Tak daleko w poniewieraniu Polską jeszcze nikt się nie posunął ...

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Re: Tak daleko w poniewieraniu Polską jeszcze nikt się nie posunął ...

Postautor: Gość » 19 maja 2018, o 21:22

Uchwalona ustawa stanowi wielkie zwycięstwo Holocaust Industry. Jak wiadomo, we wszystkich cywilizowanych państwach mienie bezspadkowe przechodzi na własność skarbu państwa. Toteż JUST jest sprzeczna zarówno z prawem krajowym, jak i międzynarodowym. Również prawem amerykańskim i polskim. S 447 ma znaczenie prawne w USA tylko w zakresie nałożenia określonego obowiązku na jednostkę administracji amerykańskiej, w tym przypadku na Departament Stanu. Jest to obowiązek polityczny - śledzenia i naciskania na państwa, które bądź to nie przekazały żyjącym spadkobiercom majątków lub odszkodowań, bądź nie przekazały majątków bezspadkowych organizacjom żydowskim czyli przemysłowi holocaustu.

JUST godzi przede wszystkim w Polskę, ponieważ na terenie naszego kraju mieszkała większość europejskich Żydów. Wartość roszczeń środowiska żydowskie wyceniały początkowo na 65 mld USD, by następnie podnieść je do wysokości 300 mld USD (!). Zarówno ustawodawcy, jak i prezydent Trump musieli zdawać sobie z tego sprawę. Taka jest realna wartość sojuszu polsko-amerykańskiego. Rząd RP kupuje za ciężkie pieniądze broń z USA, utrzymuje amerykańskie i NATO-wskie wojska, a nasz „sojusznik” chce jeszcze wyciągnąć od nas 300 mld USD.

Amerykanie mają do dyspozycji cały arsenał środków nacisku na Polskę, choćby takie, jakie zastosowali wobec Szwajcarii, której banki nie chciały zapłacić haraczu przemysłowi holocaustu. Zagrozili bowiem (lata 90.) zamrożeniem aktywów szwajcarskich w USA. Mogą też zerwać umowy wojskowe i gospodarcze z Polską i wtedy zostaniemy sami skłóceni z Rosją, Unią Europejską, Francją, a koncepcję Międzymorza możemy wrzucić do Bałtyku, Morza Czarnego lub Adriatyku (do wyboru), gdyż bez patronatu USA nie ma ona szans.


http://www.prawica.net/10349

Re: Tak daleko w poniewieraniu Polską jeszcze nikt się nie posunął ...

Postautor: Gość » 20 maja 2018, o 07:48


Nie jestem przeciwko jakimś koncesjom dla Ukraińców, nie to mnie wkurza, że udzielamy poparcia Ukrainie, tylko dlatego, że robimy to całkowicie bezwarunkowo. Właśnie dlatego doprowadzamy do sytuacji, że nawet tacy Ukraińcy, którzy w polityce światowej znaczą naprawdę niewiele, przyzwyczaili się, że Polska i tak będzie ich zawsze popierać, ponieważ ma swoją jagiellońsko-giedroyciowską wizję wspólnego domu, do którego oni wchodzić nie zamierzają, ale ponieważ my to robimy zupełnie za darmo, więc oni nie muszą nam odpowiadać absolutnie żadną wdzięcznością. Jeżeli robimy różne rzeczy dla Ukrainy, a robimy – kształcimy Ukraińców na polskich uczelniach w dużo lepszych warunkach niż Polaków, pomagamy Ukrainie gospodarczo i politycznie – to musimy jasno powiedzieć, czego żądamy w zamian. Nie dajecie czego żądamy w zamian – na bambus. Tak się rozmawia w polityce, a nie z tym naszym głupkowatym "zróbmy coś miłego dla innych, to inni na pewno się nam odwdzięcza". To tak po prostu nie działa.

http://www.wsensie.pl/polska/28481-ziem ... c-sie-daja


Bo polityka powinna mieć jakiś cel, tymczasem postępowanie to polega na żyrowaniu w ciemno wszystkiego, na co tylko wpadnie rząd w Kijowie. To jest kurewstwo, a nie polityka. Przynosi to oczywiście rezultaty opłakane, bo cwane ukraińskie rezuny znakomicie opanowały sztukę odcinania kuponów od prezentowania Ukrainy jako państwa specjalnej troski, któremu lepiej się nie sprzeciwiać, podobnie jak szurniętemu dziecku, bo nie wiadomo, czy nie zrobi albo sobie, albo komuś czegoś okropnego.


http://www.michalkiewicz.pl/tekst.php?tekst=4065

Re: Tak daleko w poniewieraniu Polską jeszcze nikt się nie posunął ...

