Wybory Samorządowe 2019, Gmina Jarczów.

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: swoj » 29 lut 2024, o 19:48

Jeszcze łosie, żubry, dziki, sowy i jenoty. Czyżby, ktoś przeprowadził badania wśród wszystkich mieszkańców gminy dotyczące zadowolenia z postępowania i pracy Wójta. Ma kolega forumowicz jakieś konkrety z przeprowadzonego badania bo jestem ciekaw. Takie pisanie, że WSZYSCY nie zadowoleni, bez oparcia w konkretach jest pisaniem mało poważnym. To takie tanie mącenie wody, od którego głosów w dniu głosowania nie przybywa.
Na górę

Postautor: Gość » 29 lut 2024, o 21:33

Nie obchodzi mnie to komu przybywa a komu ubywa.
Na górę

Postautor: swoj » 1 mar 2024, o 17:31

Konkretnych kontrkandydatów brak, druga kadencja w zasięgu ręki
Na górę

Postautor: Goscc » 1 mar 2024, o 17:59

Myślę, że to co wójt zrobił to przesadzone już
Na górę

Postautor: swoj » 1 mar 2024, o 18:23

Co by nie zrobił jak nie ma konkretnego kontr-kandydata to druga kadencja w kieszeni, myślę że nie będzie drugiej tury Pan Tyrka osiągnie ponad 50% w pierwszej.
Na górę

Postautor: Gość » 1 mar 2024, o 19:12

Pisiory dawały kasę to robił. Teraz kasy nina i nie będzie 😀 Teraz ważniejsze tematy, tabletka dzień po.
Na górę

Postautor: Goscc » 1 mar 2024, o 19:22

Dobre dawali kasę. Kto tylko złożył wniosek to dostał. A nasza gmina i wójt był do tego bardzo dobrze przygotowany.
Na górę

Postautor: Gość » 1 mar 2024, o 23:05

A Dzień Żołnierzy Wyklętych Gmina obchodziła, czy może będzie świętować rocznicę 22 lipca?
Na górę

Postautor: Swoj » 3 mar 2024, o 15:01

Mizerna dyskusja na forum, kiedyś to się pisało na miesiąc przed wyborami a dziś cisza. Inne socjalmedja wzięły górę forum to już przeżytek.
Na górę

Postautor: Gosccc » 3 mar 2024, o 16:56

Nie przeżytek tylko na Żwirki i Wigury weryfikują wpisy i strach
Na górę

Postautor: Gość » 3 mar 2024, o 18:42

„Strach jest… No, ale zasadniczo… się zawsze staramy, żeby mieć kwit!”
Na górę

Postautor: Gosciu » 4 mar 2024, o 19:37

Nie przeżytek tylko na Żwirki i Wigury weryfikują wpisy i strach
Skąd wiesz???
Na górę

Postautor: swoj » 6 mar 2024, o 15:57

I dobrze, że jest jakiś nadzór nad tym forum, pamiętam pomyje które się wylewały na tym forum kilka lat temu nikt nad tym nie panował.
Na górę

Postautor: swoj » 7 mar 2024, o 16:26

Pan Mirosław Mróz prężnie działa na facebooku, czy to będzie jedyny kontrkandydat dla Pana Tomasza Tyrki
Na górę

Postautor: user » 11 mar 2024, o 10:45

I dobrze, że jest jakiś nadzór nad tym forum, pamiętam pomyje które się wylewały na tym forum kilka lat temu nikt nad tym nie panował.
Kto nadzoruje?
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”