ŁASZCZÓW NEWS

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Knew » 18 sty 2019, o 09:25

Po co wam szkoła, w której osiągnięciem jest zdana matura, a nie jej jak najwyższy wynik? To życiowa „przeczekalnia” i fabryka bezrobotnych.
Na górę

Postautor: Gość » 18 sty 2019, o 09:33

Pewien wpływowy pan z Łaszczowa niegdyś powiedział tak "Ta szkoła jest potrzebna tylko i wyłącznie nauczycielom a gminie jest strupem na dupie"
Na górę

Postautor: Gość » 18 sty 2019, o 09:38

oj oj to sa jakies porachunki-oj oj!!!
Na górę


Postautor: Gość » 18 sty 2019, o 10:50

Nie wiem po co tyle zamieszania z likwidacją liceum,choć powinno być zlikwidowane. Czytajcie ze zrozumieniem nie liceum będzie likwidowane tylko zespół szkół ponadgimnazjalnych w którego skład wchodzi liceum profilowane i studium policealne dawno nieczynne,a od września nie będzie gimnazjów, a wiec nie może być zespołu szkół ponadgimnazjalnych, których od nowego roku szkolnego po prostu nie będzie. To liceum powinno być prowadzone przez powiat albo przez stowarzyszenie, żeby nie obciążać podatników naszej gminy, a jeśli nie to trzeba zlikwidować.
Na górę

Postautor: Gość » 18 sty 2019, o 11:05

Popieram. To zadanie powiatu.
Na górę

Postautor: Gość » 18 sty 2019, o 11:55

już kombinujesz
Na górę

Postautor: Gość » 18 sty 2019, o 12:41

Miała być niezaradna, kiepska w działaniu a zaczyna posunięcia bardzo ważne dla ogółu gminy. Skoro zaczyna się konkretna jadka w obronie czegoś co zadłuża nas wszystkich to znaczy że pani burmistrz zaczyna konkretne działania, choć uważam że w Koronie i GZUKu też są konkretne pieniądze do przyblokowania na pierdoły, nieróbstwo i prywatę. Ważne, że jest jasna sytuacja, konkretne obliczenia, prognozy, rokowania. A nie kolesiostwo!
Na górę

Postautor: Gość » 18 sty 2019, o 13:07

Wystarczy realnie patrzeć na to co zostało zrobione przez 12 lat i na sumę zadłużenia, to mówi samo za siebie jakim strategiem i ekonomem był poprzedni nauczycielina ze swoją ferajną. Ciężka przeprawa przed nowowybraną, ale do zrobienia,
Na górę

Postautor: Gość » 18 sty 2019, o 13:20

Likwidacji L.O.społeczeństwo od dawna się domagało a bronią tego tylko nauczyciele i ludzie związani z nim biznesowo.
Na górę

Postautor: Gość » 18 sty 2019, o 13:30

Miała być niezaradna, kiepska w działaniu a zaczyna posunięcia bardzo ważne dla ogółu gminy. Skoro zaczyna się konkretna jadka w obronie czegoś co zadłuża nas wszystkich to znaczy że pani burmistrz zaczyna konkretne działania, choć uważam że w Koronie i GZUKu też są konkretne pieniądze do przyblokowania na pierdoły, nieróbstwo i prywatę. Ważne, że jest jasna sytuacja, konkretne obliczenia, prognozy, rokowania. A nie kolesiostwo!
Może bym w ten Twój post uwierzyl, może i było by coś dobrego ale jak zobaczyłem to nazwisko w tej komisji co ktoś dodał powyżej to zrozumiałem że pałeczka została przekazana.
Jeszcze raz powtórz że nie ma kolesiostwa!
Moja córka musi dojeżdżać do pracy w Tomaszowie bo nie ma dla niej pracy w Łaszczowie. A może dlatego że ja nie mam medialnego nazwiska?
Na górę

Postautor: Gość » 18 sty 2019, o 13:45

Więkrzych wymagań chyba nie było, składała dokumenty?
Na górę

Postautor: Gość » 18 sty 2019, o 13:50

Widocznie twoja córka jest za tępa żeby pracować w laszczowie, jeśli byłaby dobrym fachowcem to każdy by ją zatrudnił z nazwiskiem czy bez
Na górę

Postautor: Gość » 18 sty 2019, o 13:56

mogę powiedzieć z ręką na sercu bo widzę co się dzieje , pani burmistrz robi dobre porządki i nie ma kolesiostwa ani prywaty , nareszcie to nasze miasto zaczyna się rozwijać .
Na górę

Postautor: Gość » 18 sty 2019, o 14:19

mogę powiedzieć z ręką na sercu bo widzę co się dzieje , pani burmistrz robi dobre porządki i nie ma kolesiostwa ani prywaty , nareszcie to nasze miasto zaczyna się rozwijać .
Zależy co kto rozumie przez słowo rozwój. Wyprzedaż majątku gminy, likwidacja szkoły?. A jak nazwać zatrudnienie koleżanki jak nie kolesiostwo?
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”