Postautor: Gość » 20 maja 2018, o 20:34Nie było żadnego cyrku z żadnymi roszczeniami żydowskimi dotąd, dopóki nie było dyletanckich, wręcz bałwńskich rządów pisiorstwa w Polsce, z jego np. niebywale idiotyczną ustawą o IPN na czele. Ale pisiory za Chiny nie przyznają się do idiotycznych zachowań i będą szli w zaparte, a ich akolici będą pisać peany usprawiedliwiające idiotyzmy pisiorstwa i straszyć sankcjami o miliardach odszkodowań. Nie szkodzi. Przeżyliśmy socjalizm, przeżyjemy i pisizm. Skończy się pisizm - skończy się 27: 1 w Europie a i z Amerykanami też się dogadamy jak ludzie z ludźmi. Tak jak było przed pisizmem.

Dlaczego ty taki durny jesteś? :roll:


Problem zwrotu prywatnego mienia żydowskiego w Polsce zostanie rozwiązany jeszcze w tym roku - obiecał premier Donald Tusk podczas spotkania z przedstawicielami organizacji żydowskich w Nowym Jorku. Rządowe prace nad restytucją już się rozpoczęły - prowadzi je wiceminister skarbu Krzysztof Łaszkiewicz.

https://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju ... 51767.html
No i widzisz pisodurniu: sam jak ostatni idiota linkujesz, jak dziesięć lat temu z okładem zaczęto coś rozmawiać o reprywatyzacji, a z linku wynika, że ktoś coś komuś niezobowiązująco obiecał, ktoś potem zaprotestował że za mało obiecane, potem ktoś komuś pewnie coś wyjaśnił i sprawa ucichła. Nikt na nikogo nie warczał, nie robił obciachu na cały świat. Aż po 10 latach nastała era PiS, jego kretyńska ustawa o IPN, marsz pisiorów w zaparte że ich ustawa jest dobra i sprawiedliwa, ze skutkiem takim, że smród poszedł na cały świat i gadanie na cały świat i przez cały świat, że Polacy są współwinni holokaustu. Ach, jaką tępą zakutą pałą trzeba być, by nie widzieć, że nikt inny tylko pisiory nam ten smród zafundowały!!! Kiedy tobie pisodurniu klapki z oczu spadną i na tak prostą prawdę przestaniesz być impregnowany jełopie zaślepiony miłością do tej partii Posad i Stanowisk która nawet kioskiem z gazetami nie powinna zarządzać, nie mówiąc już o dużym europejskim kraju? :panzielony: :panzielony: :twisted: :twisted:

Re: Tak daleko w poniewieraniu Polską jeszcze nikt się nie posunął ...

Postautor: Gość » 20 maja 2018, o 20:44

Wszyscy na forum mają ciebie za debila więc po jakiego uja się odzywasz poj.ebie? :P

Ustawę 447 w USA zaczęto procedować wcześniej niż zmianę ustawy o IPN .Ale taki proces myślowy dla takiego debila jak ty to za dużo. :P

Trzeba byc wyjątkowym debilem żeby liczyc , że za siedzenie cicho Żydzi odpuszczą 65 mld dolarów. A ustawę o lasach za które miano spłacić Żydów zablokował Duda.

„Uchwalona ustawa zawiera rozwiązania wskazujące, iż ustawy zwykłe mogą wprowadzać możliwość zbywania lasów państwowych, co nie gwarantuje pełnej ochrony lasów przed zmianą ich statusu."

https://www.wprost.pl/523811/WikiLeaks- ... -min-lasow

Re: Tak daleko w poniewieraniu Polską jeszcze nikt się nie posunął ...

Postautor: Gość » 20 maja 2018, o 21:11

Wszyscy na forum mają ciebie za debila więc po jakiego uja się odzywasz poj.ebie?

Ustawę 447 w USA zaczęto procedować wcześniej niż zmianę ustawy o IPN .Ale taki proces myślowy dla takiego debila jak ty to za dużo.

Trzeba byc wyjątkowym debilem żeby liczyc , że za siedzenie cicho Żydzi odpuszczą 65 mld dolarów. A ustawę o lasach za które miano spłacić Żydów zablokował Duda.

„Uchwalona ustawa zawiera rozwiązania wskazujące, iż ustawy zwykłe mogą wprowadzać możliwość zbywania lasów państwowych, co nie gwarantuje pełnej ochrony lasów przed zmianą ich statusu."

https://www.wprost.pl/523811/WikiLeaks- ... -min-lasow
Ble, ble, ble. Nie zawrzeszczysz pisojełopie tego, że po ustawie o IPN smród poszedł na cały świat, z Polski zrobiono współwinnego holokaustu i że wyłącznym tego winnym jest twoja umiłowana partia komuchów Piotrowiczów, komuchów Jasińskich, komuchów Berczyńskich czy innych komuchów Kryżych :panzielony: :lol: :lol:
PS, Wbij sobie w tę swoja tępą zakutą pałę, że jeden idiota z błotem pod deklem za miast mózgu to jeszcze nie wszyscy
:twisted: :twisted:

Re: Tak daleko w poniewieraniu Polską jeszcze nikt się nie posunął ...

