Kto kandyduje na wójta Tomaszowa Lubelskiego

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: gosc4 » 25 paź 2018, o 14:11

Pycha gubi ,uważaj żeby ciebie nie zgubiła, a z IP kompa - to nawet gimnazjaliści sobie z tym radzą
Na górę

Postautor: Gość » 25 paź 2018, o 14:21

Pycha gubi ,uważaj żeby ciebie nie zgubiła, a z IP kompa - to nawet gimnazjaliści sobie z tym radzą

Ba. Nawet przedszkolak z przedszkola którego w gminie Tomaszów nie ma. Dalej straszycie? Spokojnie. Pięć lat minie jak z bicza strzelił.
Na górę

Postautor: analityk » 25 paź 2018, o 14:57

Problem w tym, że takie wygrane kadencje szkodzą gminom na dłuższą metę. Rządzący powinni być fachowcami. Ten sukces jest smutny, nie mówi nic o kierunku rozwoju gminy.
Na górę

Postautor: Gość » 25 paź 2018, o 15:12

plotki chodzą, że sortownia teraz ma być na Łaszczówce czy ktoś coś słyszał?
Nie nie ponoć ma być na Rogoźnie
Na górę

Postautor: XXXXXXXX » 25 paź 2018, o 16:02

To jest wstyd dla pani czubaj, tylko taki wynik? połowa głosujących jej nie toleruje
NIE TYLE CO JEJ NIE TOLERUJE, LECZ ZOSTAŁO WPOJONE KŁAMSTWO LUB OBIECANO NIE STWORZONE RZECZY. CORAZ WIĘCEJ WYCHODZI CIEKAWYCH RZECZY NA ŚWIATŁO DZIENNE . WYGRAŁ LEPSZY, KOBIETA Z JAJAMI KTÓRA NIE JEST PODATNA NA MANIPULACJE INNYCH. NIECH SKOŃCZY CO ZACZĘŁA I DALEJ ROBI SWOJE
Na górę

Postautor: Gość » 25 paź 2018, o 16:17

Problem w tym, że takie wygrane kadencje szkodzą gminom na dłuższą metę. Rządzący powinni być fachowcami. Ten sukces jest smutny, nie mówi nic o kierunku rozwoju gminy.
Nie bardzo wiadomo o co tobie chodzi. Wygrał ktoś kto był wójtem 4 lata. Zmniejszono zadłużenie, pozyskano spore środki z zewnątrz. O jakim ty innym fachowcu piszesz?
Na górę

Postautor: Gość » 25 paź 2018, o 17:47

To jest wstyd dla pani czubaj, tylko taki wynik? połowa głosujących jej nie toleruje
NIE TYLE CO JEJ NIE TOLERUJE, LECZ ZOSTAŁO WPOJONE KŁAMSTWO LUB OBIECANO NIE STWORZONE RZECZY. CORAZ WIĘCEJ WYCHODZI CIEKAWYCH RZECZY NA ŚWIATŁO DZIENNE . WYGRAŁ LEPSZY, KOBIETA Z JAJAMI KTÓRA NIE JEST PODATNA NA MANIPULACJE INNYCH. NIECH SKOŃCZY CO ZACZĘŁA I DALEJ ROBI SWOJE
Ha ha ha kto obiecywał czekamy na BIAŁĄ GÓRĘ kupujemy narty
Na górę

Postautor: Gość » 25 paź 2018, o 17:52

Ciekawe czy Wojewoda jeszcze przyjedzie do Rogoźna :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 25 paź 2018, o 22:12

Ja juz narty mam tylko podsmaruje i jazda :P
Na górę

Postautor: Gorki » 26 paź 2018, o 06:57

Kto wie ile pan W. Pitura wydał na kampanię wyborczą. Czy to prawda że 50 tysięcy złotych.
Na górę

Postautor: Gość » 26 paź 2018, o 10:28

Kto wie ile pan W. Pitura wydał na kampanię wyborczą. Czy to prawda że 50 tysięcy złotych.
Byłem za Gancarz ale ty faktycznie zaczynasz już wkrwiać. Po uj to ciągniesz? Zostaw już temat. Wybory wygrane. Teraz trzeba raczej się martwic jak to będzie gdy starostwo i województwo pisowskie.
Na górę

Postautor: Gość » 26 paź 2018, o 10:37

Kto wie ile pan W. Pitura wydał na kampanię wyborczą. Czy to prawda że 50 tysięcy złotych.
Byłem za Gancarz ale ty faktycznie zaczynasz już wkrwiać. Po uj to ciągniesz? Zostaw już temat. Wybory wygrane. Teraz trzeba raczej się martwic jak to będzie gdy starostwo i województwo pisowskie.
Teraz lubelskie będzie mlekiem, miodem i pisem płynęło :) Muszą się chłopaki sprężać i dotrzymać obietnic bo za rok może być nie klaps ale porządny kop
Na górę

Postautor: Gość » 26 paź 2018, o 10:45



Byłem za Gancarz ale ty faktycznie zaczynasz już wkrwiać. Po uj to ciągniesz? Zostaw już temat. Wybory wygrane. Teraz trzeba raczej się martwic jak to będzie gdy starostwo i województwo pisowskie.
Teraz lubelskie będzie mlekiem, miodem i pisem płynęło :) Muszą się chłopaki sprężać i dotrzymać obietnic bo za rok może być nie klaps ale porządny kop
Mi bardziej chodziło o to jak przyjdzie wyrwać kasę na jakiś projekt z np. z UE jak nowi będą dzielić urzędzie marszałkowskim a ich kandydat przegrał w gminie. tak przyziemnie myślę a ty wolisz popitolić
Na górę

Postautor: Gość » 27 paź 2018, o 20:24

P. Marzena jest The Best
Na górę

Postautor: Gość » 27 paź 2018, o 20:30

Musisz jątrzyć? Nie wytrzymasz? To sobie teraz pomyśl skąd poszła kasa na drogę do Krasnobrodu. Powiat i Urząd Wojewódzki. Inwestycja w podstrefie? Sejmik wojewódzki. Łatwo nie będzie
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”