zmianę :|
Naprawdę ktoś, próbuję swoimi słabymi argumentami wywołać na tym forum kłótnie na temat polityki. Pisałem to 3 komentarze wyżej i muszę to powtórzyć, mniej tvnu... serio to pomoże, bo widać za dużo nawkladali do głowy. Polecam poczytać jakieś inne gazety niż angora i wyborcza bo jedyne co można się z nich dowiedzieć to jak odwołać się od decyzji o zabraniu renty byłym Ormowcom i pracowników SB. Nie będę się odnosił to tego czy PiS jest dobry czy zły no nie ma to sensu skoro odpisuje się na komentarz 6 latka. Człowiek który co miesiąc idzie po 500 plus pisze ze pisoory to zuuuoo.
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”