Postautor: Gość » 20 maja 2018, o 21:17

Spdlaj poj.ebie jeden. dyskusja z tobą uwłacza każdemu normalnemu człowiekowi :P chyba jako jedyny człowiek w Polsce masz na forum dwa tematy/ o debilu i psycholu. :P

Kampanię przeciwko upowszechnianiu określeń "polskie obozy śmierci" MSZ prowadzi już 13 lat, od 2004 roku. Tak wynika z informacji przedstawionej jeszcze w ubiegłej kadencji przez wiceminister spraw zagranicznych Henrykę Mościcką-Dendys. Od 2008 roku – informowała wiceminister – MSZ prowadzi też statystyki podejmowanych przez placówki dyplomatyczno-konsularne interwencji w sprawie "wadliwych kodów pamięci", jak określa niepoprawne sformułowania resort.

"Wadliwe kody pamięci" to zestaw ponad 20 haseł, pod kątem których dyplomaci obserwują zagraniczne media. Wśród nich są m.in. określenia: "polski obóz koncentracyjny", "polski obóz śmierci", "polski obóz zagłady", "polskie komory gazowe", "polska fabryka śmierci", "polski Holokaust", "polscy naziści", "polskie ludobójstwo", "polskie zbrodnie wojenne", "polskie zbrodnie przeciwko ludzkości", "polscy zbrodniarze wojenni", "polski udział w Holokauście", "polskie SS", "polskie Auschwitz". W latach 2008-2017, jak wynika z najnowszych, udostępnionych przez MSZ statystyk, polscy dyplomaci na całym świecie przeprowadzili 1412 różnego rodzaju interwencji. W latach 2008-2013 ich liczba była w miarę stała i wynosiła około 100 rocznie. W roku 2014 wzrosła już jednak do 151. Najwięcej było ich w roku 2015 – aż 277, a rok później - 241.

https://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju ... 13006.html

czy ty każdy temat na tym forum musisz spdlić swoją nienawiścią do PIS. poj.ebie?

Re: Tak daleko w poniewieraniu Polską jeszcze nikt się nie posunął ...

Postautor: Gość » 4 cze 2018, o 14:33

Zastanawialiście się dlaczego tak wielu polityków (szczególnie skrajnie "nowoczesnych"), "znanych i lubianych" celebrytów oraz ekspertów udzielających wywiadów dla TVN, Newsweeka czy Wyborczej, wypowiada się w sposób autorasistowski? Ich opinie cechują się niechęcią własną do Polaków, własnego państwa i panujących w nim zwyczajów. W taki sposób próbują oni wpoić swoim odbiorcom wstyd z samych siebie. W tym kontekście warto wiedzieć, że zahukanym i zakompleksionym społeczeństwem o wiele łatwiej jest manipulować.


http://niewygodne.info.pl/artykul9/0442 ... itykow.htm

Re: Tak daleko w poniewieraniu Polską jeszcze nikt się nie posunął ...

Postautor: Gość » 4 cze 2018, o 20:57

Kiedy Morawiecki został mianowany premierem, kierownictwo PIS nie kryło, iż jednym z jego naczelnych zadań ma być wygaszenie konfliktów. Likwidacja konfliktów, sporów czy nieporozumień nie może jednak oznaczać wywieszanie białej flagi na każdej z twierdz. Zresztą niektóre konflikty stanowią wynik zamiarów pozbawienia nas suwerenności przez UE oraz zagarnięcia polskiego majątku narodowego przez Holocaust Industry. Unię Europejską nie obchodzą nasze ustawy konstytuujące system sprawiedliwości.

Naprawdę UE i kierujące nią państwa (Niemcy i Francja) nie chcą Polski walczącej o swoje interesy, tylko posłusznego fagasa. Ustawy sądownicze to wyłącznie pretekst do uderzenia w nasz kraj. Toteż żadne polskie dążenie do kompromisu, do ugody, nie zostanie wzięte pod uwagę, gdyż chodzi o zduszenie Polski. Powinni to rozumieć politycy polscy choć postępują jakby nie wiedzieli. To samo dotyczy konfliktu z Izraelem i światowym żydostwem. Poprawki do ustawy o IPN również stanowią pretekst, gdyż Żydzi chcą zagarnąć ogromną część polskiego majątku, w czym pomagają im gorliwie Stany Zjednoczone, nasz „wielki sojusznik”.

Jak wynika z powyższych wywodów, żadne dialogi, kompromisy czy lizusostwo nie obronią naszych interesów. Z tchórzami bowiem nikt się nie liczy, lecz nimi gardzi. To takie proste, proszę sterników polskiej nawy.

http://www.mysl-polska.pl/1582


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”