Gmina Telatyn- kto Wójtem?

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: gosccc » 27 maja 2019, o 20:47

a co w tym dziwnego ze wygrało PiS ? Przede wszystkim nie ma zadnej alternatywy. KE to zdrajcy Polski i sługusy zachodu. Biedron teczowiec. Konfederacja z oszołomem korwinem, która jest prorossyjska albo kukis, który co innego mówił co innego robił
Na górę

Postautor: Gość » 30 maja 2019, o 14:51

Nasza gmina otrzymała ponad 19 koła na zakup rowerów, kamizelek i odblasków. Moje pytanie jest tylko takie w jakiś sposób zostanie to zrealizowane? Wiem że ciężko na tym forum o merytoryczną odpowiedź aczkolwiek czekam na Telatyńskie Veturilo... to byłoby piękne jak na najprostszej aplikacji mieszkańcy gminy mogliby sobie wypożyczyć rower na godziny. Wiem wiem to nie warszaffffka jednak wierzę że będzie to dobrze wykorzystane
Na górę

Postautor: Gość » 30 maja 2019, o 20:17

Większość gmin dostała, projekt ministerialny ciołku.
Na górę

Postautor: Jurus » 2 cze 2019, o 11:32

piszecie że takie w kryszynie sklucone panie a razem pojechały do tego dubaju , widziałem zdjecie u przewidniczacej , czy to taki specjalny chejt na kryszyn? :roll:
Na górę

Postautor: lll » 2 cze 2019, o 11:44

piszecie że takie w kryszynie sklucone panie a razem pojechały do tego dubaju , widziałem zdjecie u przewidniczacej , czy to taki specjalny chejt na kryszyn? :roll:
gołodupcy,którym ukróciło sie koryto po latach grabieży jęcza na wszystko co sie da ;)
Fotowoltanika, solary, azbest, czyste powietrzem, przepusty w Dutrowie. Droga w Radkowie,Żulicach i Nowosiółkach. Chodnik w Żulicach. Fotowoltanika szkoły w Telatynie. Modernizacja mogił w Gminie Telatyn. Cyfryzacja. Wszystko w tym roku. A no tak zapomniałem, jako typowi peowcy bedziecie mówic ze to wszystko za pieniadze zaoszczedzone prze poprzednia włądze. Podobnie jak mawiaja popaprancy, ze 500 PLUS jest dzieki ich wczesniejszej gospodarności :lol:
Radze wam, lepiej wogóle sie nie oddzywac dopóki nie bedziecie miec nic konstruktywnego do powiedzenia. Bo tylko się kompromitujecie
Na górę

Postautor: Gość » 2 cze 2019, o 11:56

piszecie że takie w kryszynie sklucone panie a razem pojechały do tego dubaju , widziałem zdjecie u przewidniczacej , czy to taki specjalny chejt na kryszyn? :roll:
Jaki Ty głupi żeby pomylić Austrię z Dubajem!
Na górę

Postautor: Gość » 2 cze 2019, o 19:37

piszecie że takie w kryszynie sklucone panie a razem pojechały do tego dubaju , widziałem zdjecie u przewidniczacej , czy to taki specjalny chejt na kryszyn? :roll:
gołodupcy,którym ukróciło sie koryto po latach grabieży jęcza na wszystko co sie da ;)
Fotowoltanika, solary, azbest, czyste powietrzem, przepusty w Dutrowie. Droga w Radkowie,Żulicach i Nowosiółkach. Chodnik w Żulicach. Fotowoltanika szkoły w Telatynie. Modernizacja mogił w Gminie Telatyn. Cyfryzacja. Wszystko w tym roku. A no tak zapomniałem, jako typowi peowcy bedziecie mówic ze to wszystko za pieniadze zaoszczedzone prze poprzednia włądze. Podobnie jak mawiaja popaprancy, ze 500 PLUS jest dzieki ich wczesniejszej gospodarności :lol:
Radze wam, lepiej wogóle sie nie oddzywac dopóki nie bedziecie miec nic konstruktywnego do powiedzenia. Bo tylko się kompromitujecie
Ile z tych inwestycji bedzie robionych z pieniędzy gminnych, ile z projektów rządowych obligatoryjnych dla całej Polski, a ile to własne pomysły władzy i realizacja obietnic?
Na górę

Postautor: Gość » 2 cze 2019, o 20:47

No i gdzie one do naszych ? Po kiermaszach jeździć czy rowerami pod granicę ?
Na górę

Postautor: Gość » 2 cze 2019, o 22:06

No i gdzie one do naszych ? Po kiermaszach jeździć czy rowerami pod granicę ?
Wiadomo że procentowo wyłoży rząd i procentowo wyłoży gmina . Czasem pół na pół .
Na górę

Postautor: Ja997 » 3 cze 2019, o 14:53

Pewnie wcześniej wszystko było robione za pieniądze z gminy i te sławne drogi w Radkowie w polach i inne wszystko za nasze nikt nic nie dodał tylko my i my... :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 3 cze 2019, o 16:45

Ej kiedy u nas konkurs na dyrektora do szkoły? PiS na kandydata z Łaszczowa tak mówią. Czy to prawda? Ten co był dyrektorem? Czy były burmistrz? Też kiedyś był. Ten drugi to PSL. A pierwszy PiS. Pewnie ten pierwszy? Ktoś coś wie? Bo my mamy swoich ludzi.
Na górę

Postautor: Ja997 » 4 cze 2019, o 08:43

A kto to ten pierwszy A kto ten drugi? Albo kto z PiS A kto z PSL podaj szczegóły A nie zagadki
Na górę

Postautor: Gość » 4 cze 2019, o 18:48

piszecie że takie w kryszynie sklucone panie a razem pojechały do tego dubaju , widziałem zdjecie u przewidniczacej , czy to taki specjalny chejt na kryszyn? :roll:
Też mnie to dziwi i zastanawia, wszyscy mówią że się kłócą, i się koło rozpadło, a one zawsze, wszędzie razem, i na imprezach rolniczych i wszystkich festynach razem się bawia, to jak to w końcu jest? to jakas gra ?czy co?
Na górę

Postautor: Gość » 5 cze 2019, o 05:46

Czy wy ludziska naprawdę nie macie swoich problemów tylko się Kryszynem zajmujecie? Co trzeba mieć w głowie żeby ciągle tu pisać o tym, rozważać? W Kryszynie wszystko dobrze, może ktoś się z kim pokłócił ale to chyba na każdej wsi się zdarza, czy nie? Czy wy tacy święci? To dajcie już spokój temu kryszynowi i zajmijcie się swoim życiem.
Na górę

Postautor: lour » 6 cze 2019, o 13:52

przede wszystkim fotowoltaika a nie fotowoltanika- znawco, a po drugie to wszystko było zaplanowane i pieniądze zabezpieczone na inwestycje w poprzedniej kadencji,przecież mosty w dutrowie i droga w radkowie są z popowodziówki a to jest proces co najmniej 2-letni, a co z chodnikiem w poturzynie i w żulicach???też był zaplanowany i pieniądze zabezpieczone, ale poszły na pomoc dla starostwa, a tak a propos to tyszowce instalują z programu "solarowego " również pompy ciepła a u nas?
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”