Wybory Samorządowe 2019, Gmina Jarczów.

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 12 paź 2018, o 18:03

Lepiej z brzydkim pod pierzyną niźli z ładnym pod jedliną
Jak to się ma do dyskusji?
Na górę

Postautor: Kosobud » 12 paź 2018, o 19:45

SLD pan Tomasz.
Na górę

Postautor: Gość » 12 paź 2018, o 20:14

SLD pan Tomasz.
Pan Tyrka kandyduje z komitetu pana Tomasza Tyrki. Tak bynajmniej napisane.
Na górę

Postautor: mllody » 12 paź 2018, o 20:21

moim zdaniem II tura Pan Czop vs Pan Tyrka, obaj rozpoznawalni jeden dyrektor i wieloletni radny w powiecie a drugi kilkukrotny kandydat zawsze dwa razy w II turze był.
Szkoda tylko, że Pan Darek skupił się tylko na logo swojej partii-codziennie widzę jego plakaty i banery ale nigdzie nie zauważyłem hasła wyborczego- jest kandydatem na wójta gminy- ale jakiej???? Nie tylko mieszkańcy naszej gminy na to patrzą.
Uważam, że tu liczą się konkretne osoby a nie partie.
Na górę

Postautor: Gość » 12 paź 2018, o 21:17

moim zdaniem II tura Pan Czop vs Pan Tyrka, obaj rozpoznawalni jeden dyrektor i wieloletni radny w powiecie a drugi kilkukrotny kandydat zawsze dwa razy w II turze był.
Szkoda tylko, że Pan Darek skupił się tylko na logo swojej partii-codziennie widzę jego plakaty i banery ale nigdzie nie zauważyłem hasła wyborczego- jest kandydatem na wójta gminy- ale jakiej???? Nie tylko mieszkańcy naszej gminy na to patrzą.
Uważam, że tu liczą się konkretne osoby a nie partie.
Partia sądzi, partia rządzi. ;)
Na górę

Postautor: Gość » 12 paź 2018, o 21:23

moim zdaniem II tura Pan Czop vs Pan Tyrka, obaj rozpoznawalni jeden dyrektor i wieloletni radny w powiecie a drugi kilkukrotny kandydat zawsze dwa razy w II turze był.
Szkoda tylko, że Pan Darek skupił się tylko na logo swojej partii-codziennie widzę jego plakaty i banery ale nigdzie nie zauważyłem hasła wyborczego- jest kandydatem na wójta gminy- ale jakiej???? Nie tylko mieszkańcy naszej gminy na to patrzą.
Uważam, że tu liczą się konkretne osoby a nie partie.
Wdrapać się na lepszy stołek i przesiedzieć nastepnych kilkanascie lat jak w szkole. Taki plan. ?
Na górę

Postautor: strach » 12 paź 2018, o 21:41


Szkoda tylko, że Pan Darek skupił się tylko na logo swojej partii-codziennie widzę jego plakaty i banery ale nigdzie nie zauważyłem hasła wyborczego- jest kandydatem na wójta gminy- ale jakiej???? Nie tylko mieszkańcy naszej gminy na to patrzą.
Uważam, że tu liczą się konkretne osoby a nie partie.
Partia sądzi, partia rządzi. ;)
Ja się zaczynam bać tych ludzi.... :shock:
Na górę

Postautor: Kulki » 12 paź 2018, o 21:43

To się zapytajcie z jakiej partii jest Tomaszek, myślę że przed wyborami was nie oszuka.Pan Jurek też jest z PSL ,a startuję z własnego komitetu.Tylko pan Przemek jest bezpartyjny.
Na górę

Postautor: Gość » 12 paź 2018, o 21:47

To się zapytajcie z jakiej partii jest Tomaszek, myślę że przed wyborami was nie oszuka.Pan Jurek też jest z PSL ,a startuję z własnego komitetu.Tylko pan Przemek jest bezpartyjny.
Tylko co ma partia do wyborów SAMORZĄDOWYCH? Czy to PiS czy PSL w tych wyborach się liczy człowiek a nie ugrupowanie. Widać do "młodych" to niestety nie dociera, kandydat rzuca hasło a pieski jak echo szczekają.
Na górę

Postautor: Gość » 12 paź 2018, o 22:13

Moim zdaniem wszysto będzie widoczne na obwiesczeniach wyborczych. Tam się wszystkiego dowiemy.
Na górę

Postautor: Kulki » 12 paź 2018, o 22:15

Człowieku ogarnij się ,pomysleć na rozum chłopski to partia która jest przy władzy,to możemy coś ugrać.Żebys był bardzo dobrym wójtem dla ludzi,to i tak nie będziesz pracował za darmo,aby opłacić to co obiecujesz wyborcom.
Na górę

Postautor: leszcz » 12 paź 2018, o 22:22



Partia sądzi, partia rządzi. ;)
tak, tak... jak wyżej- jeszcze w Jarczowie do tego doprowadźcie to będziecie musieli Wiadomości z urzędu oglądać na okrągło...
Na górę

Postautor: Gość » 12 paź 2018, o 22:26

Człowieku ogarnij się ,pomysleć na rozum chłopski to partia która jest przy władzy,to możemy coś ugrać.Żebys był bardzo dobrym wójtem dla ludzi,to i tak nie będziesz pracował za darmo,aby opłacić to co obiecujesz wyborcom.
3 lata rządzą i nawet wojewoda przyjeżdża i ani złotówki nie przywiózł do tej pory. Jeszcze niecały rok maja. Także nieduża szansa że jakiś ochłap spadnie.
Na górę

Postautor: Gość » 12 paź 2018, o 22:33

Człowieku ogarnij się ,pomysleć na rozum chłopski to partia która jest przy władzy,to możemy coś ugrać.Żebys był bardzo dobrym wójtem dla ludzi,to i tak nie będziesz pracował za darmo,aby opłacić to co obiecujesz wyborcom.
Partia rządzi, partia da, partia w dupie wyborcę ma :|
Na górę

Postautor: Gość » 12 paź 2018, o 22:42

Człowieku ogarnij się ,pomysleć na rozum chłopski to partia która jest przy władzy,to możemy coś ugrać.Żebys był bardzo dobrym wójtem dla ludzi,to i tak nie będziesz pracował za darmo,aby opłacić to co obiecujesz wyborcom.
Partia rządzi, partia da, partia w dupie wyborcę ma :|
Teść wywianował włącznie z obejściem, rodzinę się wcisnęło do roboty, za pomocą partii może się uda wskoczyc na stołek, a potem pocałujta przez 4 lata w d... wójta.
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”