Wybory Samorządowe 2019, Gmina Jarczów.

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 17 paź 2018, o 12:20

Z dwojga złego zagłosuję albo na Pana ,B, a możee na Pana ,T, pozostali kandydaci nadają się tylko do du.. jak papier toaletowy :lol: ta gmina ma stanąć na nogi a nie zatonąć jak Titanic bo w chwili obecnej stoi od kilku lat w miejscu. Zmienić można dużo aleeeee, ostatecznie wszystko zależy od ludzi ich oddanego głosu. Ludzie nie patrzą, żeby dać szansę komuś kto by coś mógł zrobić i przekonać też się nie przekonamy jak mentalność się nie zmieni, dlatego ! ,,Ludzie wy idźcie po rozum do głowy i dwa razy się zastanówcie po co są wybory '' 8)
Na górę

Postautor: Gość » 17 paź 2018, o 12:23

Na górę

Postautor: Gość » 17 paź 2018, o 14:00

każdy ma swoje zdanie, ale ja zagłosuję na Pana Z.

pozdrawiam
Na górę

Postautor: Krzys » 17 paź 2018, o 14:05

każdy ma swoje zdanie, ale ja zagłosuję na Pana Z.

pozdrawiam
A pan Z. To z jakiej parti jest?
Na górę

Postautor: Gość » 17 paź 2018, o 15:48

każdy ma swoje zdanie, ale ja zagłosuję na Pana Z.

pozdrawiam
Pan ,Z' i Pan ,CZ' jeden lepszy od drugiego. Widać, że ta gmina jeszcze długo nie stanie na nogi przez takich kandydatów a jeszcze głupszych głosujących. Oj ludzie ludzie gdzie wasze rozumy.
Na górę

Postautor: Games » 17 paź 2018, o 19:15

A co ten radny, były organista zrobił dla naszej gminy,przez mijające kadencję.Jak był Jarek to biegał i nagrywał sesję i obiecywał co on może zmienić,a co zrobił nic nic nic nic.Tomek jak był przewodniczącym to co zdziałał nic nic nic.Wszyscy idą po trupach do celu,aby koryta się dorwać.Pozostaje ostatnia dwójka kandydatów też nic nie zdziałają,ale myślę że mają jakieś doświadczenie które mogą wykorzystać do bycia wójtem.
Na górę

Postautor: Gość » 17 paź 2018, o 19:48

A co ten radny, były organista zrobił dla naszej gminy,przez mijające kadencję.Jak był Jarek to biegał i nagrywał sesję i obiecywał co on może zmienić,a co zrobił nic nic nic nic.Tomek jak był przewodniczącym to co zdziałał nic nic nic.Wszyscy idą po trupach do celu,aby koryta się dorwać.Pozostaje ostatnia dwójka kandydatów też nic nie zdziałają,ale myślę że mają jakieś doświadczenie które mogą wykorzystać do bycia wójtem.
Tu masz wiele racji. Otóż Pan Darek zrobił bardzo, bardzo dużo. Otoczył się przez ten czas wianuszkiem najbliższej rodziny w swoim miejscu pracy, delikatnie rzecz biorąc. Drugi kandydat polubił bardzo ostatnio pracowników przyjętych spoza terenu naszej gminy. Nie wspomnę już o jego najbliższej rodzinie pracującej w oświacie, ale wiem wiem, on ich przynajmniej sam nie zatrudniał. Zapomniałem jeszcze o jednym człowieku w gminie który jest rodzonym bratem pierwszego pana kandydata. Trochę się rozpisałem, ale zapomniałem jak te zależności się nazywają. Jeśli ktoś mógłby to nazwać po imieniu to byłbym wdzięczny. Tak więc otwiera się co dla niektórych jeszcze szersza perspektywa do tego typu działań. Faktycznie, ci panowie mają już w tym bogate doświadczenie.
Na górę

Postautor: Asdc » 17 paź 2018, o 20:06

A z ciekawości czy ktoś z rodziny ustepujacego wójta pracuje w gminie albo szkole bo jakoś nie mogę nikogo skojarzyć
Na górę

Postautor: Games » 17 paź 2018, o 20:16

Ale czy będzie dyrektor, czy sklepowy ,a może organista ewentualnie sekretarz każdy będzie ciągnoł swojego,a nie obcego.Tak jest,tak było i tak będzie.
Na górę

Postautor: ceppik » 17 paź 2018, o 20:53

A z ciekawości czy ktoś z rodziny ustepujacego wójta pracuje w gminie albo szkole bo jakoś nie mogę nikogo skojarzyć
Ludzie ta cała klika to jedna wielka rodzina... oni tylko czekają żeby ta zabawa dalej trwała,
Na górę

Postautor: Cjss » 17 paź 2018, o 20:57

Bo wszyscy Polacy to jedna rodzina... :P
Na górę

Postautor: booss » 17 paź 2018, o 21:35

" PSY SZCZEKAJĄ A KARAWANA CORAZ BLIŻEJ METY...."
Na górę

Postautor: Jdfm » 17 paź 2018, o 21:52

Tylko kto w żółtej koszulce lidera
Na górę

Postautor: Games » 17 paź 2018, o 22:19

Komu będzie ładniej w kolorze żółtym jak myślisz.
Na górę

Postautor: Gość » 18 paź 2018, o 07:24

każdy ma swoje zdanie, ale ja zagłosuję na Pana Z.

pozdrawiam
Pan ,Z' i Pan ,CZ' jeden lepszy od drugiego. Widać, że ta gmina jeszcze długo nie stanie na nogi przez takich kandydatów a jeszcze głupszych głosujących. Oj ludzie ludzie gdzie wasze rozumy.
Sam jesteś głupi i w dodatku nie wychowany, Boli że nie zagłosuję na twojego? Człowieku weź się lecz na nogi bo na głowę już za późno!
Moja prywatna sprawa na kogo oddam głos, nie będziesz mi mówić na kogo głosować i od głupich wyzywać! śmieciu.

pozdrawiam
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”