Kto kandyduje na wójta Tomaszowa Lubelskiego

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 1 lip 2018, o 12:57

W gminie podatki płacą nie tylko wiatraki, ale i inne firmy i rolnicy. Problem jest w powszechności opodatkowania. Aby podatki płacili wszyscy. Wcześniej podatki umarzane były najbogatszym, a płacili podatki jedynie rolnicy. Ludzie uważajcie, bo stare chce znowu przyjść. Opozycja totalna nie śpi.
Nareszcie ktoś napisał prawdę.
Na górę

Postautor: gosccc » 1 lip 2018, o 15:55

Kochani ludzie. Zostało wam zadane pytanie, na które nie potraficie odpowiedzieć. Ktoś Wam namieszał w głowie. W Jarczowie i Tyszowcach też stoją wiatraki i jakoś tam sukcesu nie widać. Gmina Tomaszów Lubelski zajmuje 7 miejsce w Polsce, bo jest dobrze zarządzaną gminą przez panią Wójt Marzenę Czubaj - Gancarz. Inne Gminy i Miasta naszego powiatu z miastem Tomaszów na czele nie odnoszą takich sukcesów. Przypomnę tylko, że poprzednie kadencje zostawiły zgliszcza. Wyprzedawano majątek, umarzano podatki najbogatszym, panie robiły zakupy w trakcie pracy, dług poganiał dług. Nie było nic, nawet samochodu oprócz czerwonego starego poloneza. Pozdrawiam.
Ale wazelinujesz,chyba masz w tym interes .prawda moze byc inna .Sa wazniejsze tematy ,a nie takie bzdety ...
Na górę

Postautor: gossc » 1 lip 2018, o 21:42

Ludzie czemu tak się obrażacie faktycznie gmina kwitnie i chwała za to włodarzom wiedzą co robią .Kiedyś mało było słychać o naszej gminie a teraz cały czas.Ja tylko współczuje kobiecie że cały czas się ją atakuje przecież robi wszystko żeby żyło wam się lepiej.Jestem ciekaw jakie miny mielibyście jak by atakowano wasze dziewczyny, żony chciałbym wtedy zobaczyć wasze miny.
Na górę

Postautor: felt » 2 lip 2018, o 08:27

Ludzie czemu tak się obrażacie faktycznie gmina kwitnie i chwała za to włodarzom wiedzą co robią .Kiedyś mało było słychać o naszej gminie a teraz cały czas.Ja tylko współczuje kobiecie że cały czas się ją atakuje przecież robi wszystko żeby żyło wam się lepiej.Jestem ciekaw jakie miny mielibyście jak by atakowano wasze dziewczyny, żony chciałbym wtedy zobaczyć wasze miny.



Znowu bzdetyny temat ludzie "ciągniecie ", wpisy -jak to jest b.dobrze są stronnicze ....
Na górę

Postautor: Gość » 3 lip 2018, o 21:02

Ludzie czemu tak się obrażacie faktycznie gmina kwitnie i chwała za to włodarzom wiedzą co robią .Kiedyś mało było słychać o naszej gminie a teraz cały czas.Ja tylko współczuje kobiecie że cały czas się ją atakuje przecież robi wszystko żeby żyło wam się lepiej.Jestem ciekaw jakie miny mielibyście jak by atakowano wasze dziewczyny, żony chciałbym wtedy zobaczyć wasze miny.
W polityce nie ma zasad :roll: poza tym zwykła ludzka zawiść.
Na górę

Postautor: Gosccc » 3 lip 2018, o 22:50

Ludzie czemu tak się obrażacie faktycznie gmina kwitnie i chwała za to włodarzom wiedzą co robią .Kiedyś mało było słychać o naszej gminie a teraz cały czas.Ja tylko współczuje kobiecie że cały czas się ją atakuje przecież robi wszystko żeby żyło wam się lepiej.Jestem ciekaw jakie miny mielibyście jak by atakowano wasze dziewczyny, żony chciałbym wtedy zobaczyć wasze miny.
W polityce nie ma zasad :roll: poza tym zwykła ludzka zawiść.
I kto to mówi? czyżby istota elokwentna ??? Już niedługo wyborcy to podsumują :oops:
Na górę

Postautor: tolek » 7 lip 2018, o 13:31

A ja dziękuję za piękną drogę w Szarowoli. W końcu gmina się rozwija a Wójt robi dla ludzi. Pozdrawiam.
Na górę

Postautor: gossc » 7 lip 2018, o 22:17

I oto chodzi za poprzednika żadnego wąwozu nie zrobiono a tyle ich mamy .Aby tak dalej pomalutku.
Na górę

Postautor: Gość » 9 lip 2018, o 21:35



W polityce nie ma zasad :roll: poza tym zwykła ludzka zawiść.
I kto to mówi? czyżby istota elokwentna ??? Już niedługo wyborcy to podsumują :oops:
ty znasz znaczenie słowa elokwentny? :P
Na górę

Postautor: goreda » 10 lip 2018, o 22:22

Gmina będzie robić mieszkańcom solary i pompy ciepła, już na stronach gminy są oficjalne informacje. A w mieście tego nie ma. Zazdroszczę mieszkańcom gminy, że ktoś o nich pomyślał. Pozdrawiam.
Na górę

Postautor: Gość » 11 lip 2018, o 07:20

Gmina będzie robić mieszkańcom solary i pompy ciepła, już na stronach gminy są oficjalne informacje. A w mieście tego nie ma. Zazdroszczę mieszkańcom gminy, że ktoś o nich pomyślał. Pozdrawiam.
Światłowody na każdej wiosce a w Tomaszowie :?:
Na górę

Postautor: lolek » 12 lip 2018, o 21:24

Tak masz rację. W tej chwili kładą na Sabaudii i Majdanku.
Na górę

Postautor: lottoman » 12 lip 2018, o 21:38

Wójtowa buduje nowoczesną gminę. Brawo.
Na górę

Postautor: Gość » 12 lip 2018, o 22:37

A, że kury znoszą dużo jaj to też zasługa wójta ? O czym wy piszecie?
Na górę

Postautor: Gość » 12 lip 2018, o 22:46

A, że kury znoszą dużo jaj to też zasługa wójta ? O czym wy piszecie?
No widzisz. Jak coś złego dzieje się w gminie to nie odpowiada konkretna osoba tylko wójt bo odpowiada za całość. Ale jak coś dobrego się dzieje to już nie jest zasługa wójta :P A w której to wsi kury zaczęły tak nagle znosić wiele jaj?
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”