Hotel Laureat

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 9 sty 2018, o 13:49

Dre ryja jak uprzejmie napisałeś i będę darł ryja,gębę i nawet mordę. Wkurza mnie że władza niby taka mądra i doświadczona nie umie a prywatny potrafi. Tzn że do Urzędu Miasta na burmistrza trzeba wybrać porządnego przedsiębiorcę a nie polityka historyka, który nie zna się na zarządzaniu i robieniu pieniędzy. Młodzi uciekają bo w Tomaszowie z taką władzą nie ma perspektyw. Ile zostało, 17000 ludzi? Co zrobili żeby przyjechali inwestorzy? Nawet do strefy ekonomicznej burmistrz nikogo nie znalazł. Sam piszesz o tej ekipie że nic nie może. Nie może bo nie wierzy że można móc i nie umie!
Na górę

Postautor: Gość » 9 sty 2018, o 14:15

Ile włoży tam prywatny inwestor? Parę milionów? A skąd miasto ma to brać? Z podatków? Podwyższyliby też byś się wydzierał. Cała ściana wschodnia tak wygląda.
Na górę

Postautor: Gość » 9 sty 2018, o 15:10

Ile włoży tam prywatny inwestor? Parę milionów? A skąd miasto ma to brać? Z podatków? Podwyższyliby też byś się wydzierał. Cała ściana wschodnia tak wygląda.
No właśnie... B. silna wiara w niemoc to gwóźdź do trumny tego miasta. Dopóki nie zmienicie myślenia niczego nie dokonacie. Są programy, projekty, pieniądze leżą na ulicy, tylko łby macie już tak wysoko pozadzierane, że nie odróżniacie rzeczy ważnych od ważniejszych, rozwojowych od egzystencjalnych. Naprawdę jesteście aż tak głupi, czy tylko jaja sobie robicie?
Na górę

Postautor: Gość » 9 sty 2018, o 18:09

No właśnie... B. silna wiara w niemoc to gwóźdź do trumny tego miasta. Dopóki nie zmienicie myślenia niczego nie dokonacie. Są programy, projekty, pieniądze leżą na ulicy, tylko łby macie już tak wysoko pozadzierane, że nie odróżniacie rzeczy ważnych od ważniejszych, rozwojowych od egzystencjalnych. Naprawdę jesteście aż tak głupi, czy tylko jaja sobie robicie?

No właśnie, twoje argumenty świadczą o tym, że nie masz pojęcia o zadaniach i kompetencjach samorządu lokalnego. Chciałbyś aby samorząd zajmował się sprawami, które są przypisane przedsiębiorcom. Zapytaj tych np. z branży hotelarskiej. A co co wiary w możliwości to właśnie z tym masz największy problem. Widać to po irytacji i inwektywach w twoich wpisach.
"Eunuch i krytyk z jednej są parafii- obaj wiedzą jak, żaden nie potrafi"....
Na górę

Postautor: Gość » 9 sty 2018, o 18:22

No właśnie... B. silna wiara w niemoc to gwóźdź do trumny tego miasta. Dopóki nie zmienicie myślenia niczego nie dokonacie. Są programy, projekty, pieniądze leżą na ulicy, tylko łby macie już tak wysoko pozadzierane, że nie odróżniacie rzeczy ważnych od ważniejszych, rozwojowych od egzystencjalnych. Naprawdę jesteście aż tak głupi, czy tylko jaja sobie robicie?

No właśnie, twoje argumenty świadczą o tym, że nie masz pojęcia o zadaniach i kompetencjach samorządu lokalnego. Chciałbyś aby samorząd zajmował się sprawami, które są przypisane przedsiębiorcom. Zapytaj tych np. z branży hotelarskiej. A co co wiary w możliwości to właśnie z tym masz największy problem. Widać to po irytacji i inwektywach w twoich wpisach.
"Eunuch i krytyk z jednej są parafii- obaj wiedzą jak, żaden nie potrafi"....

On się produkuje praktycznie w każdym temacie. I w każdym jest fachowcem.Ostatnio przekonywał, że koszty biorą się z powietrza które sobie dowolnie przedsiębiorca wrzuca. na przykład pensja pracownika to tylko koszty. Nie docierało i nie dotarło, że właściciel musi zarobić na tą pensję poprzez sprzedaż, handel itp.
Na górę

Postautor: Gość » 9 sty 2018, o 19:08

Nie obchodzą mnie zadania samorządu które wam się podobają, interesują mnie realne działania żeby w mieście była praca, dobre zarobki, żeby młodzi stąd nie uciekali. Chcę żeby samorząd z burmistrzem na czele nie udawali że coś robią, nie bawili się na Ukrainie z tzw. partnerami. Z tego nic nie ma. Topią kasę na wyjazdy i uważacie że to jest zadanie miasta? Jeszcze raz pytam gdzie są firmy w strefie ekonomicznej? Jak kiedyś Laureat przynosił gigantyczne dochody to było to zadanie miasta, jak dzisiaj nieudacznicy nie umieli nim zarządzać żeby zarabiał, to już nie jest zadanie miasta? Najlepiej sprzedać? Czy to nie jest hipokryzja?
Na górę

