Gmina Telatyn- kto Wójtem?

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Brain » 19 paź 2018, o 15:21

Drugi raz do tej samej wody raczej nie można wejść.
Można wejść, ma się duże poparcie PSL to dlaczego nie można startować. PSL jest dla ludu, prostego ludu i zawsze za nim stało
Śmiałem się dobre 2 minuty jak przeczytałem to że PSL jest dla ludu... prostego ludu... ale później zrozumiałem, że masz rację, głównie pisząc "prostego". Bo jak wielce trzeba być prostym w negatywnym słowa znaczeniu, żeby tak myśleć, a nawet bardziej bo głosować. Nepotyzm w szeregach PSL jest tak wielki że przechodzi ludzkie pojęcie. W czasach gdy ministrem gospodarki był Piechocisński to nawet dyrektorem instytutu zajmującego się grafenem nie mógł zostać człowiek który znalazł najlepszy sposób jego pozyskiwania i miał 40 lat doświadczenia bo musiał zostać nim człowiek z PSL. Kolejnym razem jak Kaziu będziesz pisał dobrze o PSL to nie zapomnij wziąć leków.
Na górę

Postautor: Statix » 21 paź 2018, o 21:18

No wiecie coś o wyborach to piszcie co taki spokój
Na górę

Postautor: Gość » 21 paź 2018, o 21:54

No wiecie coś o wyborach to piszcie co taki spokój
Na razie Skwarek wygrywa.
Na górę

Postautor: Statix » 21 paź 2018, o 21:59

A skąd wiesz.niby gdzie wygrywa
Na górę

Postautor: Gosc99 » 21 paź 2018, o 22:16

No ciekawe będzie II tura???
Na górę

Postautor: statix » 21 paź 2018, o 22:17

jeszcze nic nie wiadomo?
Na górę

Postautor: Gość » 21 paź 2018, o 22:28

Brawo Skwarek.....
Na górę

Postautor: Gosc99 » 21 paź 2018, o 22:32

No nie mówcie że Skwarek .....
Na górę

Postautor: Placek » 21 paź 2018, o 22:43

Chyba ktoś ma źle dane bo nie wierzę, że Skwarek mógł mieć więcej niż 15 % w wyborach
Na górę

Postautor: Gość » 21 paź 2018, o 22:48

Chyba ktoś ma źle dane bo nie wierzę, że Skwarek mógł mieć więcej niż 15 % w wyborach
Oj Placek musisz uwierzyć w cuda :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 21 paź 2018, o 23:02

Czytaliście nowy album promujący gminę Telatyn i nie tylko gminę??powiem że każdy kto go czytał ma mieszane odczucia.tylko jeden rolnik z gminy został wymieniony, kogo to promocja?żałuję że nie obejrzałem go przed glosowaniem,zona za późno przyniosła.
Na górę

Postautor: Gość » 21 paź 2018, o 23:10

Czytaliście nowy album promujący gminę Telatyn i nie tylko gminę??powiem że każdy kto go czytał ma mieszane odczucia.tylko jeden rolnik z gminy został wymieniony, kogo to promocja?żałuję że nie obejrzałem go przed glosowaniem,zona za późno przyniosła.
Zmień żonę :lol: :lol: :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 21 paź 2018, o 23:11

moje buraki też pokazowe :roll:
Na górę

Postautor: statix » 21 paź 2018, o 23:45

toż ile mozna czekac już oczy mi się kleją ale zaśniesz człowieku :?
Na górę

Postautor: Placek » 21 paź 2018, o 23:47

Bardzo byłbym wdzięczny za podanie wynikow radnego do gminy w Nowosiółkach
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”