Wybory Samorządowe 2019, Gmina Jarczów.

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gosccc » 18 mar 2024, o 20:41

Nie pytaj na forum tylko wystartuj to Cię odmłodzą a tu jak będziesz pytał to zmarszczek szybko może Ci przybyć. Nie kręć afery bo tu nowe wątki nic Ci nie wniosą i tak Cię odkryją za chwilę.
Na górę

Postautor: user » 18 mar 2024, o 21:04

Nie pytaj na forum tylko wystartuj to Cię odmłodzą a tu jak będziesz pytał to zmarszczek szybko może Ci przybyć. Nie kręć afery bo tu nowe wątki nic Ci nie wniosą i tak Cię odkryją za chwilę.
Tu nie ma szkalowania,obrzucania błotem, to jest merytoryczna dyskusja.Sam kręcisz aferę pisząc w ten sposób i to Twoje zastraszanie to już obrzydlo.Krysztalowy się odezwał.
Na górę

Postautor: Uszer » 18 mar 2024, o 21:34

Znasz kandydatów to zapytaj na ulicy albo w urzędzie a nie na forum. Ty i ta twoja anonimowość. Merytoryczna dyskusja po twojemu😆
Na górę

Postautor: swoj » 18 mar 2024, o 22:32

A jaka to afera pisanie o braku zmarszczek i uśmiechu, nikogo nie obrażam, nie szkaluje, nie wyzywam. Ktoś tu pewnie dostał po uszach za złe pisanie a teraz straszy innych.
Na górę

Postautor: Gość » 18 mar 2024, o 23:07

Będziesz miał zmarszczki. Nie bój się, niebawem. Jak zasłużysz, to jeszcze w trybie wyborczym....
Na górę

Postautor: Nelson » 19 mar 2024, o 07:08

Czytaliście propagandę gminy. Zastanawia mnie fakt iż, nie ma wyceny remontów w Chodywancach, Grodków, Przewłoce czy to było zrobione za darmo. Ile gmina włożyła pieniążków skoro jest wydawcą. Czytałam że STAROSTA też się tłumaczył że swoich bilbordów.
Na górę

Postautor: swoj » 19 mar 2024, o 15:42

a cóż to takiego napisać o braku zmarszczek na plakatach, białej koszuli i uśmiechu, po co to straszenie i czarnowidztwo
Na górę

Postautor: Gosciu » 19 mar 2024, o 17:24

Będziesz miał zmarszczki. Nie bój się, niebawem. Jak zasłużysz, to jeszcze w trybie wyborczym....
Skoro już tu bywasz to napisz coś mądrego,rzeczowego,konstruktywnego.Cos,co zacheci ludzi do glosowania.Agresją nie wygrywa się wyborów.
Na górę

Postautor: swoj » 19 mar 2024, o 17:44

Dokładnie tak, cóż do dyskusji wnosi obrzucanie błotem albo straszenie. Patrząc na inne wątki to w Jarczowskim jest spokojnie i grzecznie i tak niech zostanie nie potrzeba nam szkalujących i straszących jednostek które zatruwają dyskusję we wszystkich wątkach.
Na górę

Postautor: Goscc » 19 mar 2024, o 18:02

Ciekawe jedna osoba pisze i ta sama odpowiada jak zwykle w tym wydaniu
Na górę

Postautor: Gość » 19 mar 2024, o 18:30

Tym bardziej ustalą to na Żwirki i Wigury.
Na górę

Postautor: Gość » 19 mar 2024, o 20:24

Jeszcze łosie, żubry, dziki, sowy i jenoty. Czyżby, ktoś przeprowadził badania wśród wszystkich mieszkańców gminy dotyczące zadowolenia z postępowania i pracy Wójta. Ma kolega forumowicz jakieś konkrety z przeprowadzonego badania bo jestem ciekaw. Takie pisanie, że WSZYSCY nie zadowoleni, bez oparcia w konkretach jest pisaniem mało poważnym. To takie tanie mącenie wody, od którego głosów w dniu głosowania nie przybywa.
O i wójt osobiście ma czas na lokalne utarczki.
Na górę

Postautor: Gość » 19 mar 2024, o 20:40

Będziesz miał zmarszczki. Nie bój się, niebawem. Jak zasłużysz, to jeszcze w trybie wyborczym....
W donoszeniu zawsze byłeś dobry. Nie na darmo na wsi nazywali cię Anonim🤪
Na górę

Postautor: Gość » 19 mar 2024, o 21:52

Bacznie obserwuje to forum i się zastanawiam dokąd to wszystko zmierza, nie jestem obecnie mieszkanką ale być może w niedługim czasie powrócę na "stare śmieci" więc chcę być na bieżąco i liczyłam, że z tego forum cokolwiek wywnioskuję, jednakże jak bardzo się myliłam. Wygooglowalam sobie cóż takiego znajduje się na Żwirki i Wigury i co takiego może siać postrach na tym forum, że ta dyskusja przed wyborami jest tak skąpa i strzelam, że chodzi o prokuraturę. Zastanawiam się tylko czy osoba, która często powołuje się na tak poważną w swoim działaniu instytucję rozumie i zna zakres jej działania i zadania jakie realizuje. Straszenie trybem wyborczym oraz ustalaniem(chyba tylko Bóg wie czego bo patrząc na dotychczasowe wpisy to raczej nie jest to zadanie dla takiej instytucji) na żwirki i wigury bez odnoszenia się do konkretnych wypowiedzi jest z punktu psychologicznego wprowadzaniem atmosfery strachu wobec wszystkich udzielających się na tym forum a tym samym wobec potencjalnych wyborców, co wiąże się nie tylko z ograniczeniem wolności słowa jakie gwarantuje Konstytucja ale także z ograniczeniem możliwości dyskusji być może wiele wnoszącej w podjęcie ostatecznej decyzji i zmieniającej postrzeganie profili kandydatów w nadchodzących wyborach. Mam tylko nadzieję, że do takich "zagrywek" nie posuwa się żaden z kandydatów bo proszę pamiętać, że te ustalenia działają w dwie strony a jak już tu ktoś wskazał, nikt nie jest anonimowy.
Jeszcze mnie ciekawi kwestia jednej wypowiedzi:
"1 mar 2024, o 17:53

jak jest weryfikacja to biorą wszystkie adresy bo ja nic złego nie pisałam a byłam" - ale gdzie Pani była skoro "nic zlego" nie pisała?
Weryfikacja nie może odbywać się na czyjeś "widzimisię", musi być ku temu podstawa a jeżeli już zostały podjęte takie kroki i nastąpiło ustalenie autorów poszczególnych wpisów to dane te nie mogą być rozpowszechniane na lewo i prawo.
Na górę

Postautor: swoj » 20 mar 2024, o 15:14

O tych łosiach, żubrach, sowach i jenotach to Ja napisałem a nie żaden Wójt, proszę nie przypisuj komuś wpisów jeśli nie jesteś pewien
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”