Postautor: Gość » 9 sty 2018, o 20:37

Nie obchodzą mnie zadania samorządu które wam się podobają, interesują mnie realne działania żeby w mieście była praca, dobre zarobki, żeby młodzi stąd nie uciekali. Chcę żeby samorząd z burmistrzem na czele nie udawali że coś robią, nie bawili się na Ukrainie z tzw. partnerami. Z tego nic nie ma. Topią kasę na wyjazdy i uważacie że to jest zadanie miasta? Jeszcze raz pytam gdzie są firmy w strefie ekonomicznej? Jak kiedyś Laureat przynosił gigantyczne dochody to było to zadanie miasta, jak dzisiaj nieudacznicy nie umieli nim zarządzać żeby zarabiał, to już nie jest zadanie miasta? Najlepiej sprzedać? Czy to nie jest hipokryzja?
oj baranie.kiedyś to było inaczej... był popyt była podaż... nie wiesz nie wypowiadaj się.Popatrz ile ludzi kiedyś byłoi ile teraz jest a to się przekłada na zarobki firm lokalnych a ich działanie na skale regionu.Co pieprzysz że władze mają wpływ na prace jak w skali Polski obserwuje się masowe emigracje od czasu otwarcia granic!Pie.przysz bo piepszy.sz ale wszystko mieszasz.Skąd prywaciarz ma mieć kasę?A z tond że ma dużą firmę a duża firma to duży kredyt w banku.Miasto ma limity,przepisy które je ograniczają i wiele innych inwestycji równie ważnych do zrealizowania,jezeli tego nie rozumiesz to dalej żyj w swoim wyimaginowanym świecie.Jeżeli jesteś taki światły pochwal się co w życiu osiągnołeś?Pewnie całe gów.no ale mądrzyć się potrafisz jak zarządzać miastem
Na górę

Postautor: Gość » 9 sty 2018, o 20:58

Jak czytam te wasze głosy "autorytetów" samorządowych to już wiem dlaczego miasto upada. Z takimi "myślicielami" jak wy niczego dobrego miastu nie wróżę. Jeśli na dodatek jesteście świtą burmistrza to ohoho, współczuję mieszkańcom. Narzekajcie dalej że nic nie można, że nic się nie da, a tak wogóle do dupy jest wszędzie to dlaczego nie u nas. Usprawiedliwieni?
Na górę

Postautor: Gość » 11 sty 2018, o 09:57

Jak czytam te wasze głosy "autorytetów" samorządowych to już wiem dlaczego miasto upada. Z takimi "myślicielami" jak wy niczego dobrego miastu nie wróżę. Jeśli na dodatek jesteście świtą burmistrza to ohoho, współczuję mieszkańcom. Narzekajcie dalej że nic nie można, że nic się nie da, a tak wogóle do dupy jest wszędzie to dlaczego nie u nas. Usprawiedliwieni?
Mamy wybory samorządowe. Montuj ekipę i startuj. Narzekaj tylko. Usprawiedliwiony?
Na górę

Postautor: Gość » 11 sty 2018, o 20:49

Nie doczekanie wasze żebym wszedł w to bagno hipokrytów, a jeszcze trafić tam na was, trzebaby samobójstwo później popełnić.
Na górę

Postautor: Gość » 11 sty 2018, o 21:51

Nie doczekanie wasze żebym wszedł w to bagno hipokrytów, a jeszcze trafić tam na was, trzebaby samobójstwo później popełnić.
:lol: :lol: :lol: miałem nadzieję, że wszedłbyś ze swoją grupa pełną pomysłów. a tak narzekasz tylko na forum i liczysz , że ktoś coś zrobi za ciebie
Na górę

Postautor: Gość » 12 sty 2018, o 20:35

Żeby coś zrobić, trzeba mieć z kim. Z wami się nie da, wy nie wierzycie że można. Gdybym sam zaczął pierwsi podstawicie nogę. Narzekajcie dalej.
Na górę

Postautor: Gość » 12 sty 2018, o 20:48

Żeby coś zrobić, trzeba mieć z kim. Z wami się nie da, wy nie wierzycie że można. Gdybym sam zaczął pierwsi podstawicie nogę. Narzekajcie dalej.
Ja pitolę. To ty jesteś sam? :shock: Nie zebrałbyś grupy ludzi o zbliżonych do ciebie poglądach żeby wystawić listę wyborczą?
Na górę

Postautor: Gość » 12 sty 2018, o 21:44

Nie zastanawiałem się nad tym, ale po konwersacji z wami nie chce mi się walczyć z wiatrakami. Szkoda czasu. Można lepsze rzeczy robić. Papa strachopłochy.
Na górę

Postautor: Gość » 13 sty 2018, o 12:40

Nie zastanawiałem się nad tym, ale po konwersacji z wami nie chce mi się walczyć z wiatrakami. Szkoda czasu. Można lepsze rzeczy robić. Papa strachopłochy.
:lol: :lol: :lol: Pan Dobra Rada który pewnie nawet na wybory nie chodzi bo mu się d...nie chce ruszyć sprzed kompa. Tak działa demokracja. Komuś się chce . Startuje. I rządzi tak jak to sobie wyobraża. Nie podoba się? Głosuj na innych a jak nikt nie odpowiada sam się zaangażuj a nie zgrywaj na forum omnibusa.
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”